Jesteś Aktywnym Drogowskazem

Jesteś drogowskazem, liderem, przewodnikiem, przykładem dla innych – nie da się inaczej. Każdy z nas jest przewodnikiem i liderem, bo daje przykład swoim życiem, swoim codziennym zachowaniem. Jasne, są tacy, którzy docierają do milionów, a są tacy, którzy docierają tylko do swojej rodziny, najbliższych ale każdy z nas jest inspiracją dla innych, który prowadzi innych… który przede wszystkim prowadzi samego siebie.

Jesteś Drogowskazem… czy tego chcesz czy nie i jeśli już to wiesz, to wybierz świadomie co to ma być. Jestem drogowskazem, który wskazuje na radość, miłość, szczęście, świadomą obecność w każdej chwili. Na pokój, oddanie sprawie, życie pełną piersią, oddawanie się codziennym małym i dużym obowiązkom, bycie szczęśliwym elementem swojej lokalnej społeczności – mojej własnej galaktyki, której ja jestem centralnym słońcem. Właśnie takim drogowskazem jestem. Taki chcę być, coraz bardziej, coraz świadomiej, radośniej, bardziej, jaśniej – nie krzycząco, nie za wszelką cenę. Drogowskaz nie krzyczy, on jest, on wibruje swoją obecnością i wskazuje to co chce… nie mówi “idźcie za mną, ja znam odpowiedź” mówi “ja idę tak i tak, i to dla mnie działa, jak chcesz to zobacz, podłap, może coś Ci będzie odpowiadać i działaj tak podobnie”. Jedno jest pewno dwóch takich samych, identycznych nie będzie, ale wierzę, że będzie las zielony, wesoły i rozśpiewany podobnie wskazujących Drogowskazów.

Dlaczego “jesteś Drogowskazem” a nie “jesteś liderem”? Bo drogowskaz jest bezimienny, nie przytłacza, nie oślepia, nie zawstydza swoją wspaniałością jak to robią niektórzy liderzy. Prawdziwy lider usuwa się w cień, patrząc jak jego następcy robią jeszcze większe, lepsze rzeczy. Jeśli jest wciąż samotnym liderem z przodu a z tyłu za nim daleko, daleko tłum oddanych naśladowców to znaczy, że albo za bardzo wyprzedza swoją epokę, albo jest nieszczery i nie przekazuje wszystkiego co wykorzystuje on sam do tego by być na tym miejscu na którym jest. Jego ego jest tak wielkie, że nie może zdzierżyć innych ego – dlatego liderowanie jest niebezpieczne, bo rośnie samozadowolenie. Ważne jest też to aby lider podążał za innymi liderami – miał również swoje punkty inspiracji.

Jesteś aktywnym drogowskazem, bo wskazujesz innym jak mogą żyć – nie jak mają, tylko jak mogą. To jest zawsze indywidualna decyzja, wola wolnej istoty, która żyje tutaj na Ziemi więc jesteś, świecisz swoim przykładem, swoją, nie narzucającą się energią i to jest w porządku. Jesteś silnym liderem nie krzycząc, nie starając się zjednać tłumu za wszelką cenę, jesteś sobą i to jest Twoja największa wizytówka.

Jesteś autentyczny, szczery, wibrujesz jakościami, które są budujące dla innych, inspirujące. Przebywanie w Twojej obecności uzdrawia, dodaje energii, daje siły, nowe pomysły – podnosisz energię. Samo się to dzieje. Tak działa prawo rezonansu energetycznego, Ty podnosisz wibrację swojego otoczenia. W Twoim towarzystwie lepiej smakuje jedzenie, kwiaty lepiej rosną, słońce jaśniej świeci. Wnosisz właśnie tę energię – Siebie samego, samą – prawdziwą, autentyczną iskrę dobrej, wysokiej energii. Jesteś Aktywnym Drogowskazem – bo masz świadomość Tego Kim i Czym Jesteś i dzięki temu wszystko jeszcze bardziej rośnie. W drugą stronę, jak się domyślasz działa to podobnie. Możesz być tak zwaną “czarną dziurą”, “wampirem energetycznym” jeśli będziesz knuł, spiskował, źle życzył, kłamał, pomawiał, poniżał, oszukiwał itd… wszystko to wróci do Ciebie i Cię zniszczy.

Ta strona to platforma dla społeczności Aktywnych Drogowskazów. Tutaj zdobędziemy wiedzę, napełnimy nasze zbiorniki energii, oczyścimy swoją energetykę tak aby móc iść dalej – bo każdy z nas jest w niekończącej się drodze życia i spotyka na swej drodze mniej lub bardziej świadomych innych Wędrowców – Drogowskazy. Tutaj robimy jedno z miejsc, gdzie można zaczerpnąć nowych sił do dalszej Drogi Życiem zwanej.

Niech ulga będzie z Tobą.

0 0 votes
Article Rating
Dziel się Dobrą Energią
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments