Gdzie jest siła?

Gdzie jest siła? Rozproszyła się w tysiącu pytań i niewiadomych. W tysiącach wątpliwości i też nie ma jej, bo nie ma ukierunkowanego kanału, którym by mogła płynąć. Po co siła skoro nie ma jej do czego użyć? Sił mi trzeba. Dziś, pod wpływem nagłej wizji popłynęła. Poczułem moc. Poczułem siłę, która ma możliwość popłynięcia w moim życiu. Jest taka opcja, że może nastąpić wielki wykwit siły, wielka jej manifestacja. Uda się? Oczywiście jestem pełen wątpliwości i wewnętrznych lęków z których sobie nawet nie zdaję sprawy.

 

Siło przybywaj! To jest coś takiego: albo łapiesz byka za rogi albo przed nim uciekasz. Życie wciąż nas konfrontuje z takim bykiem. Najczęściej jest nim nasz wewnętrzny strach. Nasza postawa wybierająca “mniejsze zło”, nasz strach przed konfrontacją, bierność i brak wizji. A brak wizji jest też naszym wyborem. Nie mamy jej, bo jej nie chcemy. Wszystko dlatego, ze nie czujemy sie silni a nie czujemy się silni, bo nie wiemy nic o sobie, nie wierzymy w siebie, przyjeliśmy pozycję ofiary i czekamy na cud lub śmierć lub coś co nas jeszcze bardziej utwierdzi w tym co o sobie myślimy. Zawsze tak robimy i zawsze tak się dzieje. Zawsze dążymy do tego by utwierdzić sie w tym co o sobie myślimy.

Na ludzi sukcesu i tak zwanych nieudaczników działa ta sama zasada: ciągłe utwierdzanie się w swoim wewnętrzynm przekonaniu o samym sobie i o świecie, który nas otacza. Tylko, że Ci pierwsi WYBIERAJĄ ŚWIADOMIE DOSTATEK, SPEŁNIENIE, a Ci drudzi poddają się opini, że coś się dzieje po za nimi, na coś nie mają wpływu, że są ofiarami okrótnego świata i przewrotnego boga. 

I Ci i Ci utwierdzają się w swoich racjach. I Ci i Ci są bardzo skuteczni. Różnia się tylko w tym co wybierają. Ale nie zacierajcie ręce Wy co dobrze żyjecie, nie nabijajcie sie z tych co są na dole. Jesteście wypadkową waszego środowiska, waszego pochodzenia, waszych genów i REALIZUJECIE PROGRAM SWEJ DUSZY – tak samo jak każdy inny człowiek na Ziemi. 

Wszyscy jesteśmy częścią Jednego Systemu Duchowego i wszyscy POWINNIŚMY pracować dla Jego najwyższego dobra. Tylko w ten sposób zbuduje się trwałe dobro. Więc ciesz się ze swej siły i pomagaj innym odkryć jego w sobie. To Ci da pełne spełnienie.

Pozdrawiam 🙂

Dziel się Dobrą Energią
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

I accept the Privacy Policy