Duchowe BHP i ABC

1. Podstawa to silna samoświadomość. To o nią chodzi w całej tej grze życiem na Ziemi zwanej.
2. Wiedz, że jesteś Światłem Miłości i że jesteś niewinny. Odrzuć poczucie grzeszności i winy. To kajdany, którymi skuto nas na zbyt długo. Już czas je zrzucić.
3. Miej świadomość, że przyciągasz do siebie to co w sobie nosisz. Jeśli więc jesteś pełen negatwizmu oficjalnie lub go ukrywasz, to będziesz do siebie przyciągał rzeczy, zdarzenia i osoby, które Cię będą w tym utwierdzały.
4. Prawo przyciągania – nikt i nic do Ciebie nie przyjdzie jeśli Ty tego w sobie nie masz. Uzdrów siebie nie będziesz się musiał przed niczym chronić, bronić. Z niczym nie będziesz musiał walczyć. Jesteś i Twój Swiat jest odbiciem tego kim i czym na prawdę jesteś i co o sobie myślisz. Masz Wielką Moc.
5. Twoja niewinność gwarantem Twego pokoju, nietykalności. Uśmichnij się do strachów.. one mają tylko wielkie oczy i … są tylko po to byśmy się wznieśli, byśmy dzięki nim bardziej umocnili się w naszej samoświadomości… nie ma zła… nie jako śmiertelny wróg dobra… jest zło jako nauczyciel.. srogi i wymagający ale to tylko narzędzie stworzone dla Ciebie. Ty decyduj jak go będziesz używać, kiedy i czy jeszcze tego chcesz…

6. Wiedz, że zawsze masz ochronę, choćby swego anioła urodzeniowego – tego który jest z Tobą od początku do końca Twych dni na Ziemi. Zazwyczaj jednak, jeśli idziesz drogą rozwoju masz więcej Aniołów i prowadzą Cię coraz to nowe ekipy Przewodników. Bądź spokojny. Nie panikuj. Bądź odważny. Wyważony. Stanowczy. Spokojny. Jeśli spanikujesz do Twego świata możesz wpuścić coś negatywnego.
7. Noś ze sobą górski kryształ który będzie chronił Cię przed negatywną energią. Może masz jakiś swój amulet. Energia kształtu, symbol, coś co wzmacnia Twoją wiarę ale pamiętaj! Nie uzależniaj się od tego.. To tylko pomoc, wsparcie dla Ciebie ale przede wszystkim chodzi o Twoją świadomość siebie samego. Tutaj jest Twoje bezpieczeństwo. Jesteś Światłem Miłości.
8. Wizualizuj wokół siebie pole siłowe – ochronny balon, który Cię otacza, wypełnia całe pomieszczenie w którym się znajdujesz neutralizując wszystkie negatywne wpływy. Nasącz go miłością. Siłą, fioletowym płoniem. Ten pierścien jest potężny, to Obecność Boga w Działaniu… jest niezwyciężony, zapewnia Ci wszelką ochronę. Nasącz go koniecznie miłością, zdrowiem, radością. Będziesz chodzącą aurą miłości i radości. Sama Twoja obecność będzie uzdrawiała i wprowadzała harmonię.
9. Bądź sobą,  bądź odważny. Bądź asertywny. Kochaj, szanuj tak samo jak siebie tak i innych. Żadna strona nie może być bardziej kochana. Jeśli kochasz kogoś bardziej od siebie, stajesz się zgorzkniałym niewolnikiem cudzej łaski, cudzego humoru.. Ludzie to wyczuwają i odsuwają się lub niszczą Cię. Jeśli zaś stwiasz siebie wyżej niż innych stajesz się egoistą.  W efekcie poniżasz się, stajesz się samotnikiem. To wbrew naturze. Obie postawy prowadzą do unicestwienia. Twórz harmonię wokół siebie.
10. Jest wiele negatywnych wpływów dookoła nas. Nasza obecna świadomość społeczna pozbawiła nas naszej naturalnej ochrony duchowej (celowo?)  i sprawiła, że jesteśmy społeczeństwem wyjątkowo podatnym na manipulacje. Strzeż się tego. Umacniaj się we własnej świadomości. Jesteś istotą duchową przeżywającą ludzki los. Inkarnowałeś się na Ziemi by doświadczać różnych przeżyć. W raz z Tobą inkarnowało się tutaj wiele różnych bytów, z różnych części nieograniczonego kosmosu, i pozytywne i negatywne. Miej świadomość, że będąc kochającym, wrażliwym, prawdziwym człowiekiem stajesz się nie atrakcyjny dla wszystkich negatywnych energii. (patrz prawo przyciągania) One rozkładają tylko to co nieświeże, niezdrowe, nieczyste i nieświadome.
11. Szukaj pomocy u innych. Nawiąż kontakt ze swoim Wyższym Ja. Szukaj Jego prowadzenia, inspiracji. Szukaj pomocy swego Anioła Urodzeniowego. Szukaj kontaktu ze swymi Przewodnikami. Nie jesteś sam w tej cudownej grze. Wszystko jest piękne i prawdziwe jeśli Ty na to tak spojrzysz. Ty wybierasz i określasz na jakiej “planszy” żyjesz. Ty określasz jaką postacią grasz. Popatrz na to od tej strony i niech radość i ulga będą z Tobą 🙂

12. I na koniec ( a może będę tu dopisywał) – zbadaj swoje intencję. To bardzo ważne. Szczerze porozmawiaj z samym sobą i zobacz do czego dążysz i dlaczego… czy żyjesz swoim życiem? Czy jest Ci dobrze w tym wcieleniu? Jaki chcesz być, co chcesz robić i dlaczego, po co tak? Intencje są bardzo ważne… to przednia straż wszystkiego co nas w życiu spotyka.

Dziel się Dobrą Energią
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •