Energetyczne otwarcie

Wraz ze wzrostem świadomości, nabieraniem pewności siebie odkrywam nowe umiejętności, które stosuję z coraz większym powodzeniem. Ponieważ Świat niejako zmusza mnie do tego bym się tym podzielił, więc przedstawiam je tutaj i teraz. Jest to zakres usług, które mogę wykonać dla Ciebie. Jeśli jesteś zainteresowany(a) to pisz na adres obsw@drogowskaz.pl lub przez kontakt z tej strony.

Tak, zająłem się egzorcystką i jestem w tym całkiem dobry. Potrafię gruntownie oczyścić przestrzeń wokół i samego człowieka. To, co kiedyś wydawało mi się jakimś tam epizodem w moim życiu teraz jest namacalnym faktem i praca z energiami stała się moją rzeczywistością. Tym bardziej, że potrzeby ku temu są ogromne. Żyjemy teraz na przełomie epok. Do tej pory żyliśmy jak owieczki… wypasani, pilnowani… nieświadomi… teraz ma się to zmienić i mamy świadomie zadbać o siebie, o własną energetykę, inaczej nie będziemy w stanie tutaj żyć. Ziemia przechodzi transformację i my wraz z Nią.

Sygnalizowałem to szerzej w artykule „Jak owieczki 2.0”. Teraz, idę dalej i przedstawiam wstępny zakres tego co się dzieje na planach nie fizycznych albo inaczej, to też jest fizyka tylko niewidoczna dla naszych oczu. Więc to wszystko się dzieje normalnie, tylko, że my nie dorośliśmy do tej normy.

Nie chcę tu straszyć ale za większość nieszczęść w naszym życiu odpowiadają „obcy”. Rozróżniam tutaj dwa rodzaje tych wpływów: wpływy duchowe/astralne i wpływy kosmiczne z innych wymiarów (chociaż astral to też wymiar). To wszystko co opisuję tutaj jest moją wersją rzeczywistości w której się poruszam i możesz jak najbardziej mieć swoją własną, która zupełnie się różni.

Ponieważ wszystko jest energią, więc istot energetycznych jest cała masa. W większości są one dla nas niewidzialne, widzimy tylko to co jest w trzecim, materialnym wymiarze i to jest nasze nieszczęście. Cała masa tych istot żeruje na nas niszcząc nas w większym lub mniejszym stopniu. Ok, wszystko to jest przewidziane w ramach ewolucji człowieka – jak najbardziej ale też w ramach tej ewolucji musisz się dowiedzieć co się dzieje i jak sobie z tym radzić, bo inaczej proces ewolucji nie będzie kontynuowany.

Obecnie dzielę to na dwa rodzaje: wpływy istot duchowych i wpływy programów duchowych. Istoty, wiadomo to coś żywego, mającego swój cel, świadomość, chcące „żyć” w jakiś sposób i realizować siebie, swoje zadanie życiowe. Wszystko dobrze, jeśli to zadanie życiowe jest „świetliste” czyli dobre. Gorzej (dla nas, nie dla świata) jeśli taka istota ma mroczny rodowód i chce czynić to co nam się nie podoba, czyli szkodzi, psuje energie, chce naszej zguby, naszego nieszczęścia. Tego typu istoty – byty powinny być bezwzględnie odprawiane z naszego pola aurycznego, z naszego życia. Nie chcemy mieć dywersantów w domu, szkodników, którzy kradną nam energie, mieszają w głowie, ściągają na nas nieszczęścia i choroby.

Programy z kolei, to coś bardziej mechanicznego. To coś, co zostało nam zainstalowane (w większości sami sobie to instalujemy lub pozwalamy na to) po to by realizować jakiś program, cel twórcy. I teraz, jeśli twórca jest dobry, czysty, wspierający i kochający, to zazwyczaj taki program jest w porządku i nam pomaga. Ale jeśli program powstał od niedobrego człowieka, pod wpływem złych emocji (np. duchów) to mamy do czynienia z programem destruktywnym, które w równym stopniu co byty niszczy nam życie. Przykładami takich programów mogą być: klątwy, złorzeczenia, negatywne osądy… to wszystko wchodzi w naszą aurę, w nasze biopole i niszczy nas.

Co w związku z tym? Ano, praktycznie: jeśli czujesz się słabo, wystraszony, źle śpisz, jesteś ciągle zmęczony, bez energii, prześladują Cię jakieś myśli. Pojawiają Ci się w głowie natrętne obrazy, to może to oznaczać, że jesteś zanieczyszczony energetycznie – po prostu i trzeba do oczyścić. Chodzenie do lekarza, jeżdżenie na urlopy, opijanie się nic nie da. Generalnie, tak samo jak dbamy o higienę ciała tak samo powinniśmy dbać o higienę naszej energetyki ale to jest w zupełnym zapomnieniu, pominięciu. Rano i wieczorem powinniśmy brać prysznic energetyczny. Powinniśmy zwracać na bieżąco uwagę jak się czujemy w czasie rozmowy z kimkolwiek, w czasie oglądania TV, szperania w Internecie czy czytania gazet – wszędzie, jeśli się nie ma własnej, naturalnej ochrony można się zarazić, zanieczyścić energią, która po prostu nas będzie osłabiać.

Proponuję zatem skorzystanie z zabiegów oczyszczania energetycznego. Tak, po prostu. Według tego wykazu poniżej.

1. Doradztwo duchowe
– 1 sesja -1-1,5 godziny-300zl
– 2 sesje – 500 zł
– 3 sesje – 650 zł

2. Oczyszczanie energetyczne (egzorcyzmy)
– za osobę – 300 zł
– za rodzinę 4 osobową 1000 zł
– za pomieszczenia – 200 zł
– firmy, pracy – 450 zł
– pracowników 200 zł/osoba
– większe grupy ludzi, cena indywidualnie ustalana.
4. Oczyszczanie i uwalnianie z negatywnej energii – blokad- programów – kodów – klątw- uroków, czarnej magii – 500zł
5. Oczyszczanie i uzdrawianie czakr – 450 zł

Po oczyszczeniu jeszcze przez miesiąc będziesz oczyszczany i doglądany aby znów nie nastąpiło zanieczyszczenie ale bez Twojej własnej pracy będzie to daremne. Po to się to dzieje wszystko abyśmy się obudzili i zaczęli świadomie egzystować w tym bezmiarze kosmicznej energii.

Okazuje się, że najczęstszą przyczyną naszego złego samopoczucia, chorób, nieszczęść życiowych jest zanieczyszczenie energetyczne. A teraz, w tych czasach jest zmasowany atak na nasze nieświadome umysły… niestety.

Jeśli czujesz, że to dla Ciebie, skontaktuj się. obsw@drogowskaz.pl 

0 0 votes
Article Rating
Dziel się Dobrą Energią
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments