Jak żeglować przez Niebiańskie Portale w lecie 2011

DL Zeta
1 czerwca 2011
Przetłumaczyła Wika
.
Tegoroczne niebiańskie letnie portale zaczynają otwierać się dzisiaj wraz z częściowym zaćmieniem Słońca podczas nowiu, który przypada w znaku Bliźniąt. Dzisiejszy portal przygotowuje scenę dla serii letnich „otwarć”, w skład której wchodzą całkowite zaćmienie Księżyca dnia 15 czerwca (pełnia na osi Strzelec/Bliźnięta), letnie przesilenie 21 czerwca oraz wielki finał serii zaćmień – częściowe zaćmienie Słońca w znaku Raka w dniu 1 lipca.
Te kosmiczne bramy prowadzą nas dalej na ścieżce transformacji, zainicjowanej w latach ubiegłych. Na poziomie świadomości te letnie portale dosłownie prowadzą nas ku skrzyżowaniu dróg – w punkt zwrotny kwantowych zmian w ludzkiej świadomości. Energia przesyłana w czasie tych wydarzeń dostarczy częstotliwości, które pomogą każdemu z nas wejść głębiej w ten nowy początek dla całej ludzkości i dla planety Ziemi.
Energie te przyspieszają transformację i wzmacniają zmiany ewolucyjne. Umożliwiają pobranie i zintegrowanie tych nowych kosmicznych częstotliwości, które pomogą nam przejść na następny poziom. Planetarne tranzyty i połączenia/ułożenia osiowe w roku 2011 są niezmiernie potężne i zawierają zdumiewający potencjał, oferując każdemu z nas olbrzymią sposobność, by objąć w posiadanie naszą moc.
Spodziewajcie się chaosu, boskiej miłości, nowych zakończeń i początków
Wszystko teraz reorganizuje się na wyższym poziomie. Będzie więcej chaosu, rozproszenia, zakończeń i nowych początków. Pojawi się wiele nowych sposobności, nowych manifestacji i przejść, przeznaczonych do tego, by poprowadzić nas głębiej do serca Boskiej Miłości. Gdy pozostaniemy przebudzeni i świadomi, nieskończone możliwości pola kwantowego wyłonią się w tym czasie. To czas, by podnieść naszą świadomość (patrz poniższe punkty). Z wyższej perspektywy jesteśmy w stanie postrzegać świat materialny jako iluzję; jest on nietrwały i w nieustannym przepływie. I tempo tych przemian narasta. Zmiany na Ziemi i osobiste przewroty będą się wydarzać coraz częściej.
W tych czasach jest ważniejsze niż kiedykolwiek, by utrzymywać duchowe połączenie (alignment*). Modlitwy i intencje są zwielokrotnione podczas tych specjalnych układów pomiędzy Ziemią i Słońcem. Utrzymujcie w świadomości to, że nasze doświadczanie rzeczywistości jest związane z naszą zdolnością do poruszania się wraz z tym zmianami. Nasz sposób doświadczania tych zdarzeń ma najbardziej bezpośredni związek z naszą postawą i sposobem postrzegania. Na naszą osobistą rzeczywistość składa się 10% okoliczności i 90% naszych reakcji na nią. Możemy się opierać zmianom i próbować trzymać się starego sposobu funkcjonowania, ale to nas tylko wepchnie głębiej w scenariusze, przed którymi się bronimy. Najlepszą opcją jest uznanie tych zmian za fascynujące sposobności i popłynięcie na ich fali.
Możemy zacząć płynąć na tej fali już teraz, ucząc się być kanałem dla informacji i energii, jakie otrzymujemy w czasie otwarcia tych kosmicznych portali i wykorzystując te informacje do stworzenia nowej wizji życia dla nas samych i dla świata.
Zaćmienia są kosmicznymi punktami mocy
Zaćmienia są punktami równowagi i oświecenia. Wokół tych potężnych układów gromadzą się wysokie energie, do których można mieć dostęp i wykorzystać je poprzez świadomość, intencje i rezonans. Zaćmienia tradycyjnie uznawane były za dni wolne, przeznaczone na modlitwę, refleksję i medytacje dla pożytku wszystkich istot. Nasze myśli sa wzmacnianie wykładniczo podczas otwarcia tych niebiańskich portali.
W roku 2011 zaćmienia celują głównie w oś Strzelec/Bliźnięta i zasiewają galaktyczną świadomość, pozwalając nam wznieść naszą świadomość ku uniwersalnej, zjednoczonej wizji. Poprzez te portale ponownie jednoczymy się ze świadomością naszej rodziny duszy. W tym czasie duchowego przebudzenia nasza moc współ-stwórców wysuwa się na pierwszy plan.
Niebiańskie portale
Opozycja Słońce/Księżyc, która przypada 15 czerwca, jest w jednej linii z sercem Drogi Mlecznej. Nasze serca, umysły i dusze jednoczą się z wyższą prawdą. Codzienne medytowanie na nasz ośrodek serca i umieszczanie naszej świadomości w sercu galaktyki i jeszcze dalej, aż do serca wszechświata, może sprawić, że w tym czasie zaczną dziać się cuda.
Dzień letniego przesilenia, 21 czerwca, jest najdłuższym dniem roku, dniem największego światła {na półkuli północnej – przyp.tł.}. Po tym dniu światła zacznie ubywać. Punkty przesilenia i równonocy są potężnymi układami, które wyznaczają drogę Ziemi wokół Słońca. W tych dniach pojawiają się specyficzne energie, odnoszące się do pór roku i uprawy roli, które pomagają nam w wędrówce przez roczne cykle ewolucji i wzrostu. Tak jak i zaćmienia, są one ważnymi bramami. Siła rytuałów, modlitw i intencji jest zwielokrotniona.
1 lipca będzie mieć miejsce częściowe zaćmienie Słońca, towarzyszące wielkiemu krzyżowi w znakach kardynalnych. Skutki tego zaćmienia będą rozległe. Ten niebiański układ jest pełen boskiej miłości, kreatywności i mądrości. Zawiera on także potencjał dla zaistnienia chaosu, rozmaitych przełomów, wstrząsów i niespodziewanych zmian. Przy takich układach powszechne są odczucia niepokoju, a nawet wzburzenia, i nadmiernej emocjonalności. Równie dobrze mogą się pojawić i uczucia błogości i euforii. Mogą zdarzać się wypadki i choroby, a trwające przypadłości mogą się pogłębić. Aktualne sytuacje i okoliczności w życiu mogą dobiec kresu, zaś pojawić się mogą nowe związki i możliwości zatrudnienia. Niektórzy ludzie mogą nieoczekiwanie zdecydować się na przeprowadzkę. W tym czasie mogą zdarzyć się też wglądy parapsychiczne. W niewiarygodnym tempie może zadziałać manifestacja życzeń, o ile tylko dowiemy się, jak pobierać i skupiać energie tworzenia za pomocą naszych intencji. To wszystko jest częścią przyspieszonej ewolucji świadomości.
Poniżej proponujemy parę wskazówek pomocnych we wznoszeniu świadomości w tym czasie. Obejmując naszą moc w posiadanie możemy ze swobodą żeglować tego lata przez niebiańskie portale.
1. Codziennie dostrój się do przepływu kreacji.
2. Wyrażaj wdzięczność za wszystko i wszystkich w twoim życiu.
3. Uprzątnij bałagan i rozdaj nieużywane przedmioty tym, którzy ich potrzebują. Oczyść również energie w swoim ciele. Podejmij oczyszczanie całego ciała i okrężnicy, zafunduj sobie masaże i inne tego typu rzeczy.
4. Wyeliminuj błahostki. Uprość wszystko, pytając siebie, czego naprawdę potrzebujesz, by nakarmić swoją duszę.
5. Miłość do siebie i troska o siebie mają niesłychaną wagę, tak samo jak zadbanie o tych, których kochasz.
6. Uziemienie i wyśrodkowanie są w tym czasie bardzo ważne. Jedz świeże, nieprzetworzone pożywienie, a zwłaszcza warzywa korzeniowe i ciemnozielone liście. Jedzenie świeżych owoców i warzyw pomoże ci się uziemić. Spędzaj czas na łonie natury.
7. Skoncentruj się na miłości i obfitości i obserwuj, jak twoje doświadczanie ich wzrasta.
8. W tym czasie efekty myśli, intencji i działań zwielokrotniają się kwantowo. Medytuj i ofiarowuj proste modlitwy za tych, których kochasz, i za cały wszechświat.
9. Porzuć cały opór wobec rzeczywistości jaką napotykasz i nie miej opinii.
10. Weź stuprocentową odpowiedzialność za to, co wydarza się w twojej rzeczywistości.
11. Pogłębiaj swoje praktyki duchowe i rozpocznij nowe.
12. Osiągnij jasność co do wartości i priorytetów.
13. Skup się na swoich priorytetach.
14. Zachowaj pozytywną postawę niezależnie od tego, co wydarza się w fizycznej rzeczywistości.
15. Odkryj swój cel i żyj nim. Oszacuj swoje możliwości i słabości oraz dary, w jakich masz tutaj udział.
16. We wszystkich sytuacjach praktykuj wnikliwość. Wnikliwość to nie to samo co osądzanie. Pomaga nam ona brać pod uwagę najwyższe dobro wszystkich zainteresowanych i podejmować decyzje oparte na wskazówkach niezależnych od zewnętrznych opinii i czynników.
17. Spodziewaj się cudów i pozwól, by pojawiały się w twoim życiu regularnie.
18. Regularnie śledź wszystkie kontrakty i umowy i rozwiązuj te, które już nie służą twojemu najwyższemu dobru i dobru innych.
19. Uczyń swoimi priorytetami codzienne ćwiczenia i dobre odżywianie się.
20. Codziennie medytuj, uspokając swój umysł i skupiając się na swej świadomości bezwarunkowej miłości.
21. Stań się jednym z boskością. Zjednocz swój umysł i duszę poprzez marzenia na jawie, pisanie dziennika, spędzanie czasu w przyrodzie, połącz umysł, ciało i duszę za pomocą jogi i temu podobnych metod.
22. Wyrażaj się twórczo poprzez sztukę, pisanie i inne formy kreatywnej zabawy.
23. Zrytualizuj swe życie dzięki modlitwie, szamańskim rytuałom i podróżom oraz innym praktykom zwiększania energii, które podnoszą twoją częstotliwość wibracji.
24. Stań się samowystarczalna/y. Rozszerz swą świadomość by ujrzeć, czego będziesz potrzebować w najbliższej przyszłości i zapewnij to sobie. Nie proś innych o to, co możesz zrobić dla siebie. Zapytaj siebie, czego możesz potrzebować w czasie zmian na Ziemi. Wydajnie gospodaruj energią, zastosuj alternatywne źródła energii takie jak energia pochodząca ze słońca lub wiatru, aby zmniejszyć twoją zależność od wspólnych sieci energetycznych.
25. Pozwól, by wyobraźnia dostarczała ci obrazów z pola kwantowego i nieustannie rozwijaj wizję tych potencjałów oraz działaj zgodnie z nimi.
26. Poczuj się wygodnie z chaosem. Miej ochotę przełamać stare wzorce i spróbować nowych rzeczy. To stworzy nowe połączenia nerwowe w twoim mózgu i ostatecznie zamanifestuje się w postaci nowych energii, nowych ludzi i nowych możliwości w twym codziennym życiu.
Przypisy:
1. *„Alignment” oznacza: ułożenie w jednej linii/wyosiowanie, a także połączenie/przymierze. To często używane w channelingach słowo wydaje się być kluczem do aktualnych przemian. Ustawienie w jednej linii paru ciał niebieskich powoduje stopienie się ich energii. Dostrajając się do tych układów, my również ulegamy „wyosiowaniu” – z perspektywy trójwymiarowej wygląda to tak, że wszystkie torusy („pączki z dziurką”:p albo formy przypominające wydłużone „jabłka”, co wygląda mniej więcej tak samo jak zakrzywiające się linie pola elektromagnetycznego np. wokół naszej planety, co znamy z geografii) naszych ciał subtelnych są „nawlekane na jedną nitkę”, która łączy Ziemię z centrum naszego wszechświata – proces dostrajania się planety do tej osi trwa od ponad 20 lat, a jego szczyt ma mieć miejsce w grudniu 2012. Klasyczne ćwiczenie na to wyosiowanie jest zawarte np. w przekazie AA Michała ze stycznia: „Nowa linia czasu”, albo np. w przekazie Hathorów „Holon planetarnego wznoszenia” – tłumaczenie polskie można znaleźć na stronie Toma Kenyona http://tomkenyon.com/holon-planetarnego-wznoszenia)
2. ”Zaćmienie Słońca ma miejsce wtedy, gdy Słońce, Księżyc i Ziemia ustawią się w jednej linii. Srebrny Glob jest wtedy w stanie przysłonić tarczę naszej dziennej gwiazdy. Ponieważ orbita Księżyca jest nachylona do orbity okołosłonecznej Ziemi pod kątem pięciu stopni, zaćmienia zdarzają się tylko wtedy, gdy Księżyc znajduje się blisko któregoś z węzłów swojej orbity czyli miejsc, w których przecinają się orbity naszego naturalnego satelity i Ziemi.” (cytat ze strony odkrywcy.pl) Oś węzłów księżycowych znajduje się teraz w parze opozycyjnych znaków Strzelec/Bliźnięta i przesuwa się jak zwykle „wstecz”, dlatego od września 2012 zaćmienia będą się wydarzać na osi Skorpion/Byk i w jej pobliżu etc. Następna bardzo podobna seria zaćmień – częściowe słońca (nów w Strzelcu), całkowite księżyca (pełnia Strzelec/Bliźnięta) i częściowe słońca (nów na początku Koziorożca) – ma mieć miejsce 25.11, 10.12 i 24.12.2011. Zwłaszcza te dwa pierwsze mogą być ważne dla Polski, gdyż osie zaćmienia wypadną na osi postawionego na ten moment na obszar Polski horoskopu (z małymi odchyłkami regionalnymi oczywiście). Ale gwiazdkowy nów (dokładnie o 19:06!) też jest ciekawy…:P
3. Opozycja to kąt 180 stopni; w czasie pełni słońce i księżyc są w opozycji, czyli naprzeciw siebie, po obu stronach Ziemi. Opozycja jest jak huśtawka, wymaga zrównoważenia, które jest możliwe tylko przez wprowadzenie trzeciego elementu, z wyższego wymiaru (tworzy się wtedy trójkąt, triada teza-antyteza-synteza).
4. Znaki kardynalne, czyli inicjujące, to Baran, Rak, Waga i Koziorożec – na kole zodiaku tworzą one kwadrat, każdy kolejny pojawia się po 90 stopniach. (To samo dotyczy czwórki tzw. znaków stałych, czyli rozwijających/podtrzymujących – Byk, Lew, Skorpion i Wodnik – oraz zmiennych, przekształcających –
Bliźnięta, Panna, Strzelec i Ryby.) Wielki krzyż oznacza, że we wszystkich kolejnych znakach danej czwórki są jakieś planety, i tworzą one kąty 0-90-180-270 stopni w stosunku do siebie (tolerancja do 5-10 stopni). Kąt 90 stopni jest bardzo interesujący, gdyż tworzy on kolejne wymiary (sieć 3-wymiarowa: trzy osie ustawione pod kątami prostymi, sieć 4-wymiarowa: cztery osie pod kątami prostymi etc etc…i tak do 13 wymiarów w naszym wszechświecie, podobno). W astrologii uznaje się, że działa on w dość niewygodny sposób, żądając dostosowania niekompatybilnych energii, ale dzięki temu motywuje do rozwoju; w feng shui uważa się, że prostokątne narożniki emitują tzw. tnące chi (wystarczy spojrzeć, jak drzewa posadzone na skraju budynku wyginają się, aby wymknąć się tej energii). Przy próbach z prądem 4-fazowym okazało się, że w punktach ekstremów co 90 stopni przepalały się przewody. (Dlatego mamy prąd 3-fazowy, gdyż 3 i 6 tworzą podziały harmonizujące – kąty 60 i 120 stopni; przykładami mogą być Gwiazda Dawida, czyli 2 przeplatające się trójkąty – jest to 2-wymiarowy rzut tetraedru gwiaździstego – oraz plaster miodu, który stanowi przy okazji przykład minimalnego wykorzystania surowca w stosunku do objętości struktury).
5. Podobny układ, czyli wielki krzyż połączony z zaćmieniem Słońca, miał miejsce 11 sierpnia 1999 – tego dnia (była to jedna z niewielu dokładnych dat w przepowiedniach Nostradamusa) miała podobno zniknąć zachodnia cywilizacja techniczna. Ale…coś się zmieniło:D podobno dzięki wystarczającej liczbie duchowo rozwiniętych osób, rozsiewającej światło na tych obszarach Ziemi (patrz Drunvalo Melchizedek „ Życie w przestrzeni serca” str.67-69).
0 0 votes
Article Rating
Dziel się Dobrą Energią
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments