Głosuj na Natalię

Głosuj na Natalię!

Mam na imię Natalia, zwracam się do Was z wielką prośbą o pomoc 🙂 Biorę udział w konkursie, w którym do wygrania jest staż w Paramencie Europejskim. Ostatni etap to glosowanie na fejsbuku. Liczy się każdy głos

– wygrywa jedna osoba z każdego województwa. Jeżeli macie 2 minuty i możecie je poświęcić aby pomóc mi w zrealizowaniu mojego marzenia, będe ogromn…ie wdzięczna. Zostawiam Wam link do aplikacji, którą trzeba zaakceptować, potem wybrać warmińsko-mazurskie i zagłosować: nr 3 na liście – NATALIA GOZDUR. Naprawdę warto oddać swój głos i pomóc. To dla Was kilka kliknięć, a dla mnie może oznaczać lepszą przyszłość. Pomożecie??? 😉
https://apps.facebook.com/eurostaz/

 

Natalia Gozdur, pochodząca z Olsztyna 24-latka, magister europeistyki walczy o staż w Parlamencie Europejskim w Brukseli. By wygrać ostatni etap konkursu potrzebuje jak najwięcej “kliknięć” na Facebooku.Natalia jest kreatywną, młodą osobą, posiadającą energię do działania, której marzeniem na przyszłość jest praca w Instytucjach Unijnych. Konkurs Eurostaż może jej pomoć w osiągnięciu tego celu. Obecnie odbywa się trzeci etap – głosowanie na facebooku. Wygrywa jedna osoba z każdego województwa, która uzbiera najwięcej głosów, więc jeżeli jesteście zalogowali na Facebooku to wejdzie na stronę eurostaż. Kliknijcie “Głosuj!”, zostaniecie automatycznie przeniesieni do strony z aplikacją. Trzeba ją zaakceptować, potem wybrać na mapie województwo warmińsko-mazurskie (albo 26 pozycję na liście ogólnopolskiej) i zagłosować klikając na pole “GŁOSUJ” obok Gozdur Natalia.

Natalia ukończyła studia licencjackie na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Europeistyka. W międzyczasie, w ramach wymiany studenckiej, przez rok studiowała na Uniwersytecie w Lublanie (Słowenia), gdzie napisała pracę licencjacką o tym kraju. Na studia magisterskie Natalia wybrała się do Hiszpanii, gdzie na Uniwersytecie Autonomicznym w Barcelonie, przez dwa lata specjalizowała się dalej w tematach Unijnych – European External Action and Multilevel Governance in the EU. Pracę magisterką o czynnikach kształtujących stosunki Unii Europejskiej z Ukrainą obroniła na 9 z 10 punktów.

Jak widać cała jej „kariera naukowa” obraca się wokół Unii Europejskiej. Natalia ma doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym, które uzyskała podczas praktyk w Europejskim Instytucie Administracji Publicznej w Barcelonie oraz pracując w międzynarodowej organizacji studenckiej AIESEC. Natalia płynnie mówi po angielsku i hiszpańsku. Niedawno rozpoczęła naukę francuskiego.Praktyka w Parlamencie Europejskim dałaby jej niezbędne doświadczenie i pozwoliła na rozszerzenie wiedzy teoretycznej zdobytej na studiach o wiedzę praktyczną.

Warto oddać swój głos i pomóc w spełnieniu marzenia!

Natalia Gozdur

 

ps. przekaż dalej, powiadom znajomych. Zróbmy dobrą robotę

 

Artelis.pl

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

0 0 votes
Article Rating
Dziel się Dobrą Energią
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments