Drogowskaz ku nowym horyzontom

Drogowskaz to nasza wolna, luźna, swobodna i radosna inicjatywa mająca na celu wsparcie naszego społeczeństwa i ułatwienie mu przejścia na inny poziom świadomości. To dlatego mamy taki serio wygląd i pompatyczny ton. Jesteśmy nawiedzeni i mamy w głowach trochę napaprane (oczywiście, wszystko zależy od punkty widzenia ;))  i z góry przestrzegamy, żeby nie traktować tego co tu jest, jako nie wiadomo co… tak sam jak i my pragniemy się wyluzować przy robieniu tego zamieszania…  Generalnie chodzi o pomoc i robienie radosnej i lekkiej roboty. Pragniemy w sposób łatwy, lekki i przejrzysty przekazywać wiedzę i opowiadać o duchowej sferze życia. Opowiadać o duchowości bez robienia wielkiej pozy i nadętej miny. Nie chcemy oczywiście odzierać ze świętości tego, co jest święte, (bo nawet się nie da!) ale chcemy aby to co jest teraz tak niejasne, niedostępne i odległe – eteryczne zbliżyło się do nas i aby było w zasięgu ręki i abyśmy zaczęli tego używać na co dzień. 

Chcemy logicznie podejść do duchowości! Co wydaje się dość karkołomnym założeniem ale będziemy próbować. Udowodnimy wam, że tylko to jest prawdą. J Znaczy każdy sam się empirycznie o tym przekona, a wiedza tu zawarta ma mu pomóc. 

 

Drogowskaz ma w założeniu być zabawny i lekki. Humor jest jednym z najcenniejszych darów dla nas od natury i używając go możemy naprawdę ogromnie dużo zrobić i każdą najczarniejszą chwile rozjaśnić i osłodzić. Chcemy Wam pokazać, że w każdej sytuacji jest głęboki sens i że nie ma czegoś takiego jak przypadek i bezsens. Że życie jest sumą naszych wyborów. Że zawsze mamy wolność wyboru. Że w każdej chwili to Ty masz wybór jak zareagować na daną sytuację. Czy zareagujesz na to co czytasz uśmiechem czy skrzywieniem warg i wybuchem złość to Twój wybór! Masz wolność i tego NIKT Ci nie zbierze. Między bodźcem a reakcją jest wolna przestrzeń na Twój wybór. To dobra wiadomość dnia.  Wiedząc takie rzeczy i okraszając je poczuciem humoru robimy jedną z niezwykle ważnych  rzeczy… Porzucamy czarne, posępne myśli, które kształtują nasz świat i dzięki temu wyzwalamy się z złych uwarunkować – błędne samonapędzające się koło zostaje przerwane. Odzyskujemy WOLNOŚĆ! Teraz jeszcze tylko utrzymać ten stan. Odpowiedzieć sobie na parę podstawowych pytać i już jest „pozamiatane”. Łatwe? Nie? Jak to zrobić będziemy się właśnie starać przekazywać na tych stronach. Drogowskazu i DWŻ.

 

Jak na ten czas to dopiero go rozkręcamy i ustalamy i ostateczna wersja nie jest znana i pewnie nigdy nie będzie ale na pewno będzie wiele zabawy przy tym i wierzymy, że będzie wiele korzyści i pożytku z tego zamieszania.  Naszym celem jest rozjaśnić i rozweselić – oczyścić jak najbardziej nasze umysły i serca – obudzić je do życia do prawdy. Aby wniosły się do Boga i do Światła. A uwierzcie…. Mamy spore zaległości.

 

Przede wszystkim nastawiamy się na szerzenie wiedzy.

W sposób maksymalnie łatwy i lekki będziemy opisywać to, co sami wiemy, że działa. Pragniemy, aby ta wiedza działała też i dla was. Po drugie mamy zamiar działać od strony duchowej, czyli robić przekazy i modlitwy uzdrawiające i wznoszące. Czyli o ustalonych porach będziemy łączyć się ze Źródłem i wznosić się i innych do Boga i tym samym podnosić wibracje na Ziemi. Więcej szczegółów tutaj .

Po trzecie jak już się rozkręcimy to na pewno wyjdziemy z Internetu i będziemy działać w realu. A jak to się okaże. Wszystko zależeć będzie jak się to potoczy, jakie będą potrzeby i oczekiwania.

 

Wszystkie artykuły i cała wiedza będzie umieszczona pod adresem www.drogowskaz.pl/dwz/ czyli na Duchowym Wymiarze Życia gdzie jest odpowiednie środowisko by bawić się artykułami i całą tą otoczką jak życie społeczności internetowej. Drogowskaz jest naszą wizytówką i stroną startową – Light'ową stroną startową i niech nam świeci.

Otwieramy się na pomoc od strony technicznej. Jeżeli znasz się na kodowaniu strony i masz ochotę zostać webmastrem drogowskazu pisz. Zbieramy „drużynę” i rozkręcamy całe zamieszanie. Niech się dzieje światło, bo czas nas goni. Otwieramy się na wszelkie wsparcie – także, merytoryczne i finansowe . Współpraca wszelka mile widziana. 🙂

 

0 0 votes
Article Rating
Dziel się Dobrą Energią
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments