Idzie Nowe, Piękne…

Nasz czas, nasza rzeczywistość…. eeeeeeh rozkwita jak kwiat na wiosnę, jak pąk na drzewie, jak motyl który najpierw… musi się wyswobodzić ze swego kokonu zanim zerwie się do lotu. Wszyscy jesteśmy takimi motylami, tylko że niektórzy jeszcze są niczym larwy, niektórzy już zamykają się w kokonach aby dojrzeć, a coraz więcej zaczyna rozwijać skrzydła do lotu.

Pięknie się będzie działo! 🙂 

To niesamowite jak bardzo zboczyliśmy z drogi. To niesamowite jak wiele jest dookoła nas fałszu, złudzeń i błędnego pojmowania życia. To niesamowite jak dużo mamy zaległości i jak wiele jest do naprawienia w nas samych. 

Nasze życie przypomina obecnie taniec chochoła. Jesteśmy uwikłani w dramaty życia i w beznadzieje. Obecny światopogląd nie ma już nic do zaoferowania. Ludzie zaczynają albo fiksować albo się budzić. Jeżeli to drugie to dobrze, bo taki jest cel tego wszystkiego. Mamy ogromnie dużo pracy do wykonania i bardzo dużo zaległości do nadrobienia. Przez wieki niewiedzy ludzkość natworzyła tyle fałszywych i oddzielających nas od Źródła obrazów i iluzji, że na prawdę trzeba się będzie teraz dobrze natrudzić, aby to wszystko wyprostować. 

Ale jest to dla nas niesamowitym zaszczytem i ogromną frajdą robić to, co robimy. To, co nas czeka jako ludzkość w najbliższych czasach jest niesamowite. Jest piękne i wyzwalające. To tak jakbyśmy odzyskali wzrok. Jakbyśmy odzyskali możliwość śmiania się, mówienia, kochania. To, co nas czeka teraz – to wielkie przebudzenie ludzkiej świadomości jest wspaniałe wydarzeniem Kosmicznym. I my ludzie w obecnych czasach mamy zaszczyt być tu i teraz i przeżywać to „z pierwszej ręki” i brać w tym czynny udział.

 

Nasze obecne czasy szybko zmierzają do końca. Nasz obecny poziom świadomości, mentalność, etyka i wszystko, co z tym związane zmieni się o 180^. Nasza Ziemia w końcu się obudzi. Nasza cywilizacja kończąc burzliwy czas inkubacji dojrzeje w końcu, aby wejść w świadomy kontakt z cywilizacjami Wszechświata. Nasz pobyt w izolatce zakończy się niebawem.

 

Obecnie gołym okiem i każdy chyba widzi, że nasz świat jest na zakręcie. Widać anomalie pogodowe. Polityka się trzęsie, a cywilizacja zdaje się, że doszła do granic, co może osiągnąć ludzki umysł bez Boga i Miłości. Jeżeli jeszcze tak potrwałoby trochę to uległoby to wszystko samozagładzie. Na szczęście nie będzie końca świata. A na pewno nie dla wszystkich! Jest opracowany specjalny Plan, który uratuje Ziemie. Chrystus – syn boży przyjdzie na Ziemie przez każdego z nas. Świadomość Chrystusowa rozgości się w naszych sercach i umysłach i będziemy zbawieni. Ci, co nie zdążą się przystosować i przebudzić do nowych czasów niestety znikną z tej planety, aby dojrzewać gdzie indziej.

 

Poprzez kursy, artykuły i inne działalności przyłączamy się do tej fali głoszących Nowy Porządek stron, grup i organizacji, aby dopomóc jak największej liczbie ludzi dostosować się do nowej rzeczywistości. Otworzyć oczy dla Prawdziwej Rzeczywistości. Na stronach Drogowskazu i DWŻ będzie przekazywana wiedza duchowa i zapraszamy do nie bezkrytycznego korzystania z niej. Zapraszamy też do współpracy. Niech Miłość nas połączy!

 

Pozdrawiam! Sunshine 🙂

0 0 votes
Article Rating
Dziel się Dobrą Energią
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments