Jesteś Życiem, więc Żyj! – PATRONAT MEDIALNY

zyj-warsztat

Jesteś Życiem, więc żyj!

POSTAW SWÓJ MILOWY KROK W KIERUNKU PRAWDZIWEJ PRZEMIANY I SZCZĘŚLIWEGO ŻYCIA.

W dniach 09.10-2016 – 15.10.2016 zapraszamy na 7 dniowy,

organizowany przez Fundację Osheanic Warsztat z Mistrzami z Idii

PATRONAT MEDIALNY DROGOWSKAZ

Postaw swój milowy krok w kierunku prawdziwej przemiany i szczęśliwego życia i:
Dowiedz się, jak:

 • Dbać o najbardziej podstawowy czynnik wpływający na wzrost i rozwój osobisty – Swój Własny Potencjał Energetyczny.
 • jak odkryć i wprowadzić do codziennej praktyki, bazujące na ogromnej mądrości indyjskiej Jogi,Ayurwerdy i najnowszych odkryciach nauki Prawa i Zasady Rządzące Podstawami Życia.
 • jak świadomie gospodarować własną wszechmocną Energię Wewnętrzną.
 • jak wyruszyć we wspaniałą i pełną przygód podróż do Wnętrza Samego Siebie.
 • jak wydobyć czekające tam na odkrycie Skarby Twojej Prawdziwej Istoty.

Tego wszystkiego możesz dowiedzieć się na intensywnym, siedmiodniowym warsztacie wyciszenia i medytacji, który po prostu zmieni kierunek rozwoju Twojego życia.

 

Obcując z Mistrzami, stajesz się Jednym z Nich.

Przemiana życiowa, odnajdywanie siebie, bycie sobą, realizowanie swojego świadomego potencjału, spełnianie marzeń, osiąganie wyższego poziomu świadomości … To wszystko wymaga energii, wymaga tętniącej życiem aktywności! Wymaga odpowiedniej percepcji i skupienia uwagi. Jeżeli możesz spojrzeć innymi oczami i poruszyć swoją energię, Twoje życie samo nabierze rozpędu. Niczym Świadek tego cudu zwanego życiem pozwolisz mu po prostu się dziać.

Wysoki poziom energii życiowej i właściwa percepcja są podstawą uzdrowienia i wzrostu. Są kluczem do samopoznania, do wyjścia z błędnych kół Twojej obecnej rzeczywistości. Są zasobami wyzwalającymi odpowiednią ilość siły woli, mocy i odwagi, tak, aby ponownie i jeszcze bardziej świadomie wyruszyć w kolejne przygody życia!

Zazwyczaj jest tak, że to, co nazywamy życiem, jest tylko małym procentem tego, czym życie jest naprawdę. Tutaj, na tym warsztacie otrzymasz mapę i kompas. Spojrzysz na siebie i świat, w którym żyjesz innymi oczami, co gwarantujemy, ogromnie wpłynie na Twoją samoświadomość i w efekcie, szczęśliwsze życie.

Kto może brać udział w warsztatach?
Świadome i dojrzałe osoby w każdym wieku. Początkujący, czy też już wytrawni Wędrowcy ścieżek Samorealizacji. Liczy się otwartość i gotowość doświadczenia Nowego.

Wszyscy, którzy:
• marzą, żeby zajrzeć w głąb Siebie i poznać, Kim i Czym tak naprawdę Są,
• szukają odwagi i siły, by być Sobą i swobodnie Się wyrażać,
• chcą, aby Ich Życie stało się świadomą Drogą wzrostu i transformacji,
• stają w miejscu i czują, że ich życie albo proces duchowy nie porusza się do przodu,
• pragną zrozumieć powody ich ograniczeń i szukają sposobu, aby je przezwyciężyć,
• chcą zrozumieć, jak zdobyć pewność siebie, aby słuchać własnego serca,
• pragną odnaleźć radość, harmonię, miłość i kreatywność w swoim życiu,
• chcą żyć swoje Życie na 100%.

Kto będzie prowadzić warsztaty?

Ma Prem Kaveesha
Międzynarodowa mówczyni i wykładowca, Terapeutka Ayurwedy, zdrowego stylu życia, moderator medytacji.

Ma Prem Kaveesha rozpoczęła swoją ziemską drogę w Szwecji. Bardzo wcześnie, bo w wieku 12 lat, poświeciła swoje życie wzrostowi wewnętrznemu i badaniu wszystkich zapachów i kolorów życia i rozpoczęła swoją drogę duchową poprzez medytację i jogę. Podążając za głosem swego serca i ufając w moc przewodnią wiary, w wieku swoich 20 lat przeprowadziła się do Indii. Zanurzyła się odważnie w to, co nieznane i rozpoczęła swoją wielowymiarową przygodę.

Życie poprowadziło ją daleko w dzikie obszary indyjskiej pustyni, gdzie przez następne 15 lat włączyła się w trudny byt tradycyjnych pasterzy. Tłumaczy to słowami: „Te lata były trudne i pełne wyzwań, ale było przepiękne być wśród ludzi, którzy oddani własnemu sercu żyją zgodnie z naturą. To było bezcenne doświadczenie – nauka o życiu i własnej wewnętrznej naturze, odkrywanie rzeczywistości poza złudzeniami rozumu i przynależności-rzeczywistości spoza sfery komfortu, zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego świata. Ogromnie mi to pomogło wrosnąć”.
Po piętnastu latach podążając za pragnieniem, aby jeszcze głębiej zanurzyć się w indyjskiej mądrości o naturze świata wewnętrznego, przeniosła się w Himalaje, gdzie dalej poszerzała swoją samoświadomość. Poznawanie Ayurwedy było zgodne ze ścieżką, którą wybrała w swej wewnętrznej podróży. W międzyczasie zaangażowała się bezgranicznie w medytację, taniec, muzykę i zgłębianie momentów ciszy.
Teraz, od ponad pięciu lat, razem ze swoim ukochanym Swami Prem Keerti, prowadzi centrum łączące medytacje z Ajurwedą, oferując holistyczne zabiegi medycyny alternatywnej.
Organizuje warsztaty w Indiach i w Europie. Zainspirowała mnóstwo ludzi, by żyli życiem w pełni, możliwie jak najbardziej intensywnie i radośnie. Aby wytrwale podążali w kierunku wolności i bogactwa wewnętrznego. „Każdy na tej planecie marzy o tym, żeby rosnąć, rozwijać się i wyrażać swoją prawdziwą naturę. To jest jedyna prawdziwa wolność i temu pragnieniu powinniśmy dać wyraz. Wewnętrzne bogactwo polega na osiągnięciu cech wyższych: żywotności, uczciwości, wiedzy, zaufania, miłości i radości. Te można znaleźć tylko w sobie. Droga w kierunku własnego Wnętrza i wspomaganie swego bytu wewnętrznego prowadzi Twoje życie do rozkwitu”.

Swami Prem Keerti – pasjonat i terapeuta Ayurwedy, Jogi i pracy z Energią Życiową, zdecydował poświęcić swoje życie wewnętrznemu rozwojowi w bardzo wczesnym okresie swojego życia. Po ukończeniu studiów w zakresie inżynierii opuścił rodzinną wioskę w Indiach i zaczął pełną przygód podróż do świata wewnętrznego. Wędrował po Indiach, żyjąc z joginami i ajurwedyjskimi uzdrowicielami, żądny odkrywania, zrozumienia i przyswajania starożytnej mądrości i prawdziwej istoty życia.

Podążając coraz głębiej w swej wewnętrznej podróży, spędzał wiele czasu, medytując samotnie w lasach, w górach i na pustyniach. Służył w różnych wspólnotach duchowych. Zrozumiał, że istotą wszystkich nauk jest energia życiowa i uznał, że jest ona prawdziwym bogactwem naszej wewnętrznej podróży.
Po 20 latach poszukiwań, nauki i medytacji, został poproszony przez innych ludzi na drodze duchowej, aby dzielił się swoją mądrością. Wraz ze swoją ukochaną Prem Kaveesha otworzył centrum Ayurwedy i medytacji w Himalajach.

ZAPRASZAMY NA STRONĘ WYDARZENIA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW!

Logo Osheanic (2)

0 0 votes
Article Rating
Dziel się Dobrą Energią
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments