Duch

Duch, jak go określić? Duch to inteligentna energia, która Jest. Jest wszędzie i we wszystkim i zawsze. Duchem jest nasza świadomość i nasze ciało jest też duchem, ale z bardzo zagęszczoną wibracją. Wszystkie materialne rzeczy to w istocie drgające duchowe cząsteczki.

 

Istnieje tylko Jeden Duch i nieskończenie wiele Jego manifestacji, przejawień. My jesteśmy też częścią tego Ducha, nie ma innej możliwości i naszym życiowym celem jest pełne uświadomienie sobie tego, czyli zjednoczenie się z Kosmosem, Bogiem, Uniwersum lub pełne urzeczywistnienie naszego Boskiego Jam Jest. To tak w skrócie o sensie życia i jak wygląda Świat. W wielkim skrócie 🙂

 

Duchowe urzeczywistnienie jest naszym zbawieniem, naszą radością i Prawdą. My, ludzie jesteśmy zagubionymi cząstkami tego doskonałego Ducha, które wybrały zapomnienie o swojej boskości, aby w świecie przejawionym na Ziemi odzyskać pamięć raju i zjednoczyć się ponownie ze Źródłem. Proste. Piękne. Wspaniałe. To jest nasze życie i to zaplanował nasz Bóg dla nas i my sami wraz z Nim, bo jesteśmy Jedno z Nim i tylko odłączyliśmy się od nieg, a przynajmniej tak nam się wydaje. Tego sami chcieliśmy i na to świadomie się zdecydowaliśmy. To nic, że teraz tego nie pamiętamy. Gdybyśmy pamiętali nie miałoby to żadnego sensu. Tylko tracąc pamięć mogliśmy swobodnie i szczerze przeżywać wszystkie doznania, jakie nam życie oferuje. Wybierając z nich to, co najlepsze i najkorzystniejsze dla nas i dla całej reszty, świadomie i z premedytacją wybieramy ponownie Raj. Wybieramy ponownie Niebo, Boga, Miłość, Światło i Jedność. Odrzucamy egoizm i jego produkty, ponownie złączamy się z doskonałą Boską rodziną. Ponownie wchodzimy w Światło, a wychodzimy z cienia i to właśnie dzieje się teraz. W tych czasach. Jesteśmy teraz u schyłku starego pojmowania świata i starej świadomości oddzielenia i dualizmu i wchodzimy w nową epokę. Światła i Miłości. Wielkiej Jedności.

 

Duch nas prowadzi. Duch kreuje nasze życie. Pozwól Mu robić to, bo On to będzie robił najlepiej. To właśnie wiara w to, że my sami bez Niego potrafimy coś zrobić lepiej wpędziła nas w te kłopoty. To był właśnie ten tzw. Grzech pierworodny. Ale zwracając się teraz w stronę Ducha. W stronę intuicji i jej przekazów odzyskujemy powoli naszą Prawdziwą Twarz, odkrywamy nasze prawdziwe Imię. Odzyskujemy nas samych i nasze prawdziwe cechy, które są po prostu Boskie.

 

Korzystaj z Twego Ducha. Świadomie wejdź z Nim w kontakt. To Twoja Boska część. Twoja prawdziwa istota, Twoja życiowa Esencja, Twoja prawdziwa twarz. To kontakt z Nią, z Twoją Wszechpotężną Boską Obecnością Jam Jest wyzwoli Cię i doda Ci skrzydeł. Jest bez porównania lepsza niż Red Bull. 😉 On Cię poprowadzi, pobłogosławi, ochroni, nakarmi, odzieje tylko musisz o Nim wiedzieć. Musisz sobie zdawać sprawę z tego, że nie tylko coś takiego w ogóle istnieje tylko, że to się dzieje w Twoim życiu! W Tobie i to jest najlepsze co Cię może spotkać i to jest kwintesencja Twego Istnienia, Cel Życia. A to się dzieje bo On jest i Drogą i Życiem i Prawdą. On jest Oddechem Twych płuc i krwią płynącą w Twoich żyłach. On jest życiem. Ty jesteś życiem, jeżeli jesteś świadomy tej Prawdy. Ona Cię wyzwoli.

 

A teraz wszyscy razem…. JAM JEST DROGA, PRAWDA I ŻYCIE I NIE MA NIC INNEGO.

AMEN.

 

W każdym z nas jest ta Boska Istota i Ona czeka na z martwych wstanie. Ona czeka, wyjdź do Niej i Ją powitaj. Ciesz się i błogosław. Właśnie zacząłeś żyć.

0 0 votes
Article Rating
Dziel się Dobrą Energią
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments