Jak Jezus

Jak Jezus – strona powróciła. Nieco pod inną domeną ale znów jest. Naszemu zaprzajaźnionemu Benowi łatwiej się pisze na dedykowanej ku temu stronie. O co chodzi? Jak Jezus to strona poruszająca rozwój osobisty, duchowy ale od strony Chrześcijańskiej.Żyjemy w Chrześcijańskim na wskroś kraju i temat ten powraca jak bumerang.. mówiąc krótko, Ben coś czuje, że to jest jedna z jego lekcji do przerobienia na to życie. Jedno z zadań. W każdym razie temat jest bardzo delikatny i też i wdzięczny bo podejrzewam, że będzie wiele eksplozji świadomości po tym jak ludzie porwani duchem chrześcijaństwa będą osiągać oblicze prawdziwego Chrześcijaństwa… bo czym jest ta religia?

Teoretycznie być Chrześcinaninem to naśladować Jezusa Chrystusa. I tym mienią się Jego naśladowcy – ówcześni Chrześcijanie ale… z takich czy innych powodów różnie wychodzi z tym naśladownictwem… Krótko. Jezus Chrystus chodził i nauczał o życiu, Bogu, prawdzie, miłości a Oni… nauczają o Nim, o Jego śmierci, o Jego męce, poświęceniu, o grzechu i innych tego typu wpędzających w poczucie winy i stan marności rzeczach. Uważam, że Chrześcijaństwo zostało że tak powiem zawirusowane – używając żargonu informatycznego. Wprowadzono weń mnóstwo szkoldiwych programów i … to jest w sumie od dawien dawna wiadome… sam Jezus w przypowieści o kąkolu zapowiedział takie właśnie pomieszanie. Po prostu tak miało być i się stało ale teraz.. teraz jest czas odkręcenia i powrotu do źródeł. Więc będzie się działo.

Strona JakJezus.net znowu działa. Tam będzie omawiane to niesamowite w sumie kuriozum jakim się stały religie na świecie. Jasne, ta nasza rodzima najbardziej ale wszytkie religie zrobiły coś wprost niewyobrażalnego… oddzieliły nas od Boga, Prawdy, Źródła i nas samych ale też i są tymi, które nas umocniają w pełniejszym rozpoznaniu Prawdy.

Z pozdrowieniem 🙂

0 0 votes
Article Rating
Dziel się Dobrą Energią
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments