Kiedy jesteście uzdrowieni.

Kiedy jesteście uzdrowieni.

wiadomości od Archanioła Uriela otrzymana przez Jennifer Hoffman

21 września 2009

Uzdrawianie nie jest niekończącą się podróżą, chociaż zdaje się być gdy masz wrażenie, że jedyne co robisz to doświadczanie lekcji tylko po to, aby odkryć jeszcze więcj lekcji do przerobienia. To, co widzisz, jako czas nauki, cierpienia i uzdrawiania  nie jest nim wogóle. Uczestniczysz w procesie narodzin w tworzeniu nowej ziemi, integrując nowe energie  paradygmaty dla naszej planety. Twoja podróż uzdrowienia jest zamknięciem cyklu wielu wcieleń  podziału, dualizmu, nierównowagi i strachu. Każde życie daje możliwości uzdrawiania na różnych poziomach i ta praca nigdy się nie kończy ponieważ nie ma końca, tylko nowe początki.

W każdym wymiarze i w każdej wibracji energetycnej są niezgodne energie, które zostały utworzone za pomocą strachu. Ziema i jej rodzina ludzkości stworzyła wiele gęstych warstw tych energii, które musiały zostać oczyszczone przez wiele wcieleń, zanim mogłeś zacząć podążać w kierunku wyższych wymiarów. Te różne warstwy  trzeba uzdrowić i przemienić zanim uzdrowienie na następnych poziomach może się rozpocząć. Podczas gdy  pracujecie na różnych poziomach, wszyscy doświadczyliście już oczyszczenia dolnego poziomu energii na pewnym etapie rozwoju swej duszy.

Są tacy, którzy pracują obecnie na poziomach wyższych wymiarów, oczyszczając drogę do kolejnej fazy rozwoju ludzkości. Ich działanie lecznicze koncentruje się na integracji wyższego poziomu energii w ludzkiej postaci, przygotowaniu ciała fizycznego do pełnej integracji ze światłem – ciałem krystalicznym. Wymaga to leczenia na podstawowym poziomie, aby usunąć wiele warstw gęstości na poziomach komórkowym, atomowym i eterycznym. Każdy ruch w wyższy wymiar wymaga zakończenia cyklu leczenia, który jest częścią ludzkiej podróży od momentu separacji.

Zakończenie każdego cyklu leczenia stwarza możliwość podłączenia do kolejnego poziomu wzrostu  ludzkości, planety i  wszechświata, który ma swój własny cykl leczenia. Odwagi, bo gdy poruszacie się dalej poza strach i dualizm gęstości się obniża. A jednak, piąty wymiar jest tak gęsty dla istot z siódmego wymiaru jak trzeci wymiar dla Was, który wstępujecie do piątego.Nie patrz na koniec podróży uzdrowienia, spójrz  na misję którą wypełniasz,na możliwości, które wynikają  dla Ciebie i dla ludzi z tego powodu i na nowy paradygmat, raj na ziemi, który będzie możliwy dzieki Twojej podróży uzdrowienia.

http://www.urielheals.com/Archives.html

tłumaczenie A.Hrybacz

Dziel się Dobrą Energią
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

I accept the Privacy Policy