Duchowe BHP i ABC

 1. Podstawa to silna samoświadomość. To o nią chodzi w całej tej grze życiem na Ziemi zwanej.
 2. Wiedz, że jesteś w swej prawdziwej naturze Światłem Miłości – czyli masz bardzo wysokie wibracje – i że jesteś niewinny – czyli święty. Odrzuć poczucie grzeszności i winy. To kajdany, którymi skuto nas na zbyt długo. Już czas je zrzucić. Jeśli to zbyt radykalne założenie, dopuść chociaż taką ewentualność. Wszystko się dotyczy Twojej świadomości i oprogramowań po których się ona porusza.
 3. Miej świadomość, że przyciągasz do siebie to, co w sobie nosisz, to na czym świadomie lub nieświadomie się koncentrujesz. Jeśli więc jesteś pełen negatywizmu oficjalnie lub go ukrywasz, to będziesz do siebie przyciągał rzeczy, zdarzenia i osoby, które Cię będą w tym utwierdzały. To samo się tyczy dobrych rzeczy – koncentruj się więc na pozytywach – dostrzegaj we wszystkim co widzisz dobre, budujące rzeczy. To alchemia duchowa dla której tutaj jesteśmy.
 4. Prawo przyciągania – nikt i nic do Ciebie nie przyjdzie jeśli Ty tego w sobie nie masz. Uzdrów siebie nie będziesz się musiał przed niczym chronić, bronić. Z niczym nie będziesz musiał walczyć. Jesteś, a Twój Świat jest odbiciem tego kim i czym na prawdę jesteś i co o sobie myślisz. Masz Wielką Moc, którą cały czas stwarzasz świat wokół siebie. Jak on wygląda? Coś byś poprawił?
 5. Twoja niewinność gwarantem Twego pokoju, nietykalności. Uśmiechnij się do strachów.. one mają tylko wielkie oczy i … są tylko po to byśmy się wznieśli, byśmy dzięki nim bardziej umocnili się w naszej samoświadomości… nie ma zła… nie jako śmiertelny wróg dobra… jest zło jako nauczyciel.. srogi i wymagający ale to tylko narzędzie stworzone dla Ciebie. Ty decyduj jak go będziesz używać, kiedy i czy jeszcze tego chcesz.
 6. Wiedz, że zawsze masz ochronę, choćby swego anioła urodzeniowego – tego który jest z Tobą od początku do końca Twych dni na Ziemi. Zazwyczaj jednak, jeśli idziesz drogą rozwoju masz więcej Aniołów i prowadzą Cię coraz to nowe ekipy Przewodników. Bądź spokojny. Nie panikuj. Bądź odważny. Wyważony. Stanowczy. Spokojny. Jeśli spanikujesz, to do Twego świata możesz wpuścić coś negatywnego. To, że masz ochronę nie oznacza, że “nic złego” Ci się nie stanie. Jeśli masz w coś wdepnąć aby Cię to czegoś nauczyło, to wdepniesz. Wiedz jednak że nigdy nie jesteś sam. To fizycznie niemożliwe, bo żyjemy w świecie energii, w którym jesteśmy wszyscy ze sobą połączeni. Jednak w życiu na Ziemi udało się wytworzyć iluzję oddzielenia, w którą wszyscy wierzymy i którą dzielnie podtrzymujemy aby zbierać odpowiednie doświadczenia.
 7. Noś ze sobą górski kryształ, który będzie chronił Cię przed negatywną energią. Może masz jakiś swój amulet. Energia kształtu, symbol, coś co wzmacnia Twoją wiarę ale pamiętaj! Nie uzależniaj się od tego. To tylko pomoc, wsparcie dla Ciebie ale przede wszystkim chodzi o Twoją świadomość siebie samego. Tutaj jest Twoje bezpieczeństwo. Jesteś Światłem Miłości. Kryształ ochronny pomoże Ci zogniskować swoją świadomość na danym celu. To może być każdy kryształ. Jeśli przemawia do Ciebie jakiś inny, używaj. Nie zapomnij wcześniej go oczyścić i pobłogosławić, zaprogramować odpowiednio. Świat kryształów to pierwszy wymiar życia na Ziemi. Pamiętasz – “Bóg śpi w kamieniu, oddycha w roślinie i budzi się w człowieku”. Wszystko jest tańcem jednej energii.
 8. Wizualizuj wokół siebie pole siłowe – ochronny balon, który Cię otacza, wypełnia całe pomieszczenie w którym się znajdujesz neutralizując wszystkie negatywne wpływy. Nasącz go miłością. Siłą, fioletowym płomieniem. Ten pierścień jest potężny, to Obecność Boga w Działaniu(jak wszystko zresztą)… jest niezwyciężony, zapewnia Ci wszelką ochronę. Nasącz go koniecznie miłością, zdrowiem, radością. Będziesz chodzącą aurą miłości i radości. Sama Twoja obecność będzie uzdrawiała i wprowadzała harmonię.
 9.  Bądź sobą,  bądź odważny. Bądź asertywny. Kochaj, szanuj tak samo jak siebie tak i innych. Żadna strona nie może być bardziej kochana. Jeśli kochasz kogoś bardziej od siebie, stajesz się zgorzkniałym niewolnikiem cudzej łaski, cudzego humoru.. Ludzie to wyczuwają i odsuwają się lub niszczą Cię. Jeśli zaś stawiasz siebie wyżej niż innych stajesz się egoistą.  W efekcie poniżasz się, stajesz się samotnikiem. To wbrew naturze. Obie postawy prowadzą do unicestwienia. Twórz harmonię wokół siebie.
 10. Jest wiele negatywnych wpływów dookoła nas. Nasza obecna świadomość społeczna pozbawiła nas naszej naturalnej ochrony duchowej (celowo?)  i sprawiła, że jesteśmy społeczeństwem wyjątkowo podatnym na manipulacje. Strzeż się tego. Umacniaj się we własnej świadomości. Jesteś istotą duchową przeżywającą ludzki los. Inkarnowałeś się na Ziemi by doświadczać różnych przeżyć. W raz z Tobą inkarnowało się tutaj wiele różnych bytów, z różnych części nieograniczonego kosmosu, i pozytywne i negatywne. Miej świadomość, że będąc kochającym, wrażliwym, pełnym samoświadomej mocy, prawdziwym człowiekiem stajesz się nieatrakcyjny dla wszystkich negatywnych energii. (patrz prawo przyciągania) One rozkładają tylko to co nieświeże, niezdrowe, nieczyste i nieświadome.
  11. Szukaj pomocy u innych. Nawiąż kontakt ze swoim Wyższym Ja. Szukaj Jego prowadzenia, inspiracji. Szukaj pomocy swego Anioła Urodzeniowego. Szukaj kontaktu ze swymi Przewodnikami. Nie jesteś sam w tej cudownej grze. Wszystko jest piękne i prawdziwe jeśli Ty na to tak spojrzysz. Ty wybierasz i określasz na jakiej “planszy” żyjesz. Ty określasz jaką postacią grasz. Popatrz na to od tej strony i niech radość i ulga będą z Tobą 🙂
 11. I na koniec ( a może będę tu dopisywał) – zbadaj swoje intencję. To bardzo ważne. Szczerze porozmawiaj z samym sobą i zobacz do czego dążysz i dlaczego… czy żyjesz swoim życiem? Czy jest Ci dobrze w tym wcieleniu? Jaki chcesz być, co chcesz robić i dlaczego, po co tak? Intencje są bardzo ważne… to przednia straż wszystkiego co nas w życiu spotyka.
0 0 votes
Article Rating
Dziel się Dobrą Energią
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Beata

Dziękuję ❤️