Bilans otwarcia
 

O co chodzi z tym teraz dziejącym się czasem, który jest postrzegany jako rzeczywistość. Tak patrząc na otaczający świat, czytając różne rzeczy, doświadczając, medytując to znów kawałek układanki się odsłonił i znów nie omieszkam się tym podzielić. Chodzi o to, że my w Polsce mamy teraz ciekawe rzeczy do zrobienia. Jesteśmy narodem z jednej strony bardzo zestresowanym, zastraszonym, pokręconym, wewnętrznie skłóconym i do tego bardzo religijnym. Religia w naszym społeczeństwie jest silna bardzo. To wszystko sprawia, że wytwarza się mieszanka wybuchowa. Z jednej strony będziemy ciśnięci a z drugiej wabieni i jak tylko obiekt wabienia się uaktualni to będzie po prostu rewelacja.


 

 

 


Nasza rzeczywistość teraz to widok na sale pełną śpiących…. wszyscy śpimy i Inteligencja Kosmosu nas budzi. Budzi niektórych buziaczkami, niektórych kopniakiem ale budzi. Niektórzy nie chcą się dać obudzić, po prostu, nie dojrzeli do tego jeszcze.

Naszym umysłom jest puszczany film, który zakłada, że jak w matrixie mamy się do czegoś przygotować. Wszystko co widzimy jest iluzją. Tak na prawdę nie istnieje ale jest taką iluzją, że nasze potężne umysły, które święcie wierzą w tę iluzję poddają się całkwicie prawą tej iluzji i zgodnie z jej regułami robią wszystko. To dość radykalny punkt widzenia i gdyby się tak wszystkim powiedziało “hej słuchajta, to wszystko to ściema, tak na prawdę to tego nie ma, jest tylko Miłość i energia” to mało kto by to pojął – właściwie to gdyby ktoś to pojął po takim czymś to gratuluję 😉 ale chodzi o to, że proces budzenia się do świadomości kosmicznej, do nowej ery, do nowego Złotego Wieku będzie trwał. To nie jest tak, że to nastąpi w jeden dzień choć pewnie będą takie wydarzenia, że będą się masy budziły, całe narody. Jednak teraz ten proces ma przebiegać powoli i indywidualnie. Dlatego w naszych życiach, w Polsce zwłaszcza puszcza się takiego a nie innego matrixa. On ma nas wkurzyć, wystraszyć i wprawić w drżenie. On ma nas zmusić do poszukiwań i myślę, że świetnie to idzie.

Zobacz. Cały świat do tej pory, znaczy ta nasza zmiana cywilizacyjna jest prowadzona jak po sznureczku. Przechodziliśmy przez wszystkie fazy, prowadzeni genialnie przez Wyższego. Teraz to co do tej pory niby było dobre okazywać się zaczyna, że nie jest takie. No niby norma. Postęp, ewolucja. Zmiany. Znów się okaże, że Ziemia nie jest płaska J Ale cóż, tego właśnie się od nas oczekuję. Teraz będziemy przechodzić dość srogie testy i lekcje bo będziemy musieli zaprzeczyć naszemu ego. Naszemu postępowi i temu z czego tak bardzo jesteśmy dumni więc będzie się działo.

Więc jaki jest ten bilans otwarcia? Puść wszystko, nic nie jest ważne. Żyj chwilą i ufaj, bo jak jesteś już na tym etapie to już jesteś w przedsionku Domu. Wszelka pomoc będzie udzielona. Wszystko się będzie teraz pięknie, choć może czasem nie łatwo działo… im bardziej się ucieka tym bardziej jest się konfrontowanym… więc…. Pełen luz. Jesteśmy. W Duchu. Wszyscy Jedno. Idziemy do domu a to jest robione DLA ZABAWY! J Wszyscy żyjemy tu i teraz bo to wielka frajda… i teraz, w tych czasach jest kwintesencja wszystkich naszych poprzednich żywotów. Teraz zbieramy śmietankę, najlepsze, nagrody za nasze wielowcieleniowe trudy… smakuj każdy oddech, głaszcz każdy moment… uśmiechaj się do każdego Twego odbicia… jesteśmy, Żyjemy. OOoreeej!! J

Z pozdrowieniem

Kris

0 0 votes
Article Rating
Dziel się Dobrą Energią
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments