Hej Świecie kochany, co tu się dzieje?

Hoooo hooo tak patrząc na rzeczywistość dookoła to można się zasapać i zamartwić, bo tak wokół to raczej nie za wesoło, ludzie są raczej przygaszeni i przyczajeni. Wszyscy czekamy na jakieś dobre wiadomości, dobre wieści, na coś pozytywnego czego będziemy mogli się uchwycić. Powiem tak – wszystko idzie zgodnie z planem i jest tak jak ma być – jesteśmy na etapie straszenia i niszczenia naszego domku z kart. Wszystko musi się rozwalić aby na tym postawić nowe. Każda ciąża dąży do rozwiązania… my, jako rodząca się cywilizacja jesteśmy teraz w bólach porodowych. Czyli.. jest dobrze! Przemy do przodu! 🙂

Cała gra dookoła która się dzieje ma nas przestawić na inne postrzeganie rzeczywistości. Tak, abyśmy zaczęli śnić inny sen o tym co się dzieje wokoło. Dlatego jest tyle dramy i strasznych rzeczy abyśmy w końcu się zastanowili nad wszystkim i zaczęli inaczej śnić naszą rzeczywistość. Tak, wszyscy ją śnimy, kreujemy ją cały czas naszymi umysłami, emocjami, myślami, działaniami itd. Całe nasze istnienie, non-stop kreuje rzeczywistość którą wszyscy wokół widzimy. Super 🙂 Czyż to nie dobra wiadomość? Eeeee… no gadam o tym i gadam od jakiegoś czasu i co z tego jest niby? U mnie jest spokój jeśli jestem w tym, w tej idei, w tym rozpoznaniu to jest spokój… inna energia, inna kreacja, trzeba by jeszcze aby więcej osób też potrafiło spojrzeć po za tę dramę która się codziennie rozgrywa przed naszymi oczami. Dojrzewam do rozpoczęcia nagrywania o tym filmów bo to najlepiej przekaże o co mi chodzi a póki co zostawiam Cię z myślą, że wszystko idzie zgodnie z Planem i to nie chodzi mi o jakieś spiskowe teorie.

Apropo spiskowych teorii to… wiele z nich okazuje się prawdą. Tutaj są różne warianty rzeczywistości i sprawa jest dość dramatyczna w niektórych momentach (co nie znaczy, że jest poważna 😉 ) ale chodzi o to, że żyjemy w świecie dualizmów. Wszystko ma swoje odbicie i na podstawie obu biegunów mamy dopiero pełny obraz rzeczywistości. Tak samo jest z dobrem i złem. Dobro czyli wszystko co kreuje, promuje i manifestuje życie, wolność, radość, kreatywność i miłość oraz druga strona czyli wszystko co dąży do kontroli, manipulacji, ucisku, zniewolenia, zniszczenia i destrukcji. Te dwie siły w naszej rzeczywistości teraz rozgrywają wielkie widowisko, wojnę o to która strona wygra i… na razie “czarni” biorą górę. Na to wygląda patrząc na świat wokół, na to ile jest wolności itd. Natomiast partia cały czas trwa i zapowiada się naprawdę emocjonująco.

Teraz tak, jak wspomniałem i dobro i zło to dwa końce tej samej energii która dąży do harmonijnego w miarę możliwości przejawu. Dzięki temu że jest takie siłowania się między stronami dzieje się mnóstwo rzeczy, zdarzeń które mają kształtować nasze świadomości i tak samo jak do gry w szachy są potrzebne piony w dwóch kolorach tak samo i siły ciemności i światła są po prostu niezbędne aby nasze skorupki popękały i aby ten poród o którym wspominałem odbył się prawidłowo.

To takie odgórne spojrzenie, które być może pomoże Ci spokojniej spojrzeć na wszystko wokół – wiedz, że w tym wszystkim jest metoda i dzieje się to dla nas a nie przeciwko nam ale… musimy działać bo samo się nie zrobi. Dlatego dbaj o swoje wibracje, o swoje emocje. Dbaj o siebie. Teraz, w tych czasach najważniejsza jest samoświadomość, sztuka obserwowania siebie, patrzenia na swoje życie, umiejętność panowania nad swoim umysłem, emocjami, wiedza wewnętrzna… tego musimy się uczyć. W telewizji nie znajdziesz raczej niczego oprócz zgiełku i zamętu – czemu ona właśnie służy. Wszystko co jest Ci potrzebne znajdziesz w sobie i to jest właśnie ta rewolucja, to ucho igielne przez które musimy teraz przejść… trzeba zamknąć oczy na świat zewnętrzny i zacząć żyć światem wewnętrznym…. naprawdę nic więcej nam nie trzeba…

Powodzenia ze wszech stron na Twej Drodze! 🙂

KPK

0 0 votes
Article Rating
Dziel się Dobrą Energią
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments