FAQ klasyczne

Klasyczne FAQ. Czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Pytania zostały zciągnięte i zainspirowane artykułem Pana Dariusza Pazurkiewicza z jego artykułu FAQWAY jako skuteczna forma persfazji.

1. Co tu można znaleźć?

Znajdziesz tu przede wszystkim wiedzę duchową, Taką która według mnie jest najlepsza, najskuteczniejsza i działa. Nie zabieram Cię na wycieczkę po nierealnych światach i odmiennych stanach umysłu. Nie bawię się w to i nie mam tego typu doświadczeń. I chwała Bogu. Jestem normalny i tą normalnością dziele się tutaj na tych stronach. Jest to normalność nowych czasów. Nowej świedomości. Taką wiedzę tu znajdziejsz. Korzyści będą wielkie. Tylko otwórz swój umysł dla Boga aby mógł Cię inspirować.

2. W czym mi to pomoże?

W życiu. W poznaniu i rozzsmakowaniu się w nim. W poznaniu siebie i otaczająćej Cię rzeczywistości. W podniesieniu swojej samooceny i poczucia swej wartości. W odkryciu sensu, celu i radości życia. W odkryciu prawdy i w efelckie w Przebudzeniu. Do tego wszyscy dążymy. Świat się dzieli na tych którzy o tym wiedzą i tych którzy o tym jeszcze nie wiedzą. 🙂 Jak już wiedzą to już są oświceni 🙂

3. Jak to działa?

W dwóch słowach opisać duchowość? 🙂 Proste. 🙂 Odkrywasz coraz bardziej całą prawdę, co po co jest i czym jest. Jak już sobie nagromadzisz odpowieni poziom wiedzy to zaczynasz ją sobie uświadoamiać. I wtedy już jest wszystko jasne. Otwartość na Boskie prowadzenie załatwia wszystko. Twoja otwartość i czyste intencjię robią całą robotę. Nie musisz się naprężać i wysilać, robić nic na siłę. ustawiasz filtry na radosne wzrastanie i życie zaczyna samo się dzdziać. Życie to cudowny samograj.

4. Czy ktoś w ogóle tego używa?

🙂 Podobają mi się te pytania. 🙂 Jasne że ktoś tego używa. Wszyscy to używają! 🙂 Tylko że jeszcze nie wielu świadomie! 🙂 Poruszane tutaj tematy mówią o elementarnych zasadach naszego życia. Mówią o prawach którymi rządzi się świat i których poznanie jest naszym przywilejem i radosnym obowiązkiem. Używasz tego za każdym razem gdy zwalniasz i zastanawiasz się dlaczego coś przytrafiło a nie tylko usuwasz skutki. Używasz tego, tej wiedzy gdy słuchasz swej Intuicji, gdy modlisz się, medytujesz czy robisz przekaz lub po prostu myślisz o kimś lub o czymś. Jeżeli nie używasz tego to znaczy że nie żyjesz 🙂 I nie mówię tu o śmierci tylko o nieistnieniu. Smierć jest tylko progiem w kolejnym etapie naszego życia.

5. Kto za tym stoi?

Ja 🙂 Jestem sobie Krzysztof Piotr Kina. Urodziłem się tu, w tym miejscu i czasie przeżyłem to i owo i teraz nabrałem takiej świadomości aby zacząć opowiadać o tym wszystkim co czytacie. Czuje, że działam w imię wyższego dobra, przynajmniej taką mam intencję i pragnienie. Czuję się prowadzony. Czuję swe dziedzictwo i ciesze się ogromnie z tego i pragnę aby wszyscy też poczuli swe wspaniałe dziedzictwo. Nie stoi za mną żadna religia choć urodziłem się wśród Chrześcijan i żyję wśród zaangażowanych Chrześcijan. Jestem otwarty na wiedzę serca, intuicji, wyczytałem ją w wielu książkach i przeżyłem w wielu doświadczeniach życiowych. Mam świadomość. Kosmiczną, globalną, absolutną, choć bez żadnych wizji i niesamowitych odlotów. Raczej czuciową niż doświadczalną. Jak się coś zmieni na pewno poczujecie 🙂 ale zwątpienia targają też niesamowite.

6. Ile to kosztuje?

Nic. 🙂 Świat jest piękny i darmowy! Wszystko mamy gratis! 🙂 Znaczy powinniśmy mieć bo teraz jest to postawione na głowie w naszym społeczeństwie. Znaczy tak… wszystko jest za darmo bo na wszystko możesz tak spojrzeć że będzie dla Ciebie za darmo. Będziesz sie cieszył, że możesz coś za to dać i wciąż będziesz uważał że to jest za darmo 🙂 Zakręciłem? Podumaj nad tym. Zobaczysz że tak jest. Życie mamy gratis. I wszelkie bonus w nie wliczone też 🙂 Tylko trzeba to rozpoznać. Między innymi po to ta strona i jej podobne.

7. Co konkretnie muszę zrobić, aby kupić/zamówić/zlecić realizację moich celów?

Na chyba trzeba będzie się rozpisać…;) Jedyne czym dysponujesz to Twój czas na ziemi. I jedyną “ceną” jak musisz za to wszystko zapłacić jest zainwestowanie trochę Twego cennego czasu w świadome życie. Konkretnie musisz zacząć obserwować, uspokajać, przeglądać, zmieniać, przewartościowywać, układać, reformować swe myśli, schematy, programy które rządzą Twoim życiem. I do tego fajnie by było abyś się jeszcze tym radował! 🙂 Jak połączysz to wszystko z radością, lekkością, niewinnością i poczuciem bezpieczeństwa wszystko stanie się łatwe, proste i jednocześnie szalenie nakręcające i radujące. Wiedz, że jesteś w każdej chwili pod opieką Boga i Jego doskonałej mądrości, która dba o Ciebie. Wiedz, że wszystko jeżeli Ci się przydarza jest Ci potrzebne do Twego wzrostu. Wszystko jest błogosławieństwem a ludzie którzy stają Ci na drodze to Aniołowie od Boga Ojca aby Cię wesprzeć w drodze do domu 🙂 wiem, że ta świadomość jest najtrudniejsza do zaakceptowania ale zobaczysz że tak jest. Mówię, wszystko nam sprzyja. Rozpoznaj to i będzie jasne. Naucz się akceptować to co Ci los zsyła, nie walcz z wiatrakami. Poddaj się zmianą, zobacz dokąd Cię zaniosą. Przyjmij lekcję od świata jako naukę za Twoje wcześniejsze wybory i decyzję. Świat jest niezwykle konsekwentny. Robi dokładnie to co mu zlecisz do zrobienia. Chcesz chaos? Proszę bardzo. Chcesz miłość? Proszę bardzo. Życie jest proste tylko my je strasznie udziwniliśmy. Zapomnieliśmy jak żyć i najwyższy czas sobie o tym przypomnieć

Czego Wam i sobie z całego serca życzę! 🙂

Pozdrawiam 🙂

Kris

ps. te pytania znalazłem we wspomnianym we wstępie artykule. Myślę, że właśnie taka droga pytań jest najlepsza i najwygodniejsza. Zachęcam Was gorąco abyście zadawali pytania a ja w miarę swej wiedzy będę na nie odpowiadał.

0 0 votes
Article Rating
Dziel się Dobrą Energią
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments