Czy możesz spowodować ból innych?

Czy możesz spowodować ból innych?
wiadomości od Archanioła Uriela otrzymana przez Jennifer Hoffman

17 sierpnia 2009

W miarę jak poruszasz się po ścieżce swego wniebowstąpienia odłączasz się od energii które trzymałeś przez wszystkie życia czyli od połączeń grup dusz, które utrzymywałeś od początku swojej inkarnacji. Energie te reprezentują rany Twojej duszy, karmę, wspomnienia, ból i strach, które powtarzałeś przez wiele wcieleń. Jeśli jesteś gotowy do uwolnienia tych energii stajesz się świadomy reakcje, które inni mogą mieć i swoich własnych reakcji i zaczynasz się bać za siebie i za nich. Nie chcesz spowodować innym bólu, pozostawiając ich aby poradzili sobie sami z tymi energiami. Ale nie możesz być odpowiedzialny za ani spowodować bólu innym, oni łączą się z bólem, który już w sobie nosili.

Twoje zaangażowanie na rzecz innych jest dla dobra wzrostu duszy, dla uzdrowienia i transformacji, które każdy z was chce osiągnąć w życiu. Ból, który czujesz w każdym doświadczeniu jest możliwy, ponieważ masz pamięć tego bólu w sobie. Gdy ktoś zdradza się i czujesz ból zdrady, to pamięć tego bólu, który to doświadczenie obudziło. Jeśli czujesz się porzucony lub ignorowany przez kogoś, nosisz w sobie ten ból z wcześniejszego życia i jego działania po prostu łączą się z bólem, który już istnieje w Twojej pamięci komórkowej i emocjonalnym DNA.

Każdy z was ma wolną wolę, która pozwala na wybranie tych doświadczeń, które przyczynią się do wzrostu duszy. Każdy z Was jest tym, który panuje nad energiami swojego życia, również nad tym w jaki sposób doświadczasz tych energii. Więc możesz zdecydować się na doświadczenia strachu, bólu, zdrady, porzucenia, w każdym z aspektów oraz wibracji. Możesz również zdecydować się na doświadczenie miłości, pokoju i radości. Nikt nie jest odpowiedzialny za emocje innych i nawet jeśli działania wydaje się być celowe, to jest to cykl karmiczny, który się powtarza. Możesz wybrać jak chcesz na to zareagować.

Nadszedł czas na najbardziej gęste energie trzeciego wymiaru zostały przekształcone w ich wyższe aspekty wibracyjne, a wśród nich jest każdy aspekt strachu, który wyraża się w swojej najprostszej formie jako odłączenie od Źródła. Każdy z was musi wybrać drogę, którą chce podążać w swoim wniebowstąpieniu i Twój strach, że możesz zadać ból innym jest po prostu strachem, że nie zakończysz swojego kontraktu z grupą dusz i będziesz musiał wrócić. Podążaj za ścieżką która wyraża najwyższe wibracje Twojej energii w każdej myśli, słowie i działaniu Wtedy zakończysz swoje uzdrowienie pozwalając innym dopełnić również ich. W podróży nieba na ziemi bierzesz odpowiedzialność za siebie, za własną drogę wznoszenia się i uznajesz suwerenność każdej osoby do tego samego.

 

http://www.urielheals.com/Archives.html

tłumaczenie A.Hrybacz

0 0 votes
Article Rating
Dziel się Dobrą Energią
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments