Akt zwycięstwa Światła nad Cieniem…

[]
Akt zwycięstwa Światła nad Cieniem…

12.12.2012 – POTRÓJNY PORTAL – ZMIANA KODÓW !!!

W środę, 12 grudnia 2012 roku, w dniu «3 Etznab /Zwierciadło», dokona się pełne udrożnienie częstotliwości «5 Ahau», «Żółtego Wiodącego Słońca», ostatniej z Siedmiu Pieczęci Majów – siedmiu świadomości uśpionych na 5200 lat przez Panów Ciemności (w Apokalipsie Jana określanych Bestią, w New Age – Obcymi, Jaszczurami, Gadoidami).

Pełna aktywacja mądrości «5 Ahau» nastąpi 12.12.12 – w ostatnim dniu piątego księżyca pawia, w trzecim dniu «Fali Wojownika /Cib», przypisanej do «Żółtego Zamku Oświecenia», któremu przewodzi «4 Ahau». Dla przypomnienia: «4 Ahau» to kin 13 sierpnia 3113 r. p.n.e., początku 5200-letniego Wielkiego Cyklu.

To wyjaśnia, dlaczego w «Żółtym Zamku Czasu» (1 XI – 22 XII 2012) tak wiele się działo i nadal będzie dziać na scenie zbiorowej. W ludziach podświadomie zaczęła się budzić odpowiedzialność, odezwał się bunt, poczucie krzywdy, niesprawiedliwości, manipulacji, wyzysku.

WIELKIE WYDARZENIE

6 grudnia (10 Eb/Człowiek) dotarła do nas informacja od MM, niemieckiego proroka – znanego nam z Proroctwa „Do Narodów” (z. “2012. Początek końca”…), że 12 grudnia planeta Ziemia powróci do swoich pierwotnych kodów »13:20«. Wiele osób będzie mogło odczuć to od wewnątrz, w swoim sercu.

12.12.2012 między godziną 12:12 a 13:13. otworzy się Potrójny Portal – w sferze duchowej nastąpi zakończenie scalania ogniw Krystalicznej Sieci wokół Ziemi. W tym momencie dokona się:
● zjednoczenie energii 13 Kryształowych Czaszek,
● 144 życiodajnych strumieni Słońca
● i zrównoważonej energii żeńskiej i męskiej.
● Syriusz, Plejady i Arkturus połączą się ze Słońcem.

12 grudnia 2012 jest Dniem Triumfu Światła nad Cieniem. 13 grudnia rozpocznie się wielki Marsz Zwycięstwa do 2013 roku, zapowiedziany w TELEKTONON, proroctwie Pacala Votana, jako MARSZ ZWYCIĘSTWA ŚWIĘTEJ INTELIGENCJI, która na zakończenie epoki Czasu Karmicznego zapali na szczycie Boskie ŚWIATŁO.

Uczcijmy ten dzień w jakiś szczególny sposób, np. zapalając białe świece, przesyłając Ziemi i wszystkim jej królestwom i mieszkańcom energię Miłości.

TELEKTONON to Świadomość Ziemi, to imię wiecznego pokoju na Ziemi. NIE BĘDZIE KOŃCA ŚWIATA! Wcześniejsze interpretacje „Apokalipsy” nie będą już wzbudzać w nas strachu. Wiedz: NIGDY NIE BYŁO I NIGDY NIE BĘDZIE KOŃCA ŚWIATA! Teraz kończy się jedynie cykl CZASU, który wypełnił już swoje zadanie w linearnym ziemskim czasie. Wstąpimy w NOWĄ rzeczywistość NOWEJ Ziemi. (…) W ostatniej rozstrzygającej fazie – od 2007 do 2012 roku – musieliśmy podwoić nasze wysiłki, ponieść wiele wyrzeczeń, aby Galaktyczne Crew zdążyło we właściwym czasie obsadzić wszystkie kluczowe punkty na Ziemi w celu dokonania ostatecznego sprzężenia Ziemi z Kosmosem. (J. Kössner “Kompendium”)

Strona Cienia, rozprzestrzeniając fałszywe informacje o końcu świata, robiła wszystko, aby odwrócić naszą uwagę od 12 grudnia 2012, a skoncentrować nas na dacie 21 grudnia 2012. Ta data nie miała żadnego znaczenia dla Majów, nie pojawia się w żadnym z dokumentów, napisów świątynnych czy steli. Archeolodzy natrafili na nią raz – w Tortugero, gdzie na szczątkach tabliczki “Monument VI” odkryli zapis „21 grudnia 2012 – ceremonia”. Nic więcej nie udało się odczytać, tabliczka była zbyt mocno uszkodzona.

Fala Wojownika /Cib

W Fali Wojownika kończy się zasięg czwartego zamku CZASU. Ostatnie dwie pieczęcie Fali Nocy i pierwsze pięć pieczęci Fali Wojownika są tymi kanałami, przez które wślizgnęły się na Ziemię Siły destrukcji, które przez ponad 6 600 lat blokowały nasz rozwój duchowy. Na skutek zablokowania siedmiu kanałów (siedem pieczęci od kinu 194 do kinu 200) potencjał Żółtego Wojownika nie mógł zamanifestować się w świecie fizycznym przez okres około 1 300 lat. Nasze trójwymiarowo ograniczone Ego miało więc pełne pole do popisu. (H. Kotwicka „Klucz do Kalendarza”)

Przesłanie na 13 dni:

Wrodzona inteligencja pomaga mi zdemaskować światy zaprzeczeń i mrzonek. Dziś chcę odkryć, dlaczego zamiast normalnie żyć, wciąż walczę o przeżycie. Łączę intuicję z rozumem i znajduję dostęp do mądrości serca. Dziś wyrażam się bez skrępowania i nie narzucam swojego zdania innym. Dziś nikt i nic nie zdoła mnie zastraszyć lub wciągnąć w jakiekolwiek intrygi. Koniec z autorytetami! („Klucz do Kalendarza”)

Przekaż te informacje dalej. In lak’ech

[10.12..2012 /kin 196 – 1 Cib]

 

przesłane mailem

0 0 votes
Article Rating
Dziel się Dobrą Energią
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments