Codzienna Radość

Wiecie, czego nam brakuje w życiu? Radości chwili, celebrowania tego, co się ma teraz, tego, czym się jest i jaki się jest, nie potrafimy się tym cieszyć tylko myślimy o tym, co powinno być!! To jest straszny błąd i zabija to nas wszystkich. Ludzie żyją od weekendu do weekendu. Od wakacji do wakacji, a w pomiędzy czasie żyją w szarości i codzienności umęczeni, bez radości, bez refleksji, zmęczeni i bierni… Czekają na cud, na coś lepszego. Na sukces… Wielka społeczna marchewa z napisem SUKCES dynda gdzieś tam przed nami, a kije z napisem rachunki, czynsz, przyszłość groźnie gdzieś tam smyra po plecach… Jak tu się kurna cieszyć??

Nasze czasy wyzuły nas z radości. Wyssały z nas każdą radość i przyjemność ośmieszając i umniejszając wszystkim i wszystkiemu. Każdy Twój sukces jest od razu konfrontowany z sukcesami innych, ciągle jesteśmy porównywani i klasyfikowani. Lepsi, gorsi, to już było, to jest takie, a to inne… Nie ma w tym nic z radości, świeżości, że o świętości nawet nie wspomnę.

Goniąc za wakacjami tracimy radość codzienności. Goniąc za weekendem też tracimy radość z codzienności, z każdej chwili. Jedynym życzeniem naszego umęczonego umysłu jest wypoczynek, spokój, to, żeby się wszyscy odstosunkowali od nas… Nie mamy sił i ochoty na nic niezwykłego, na nic innego.

Dlaczego? Bo, nie wierzymy, że może być coś innego!  Bo pozwoliliśmy sobie wmówić nam, że nasza codzienność jest nic nie warta w porównaniu z codziennością gwiazd telewizji, że to, że nie mamy na wczasy na Kajmanach świadczy, że jesteśmy trzecią kategorią człowieka, pozwoliliśmy sobie wmówić, że nasze życie nie ma wartości, że jesteśmy tylko "pionkiem w grze, kółkiem w maszynie". Gwiazdy polskiej estrady śpiewem swym słowiczym wbiły nam w podświadomość przeświadczenie o naszej mierności, wszyscy nam to powtarzają, w szkole, w telewizji, w radio i w gazetach. Bierzesz i czytasz o jakiś wielkich rzeczach potem odkładasz gazetę patrzysz dokoła siebie i stwierdzasz: no tak, tam się toczy życie a ja tu, co… Kasztan! TO KŁAMSTWO!!

Jesteś niezwykle wartościową i cudowną Istotą! Masz wielką moc i siłę. Możesz tworzyć i działać. Możesz robić wiele i tylko od Ciebie zależy czy będziesz coś robi czy nie. Ty masz wybór! Jesteś nieskrępowaną i nieograniczoną świadomością. Jeżeli zechcesz możesz myślami być wszędzie, być, jakim chcesz i robić, co chcesz. Od Twych marzeń do rzeczywistości droga może nie jest najłatwiejsza, ale jest w zasięgu KAŻDEGO Z NAS. Wszyscy mamy tę Boską Iskrę w sobie i nie ważne czy obecnie wierzysz w Boga czy nie, czy poddajesz się rytuałom i życiu którejś z Religi świata czy w nic nie wierzysz. Każdy z nas jest taki sam i każdy ma tę wielką Moc i tylko Ty decydujesz czy z niej skorzystasz czy nie. 

Dlaczego tak mało, kto z tego korzysta? Bo mało kto o tym wie, a nawet jak się wie to jeszcze nie tak łatwo to wykorzystać. Wiem coś o tym:), Dlaczego nie łatwo jest skorzystać? Wyobraź sobie, że setki żyć tworzyłeś błędne identyfikacje, setki żyć kochałeś, nienawidziłeś, kradłeś, zabijałeś robiłeś całe mnóstwa złych i dobrych rzeczy i teraz nie jest tak szybko i łatwo to wszystko przekreślić i rozpoznać, jako naukę i cześć swej drogi. Jeżeli to rozpoznasz to jesteś w Domu. Nie jest łatwo to rozpoznać, ale uwierz mi… Zrobisz to, bo to jest Cel Twojego Życia. Pytanie jest nie "czy" tylko "kiedy". I spokojnie. Jest mnóstwo Istot, które są żywo zainteresowane tym, abyś się obudził, abyś zaczął żyć pełnią swej istoty abyś, zaczął tworzyć harmonię i miłość wokół siebie. Jest to ogromnie ważne dla całego świata, którego wszyscy jesteśmy jednym elementem. Wszyscy stanowimy jedność z nim. Wyobraź sobie coś takiego… Jeżeli jeden element w całej układance jest źle ułożony to cała układanka jest źle ułożona. Dlatego wszyscy jesteśmy żywo zainteresowani sukcesem każdego z nas. Wszyscy w miłości i radości wspieramy się dla wspólnego dobra. Każdy, kto już trochę szerzej spojrzał na świat chce, aby wszyscy jego Bracia i Siostry żyły, co najmniej tak samo dobrze jak on. To jest uniwersalna Miłość, która łączy wszystko.

Wiesz już, jaki jesteś wspaniały? Wspaniała? Wiesz, że jesteś nieograniczona, wolna, kreatywna i radosna? Wiesz już, że Twoim życiowym celem, Bożym Planem dla Twego życia jest Twoje przebudzenie w Tej Prawdzie? Twoje Szczęcie? Wiesz już, że miłość, radość, szczęście, dostatek to Twoje prawdzie Ja? Wiesz? Więc raduj się tym w każdej chwili swego życia, w każdym momencie i każdego dnia! Budź się z przeświadczeniem, że ten dzień znów zbliży Cię do odkrycia i uświadomienia sobie prawdy o sobie samej. O tym, że JESTEŚ! Powierz się Bogu, powierz się swemu wyższemu Ja, poproś je o prowadzenie, o oczyszczenie Ciebie z tych wszystkich programów i schematów, które nie pozwalają Ci dostrzec prawdy o sobie i świecie i CIESZ SIĘ!!:):):) Toż to przepiękna wiadomość dnia. Jesteś Bosko doskonała w swej Istocie, wolna, czysta, niewinna i bezpieczna, a cały świat jest manifestacją Boskiej Miłość i przejawem Jego troski o nas, o swe dzieci. Jesteś Boskim ukoronowaniem aktu Tworzenia Świata.

Ciesz się tą Prawdą i celebruj każdy fragment Twego życia, patrząc jak rozpuszczają się wszystkie struktury strachu i oddzielenia. Jesteś na Wieki. Świętuj swe życie, świętuj każdą chwilę, bo w każdej swej chwili zbierasz doświadczenia, aby później świadomiej spojrzeć na swe życie. Każdy dzień, każda chwila dostarcza Ci nowych inspiracji, informacji, wiedzy i jeżeli otworzysz się na tę prawdę, że wszystko jest informacją dla Ciebie, że wszystko zmierza do Twego i każdego szczęśliwego życia ta tak Ci się będzie działo! Będziesz tego doświadczał. Otwórz się na prowadzenie, z zaufaniem i radością powierz się swemu Wyższemu Ja, swej Boskiej Istocie, Bogu, który pragnie działać przez nas, który pragnie przez każdego z nas się objawić, uświęcić świat i całe Stworzenie. Kurcze! Jesteśmy Ukoronowaniem Jego Planu Stworzenia. Toż to coś wspaniałego, wielki zaszczyt i radość. Cieszymy się tą Prawdą. I patrzymy jak wszystkie złudzenia, które mówią nam, że tak nie jest się same rozpuszczają… wystarczy Jemu pozwolić działać. Niech się dzieje! 🙂

Powodzenia i serdeczne pozdrowienia na Waszej Drodze!:)

Kris 

 

0 0 votes
Article Rating
Dziel się Dobrą Energią
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments