Jesteś Głosem Boga

Jesteś Głosem Boga

wiadomości od Archanioła Uriela otrzymana przez Jennifer Hoffman

14 września 2009

Zniesienie zasłony pomiędzy światami i duchowym i materialnym jest ekscytującym czasem dla całego Wszechświata. Zauważ, że to nie dzieje się przez Ducha, ale przez każdego z Was jako wskazanie chęci objęcia swojej boskości,bycia w duchowej jedności z głosem swojej prawdy. To jest zmiana na wielu poziomach dla ludzkości i dla każdego z was, nowa świadomość wielu błogosławieństw z połączenia ze Źródłem, która łączy się z nowymi obowiązkami. Każdy z Was jest głosem Boga, a liczne głosy są potężnym narzędziem w procesie wstępowania.

Jesteś fizycznym naczyniem dla  wielu głosów. W Tobie są głosy ego i ducha, głos twojej wibracji energetycznej, twojej przeszłości i karmy i twojej obecnej chwili,  własnych ograniczeń i potencjałów. Każdy z tych głosów ma do spełnienia swoją funkcję w tej podróży a Ty możesz wybrać który z nich wyrażać. Najbardziej donośny głos to głos Stwórcy, głos miłości bezwarunkowej.

Którego głosu używasz do wyrażania swoich pragnień i manifestowania swojej  rzeczywistości? Który z nich pozwalasz dominować w swojej  rzeczywistości? Twój głos jest tym jak inni będą Cię postrzegać i jak postrzegasz sam siebie. Poświęć chwilę by  posłuchać swego wewnętrznego głosu. Czy mówi o Twojej mocy i wierze czy o Twoim strachu? Czy mówisz o swoich ograniczeniach czy możliwościah? Czy twój głos obawia się słuchając wskazówek? Twój głos jest wyrazem Twojej energetycznej wibracji w każdym momencie podróży. Słowa i myśli są równie silne i manifestują się w ten sam sposób. Twój głos może wyrazić ból albo radości, bezsilność karmy lub moc tworzenia, może mówić o duchowej prawdzie  albo iluzji ego. Którego głosu używasz?

Używając głosu Boga jesteś w jedności  z celem integracji swojej boskości, zrzekając się pokusy ego by mówić jego głosem strachu i ograniczeń. Bądź spokojny i słuchaj głosu Boga w sobie, następnie użyj go, aby wyrazić swoją uzdrawiająca energię w świecie. Inni poznją cię po Twoim głosie, wybierz głos Boga bądź  w swojej mocy. Możesz użyć swego głosu by przenosić góry lub być zakopanym przez nie, aby podniecać iskrę Bożego światła lub zatopić ją w strachu i smutku. Twój Stwórca dał Ci wybór bycia swoim głosem i jeśli zdecydujesz się mówić nim,  akceptujesz swoją potężną rolę jako twórcy raju na ziemi.

http://www.urielheals.com/Archives.html

tłumaczenie A.Hrybacz

Dziel się Dobrą Energią
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

I accept the Privacy Policy