__Jedność

Wszyscy stanowimy jedną całość, jedną rodzinę i jesteśmy na dodatek doskonali w tym wszystkim. Nie wygląda to tak, bo zabłądziliśmy i się oddzieliliśmy od siebie na wzajem i od Źródła. To właśnie jest piekło. W chwili gdy każdy z nas stanie się dla drugiego bratem i siostrą, gdy każdy każdego obdarzy szacunkiem i miłością wtedy będzie raj. Będzie jedność, będzie Niebo.  Nastąpi Wielki Powrót do pierwotnego stanu Jedności.

A póki, co to… Jesteśmy w lesie i każdy na każdego patrzy mniej lub bardziej podejrzliwie… Szczególnie w Polsce i dalej na wschód. Ale to jest też dobre, 🙂 bo w ciemności i pod ogromnym ciśnieniem rodzą się diamenty 🙂 I to niech będzie pociechą dla każdego z nas, że właśnie, jeżeli Cię męczy to być może właśnie jesteś hartowany na twardszy diament. Człowiek po przejściach jest głębszy, wrażliwszy, wie, co boli i dlaczego i wie jak pomóc. Jest pełnym człowiekiem, wycierpiał swoje i teraz już wie, o co chodzi. Dlatego jak wszystko inne Cię zawodzi to może to Ci pomoże w cierpieniu? Jeżeli Cię boli to tracisz czas, ale jeżeli cierpisz to szlachetniejesz. Taka zależność, ale miałem pisać o Jedności.

Jesteśmy Jednością, Wszyscy stanowimy jedną rodzinę w Chrystusie Synu Bożym, który jest w Świętej Komunii ze Swym Ojcem – Bogiem. Wszyscy stanowimy Jedność. Doskonałą Jedność. To, że obecnie tak to nie wygląda nic nie znaczy, nie da się zbrukać doskonałości. A po za tym to, co według nas nie jest doskonałe właśnie jest tylko, że my nie potrafimy na to tak spojrzeć. To nie znaczy, że będziemy siedzieć, w g… i wąchać i się zachwycać zapachem, bo zmienimy naszą percepcję. Nie, to g. po prostu zniknie, jeżeli już nie będzie potrzebne, bo nikt NIE BĘDZIE CHCIAŁ TEGO WIDZIEĆ. Świat będzie piękny, ludzie będą świadomie żyli w harmonii, dostatku i Miłości i wszystko będzie jasne. 

Gwarantowane jest to przez Boga. Taka jest Jego a więc i nasza natura. To będzie właśnie to Niebo na Ziemi, do którego już szybkim krokiem zmierzamy i pozostaje nam tylko jak najszybciej się dostroić do tych przemian do tego wszystkiego, co się wyłania na horyzoncie i cieszyć się i świętować. Każdy jest równy, każdy jest doskonały i każdy powinien to rozpoznać, różnica między nami jest tylko taka jak na siebie potrafimy popatrzeć. Jeżeli patrzysz na siebie w sposób właściwy to i na innych i wszystko jest wtedy Jednością.

I niech tak się stanie dla wszystkich nas, Amen.:) 

ps. tak mi się pomyślało, że może ktoś się poczuć, że jest w tyle lub jakiś niedoinformowany, że tu może opowiadam o wielkich rzeczach a ktoś ich nie czuje i może się poczuć z tego powodu nie tak, nieswojo, że ma dużo do roboty i nie wiem co jeszcze. Otóż nie ma się co obawiać, samo to, że to czytasz i się choć trochę zastanawiasz to już wystarczy do tego aby było dobrze i coraz lepiej. Wystarczy się zwrócić w tym Kierunku aby wszystko się potoczyło mniej lub bardziej szybko i gładko. To jest nasze życie i nasza prawdziwa natura, to jest tak jakbyśmy uczyli się chodzić lub odzyskiwali wzrok. To każdy z nas potrafi i do tego jest stworzony tylko, że z jakiś tam powodów nie używamy tego tylko zamiast chodzić, to się czołgamy a zamiast patrzeć to macamy po omacku. Teraz będzie normalnie i każdy jest stworzony do tej normalności a aby się ona stała wystarczy się na nią otworzyć, więc nie obawiaj się niczego i nic sie nie smuc. Jesteś we właściwym miejscu i robisz to co jest dla Twego wzrostu najistotniejsze. Otrzymasz wszalką pomoc i naprowadzenie i możesz spać spokojnie 🙂 ja po prostu muszę sobie pogadać, taki mam sposób na życie i … cieszę się z tego 🙂

Pozdrawiam Słonecznie 🙂 

dodajdo.com

 

0 0 votes
Article Rating
Dziel się Dobrą Energią
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments