Księga Wiedzy

Przyszła do mnie nie wiem skąd… chciałoby się rzec. Księga Wiedzy trafiła do mnie dokładnie w dzień kiedy miało się zacząć jej ogólnoświatowe czytanie. 19 luty 2009 a dowiedziałem się o niej kilka dni wcześniej. Po weryfikacji czy nadaję się dotarła do mnie paczka ze skserowaną Księgą Wiedzy. Księgą, która ma nas przeprowadzić przez te najbliższe wydarzenia jakie są przed nami i towarzyszyć przez najbliższe stulecia. Która ma nam przewodzić w przebudzeniu świadomości i odzyskaniu naszej Gwiezdnej Tożsamości. O to Księga Wiedzy.

 

Właśnie zerknąłem w sieć i widzę, że w necie się zrobił szum o Niej. I dobrze, wiedza jaką przekazuje jest po prostu Kosmiczna. Ta księga jednocząc religie, znosząc ograniczenia poprowadzić ma całą ludzkość do nowego wymiaru do którego zmierza nasza planeta.

Jest tam wiedza kosmiczna. Przekazy prosto od najwyższych Istot Duchowych. Systemu, Światła. Jest napisana specjalną techniką, która jest nieznana jeszcze u nas Foton – Cyklon – Światło powodująca, że podwyższa wibracje naszego ciała i umysłu przygotowując je na wyższe wibracje.

Przekazana w fascykułach. Mamy ją czytać wiele razy aby za każdym czytaniem inne poziomy świadomości poruszać. Jest w niej siła. Jest plan dokładny czytania. Każdego dnia ma się przeczytać określony fascykuł. Czytać inny tego dnia jest bardzo trudno i mija się to z celem. Co ciekawe, po księgę nie można samodzielnie sięgnąć. Księgę się dostaje po weryfikacji. Zbyt wiele złego narobili ludzie, którzy nie powinni a czytali poprzednie Księgi jak Biblia czy Koran… Ta ma zjednoczyć wszystkie poprzednie święte księgi – choć sama nie pretenduje do tego tytułu – świętej księgi, to ma ona je wszystkie zrównać. Wyprać nas z zabobonu i strachu, złych uwarunkowań. Zdecydowanie Księga Wiedzy jest tym czego nam trzeba w tych rozchwianych emocjonalnie czasach.

Poniżej artykuł znaleziony w sieci.

 

KSIĘGA WIEDZY
Jest to Księga, zawierająca bezpośrednie informacje z Kosmosu, napisana techniką Foton – Cyklon – Światło, której nasza planeta jeszcze nie zna, a która powoduje, że czytając teksty tej Księgi, przyciągamy bezpośrednio Energie Kosmiczne. Zgodnie z tą Techniką, Energia Czasu naładowana jest na Częstotliwość Liter, dlatego, kiedy czytamy Księgę, rozumiemy ją odpowiednio do naszego poziomu i odpowiednio do tego poziomu, otrzymujemy pewną Wiedzę. Żyjemy w czasach, w których informacje zawarte w tych Energiach są niezbędne dla poszerzenia naszej Świadomości. Księga Wiedzy przekazana została Kanałem Alfa i jest naszym przewodnikiem na następne stulecia. Spisała ja Pani Bulent Corak z Turcji, w latach 1981 – 1993. Księga wyjawia Człowiekowi prawdę o Istnieniu i odkrywa przed nim cały Kosmiczny Plan. Jest ona jednocześnie dla nas ludzi kołem ratunkowym, albo mówiąc innymi słowami, instrumentem do bardzo szybkiego rozwoju naszej Świadomości i podniesienia naszych wibracji. Księga wyjaśnia wiele ważnych dla nas Ludzi tematów.

Przekazy, które otrzymywała Pani Bulent Corak były dyktowane poprzez kanał ALFA, podobnie jak wszystkie istniejące do tej pory święte księgi: Tora, Psałterz, Ewangelia, Koran i Religie Dalekiego Wschodu. Te Księgi, są Świętymi Księgami, które Edukują, Uczą, pozwalają osiągnąć Świadomość i Integrację. Choć Księga Wiedzy została podyktowana z tego samego Kanału, nie jest ona Księgą, do której należałoby się modlić. Jest ona Księgą, która otwiera wszystkie tajemnice i Fakty oraz objaśnia Ludzkości przyczynę dróg, którymi kroczyła ona do dziś. Księga była spisywana przez 12 lat i jest określana mianem nowego duchowego przesłania dla mieszkańców Ziemi. Jest pozbawiona charakteru religijnego, raczej łączy wszystkie religie, wyjaśniając ich etymologię i cel, którym było przygotowanie ludzkości na duchowe przejście w kolejny wymiar. Księga wyjaśnia, czym są Wymiary i co trzeba zrobić, by tam się dostać.

Generalnie Księga Wiedzy jest wspaniałym narzędziem do samorozwoju. W sposób łagodny, daje nam ogromną ilość wiedzy i wyjaśnia wiele nurtujących człowieka spraw. To, co jest ważne, to fakt, że dla ludzkości nadszedł Czas działania razem, jako grupa. Księga pomaga nam rozwinąć Świadomość siebie i tego, co się dzieje wokół. Rozwój Świadomości polega na rozwoju wiedzy o tym kim się jest, po co żyjemy, dokąd zmierzamy. Dlaczego żyjemy na tej Planecie?. Jak powstaje życie, co dzieje się z Duszą po fizycznej śmierci, jak jest zorganizowany Wszechświat, ile jest Galaktyk, Podaje przyczyny niektórych chorób (np. raka) i metody ich leczenia.

Księga, która objaśnia ludziom wszystkie tajemnice egzystencji i duchowości, jest Księgą Wiedzy, nie jest świętą Księgą. Została nam przekazana przez Turcję, jako, że właśnie tam znajduje się obecnie strumień kanału ALFA. Kanał ALFA jest to bezpośredni, niezmienny Kanał Pana. Jednakże przesuwa on się na północ z powodu tego, że nasza Ziemia obraca się na osi nachylonej 23 stopnie. Projekt Obudzenia naszej Planety poprzez Oddziaływania Kosmiczne jest końcową realizacją programu 6000 lat.
1. Pierwsze 2000 lat jest okresem przed Mojżeszem. W tym Okresie, tak jak dzisiaj, całej naszej planecie, przekazywane były Kosmiczne Oddziaływania w formie strumieni Ewolucyjnych. Ci, którzy odebrali te Oddziaływania, zostali w swej drugiej Inkarnacji wcieleni na Dalekim Wschodzie.
2. Program Mojżesza, to Czas trwający kolejne 2000 lat. W tym Okresie Kanał ALFA, jego pionowa projekcja, padała na Piramidy w Egipcie i na Nil, przeto Mojżesz wcielił się w Egipcie. Zgodnie ze swym obowiązkiem, przekazał on w Torze bezpośrednią Wiedzę Rzeczywistości, jako Wiedzę Kabała.
3. Czas Jezusa Chrystusa, to kolejne 2000 lat. Dla Świadomości, które rozwijały się w tym Okresie, pierwszym stopniem do przekroczenia jest MIŁOSĆ, zatem Ewangelia nosi Częstotliwość Miłości. Potem Mahomet przekazywał Wiedzę poprzez Koran. W tym czasie Kanał ALFA znajdował się nad Jeruzalem – Mekką – Medyną.
4. W Roku 2000 zakończył się program 6000 lat i Kanał ALFA znajduje się obecnie nad TURCJĄ ANATOLIJSKĄ, dlatego Księga Wiedzy została spisana w Turcji.

Księga objaśnia Ludzkości, która prawie DUSI się w intensywnym programie końcowego wieku, przyczynę jej kryzysów. Pomaga poznać siebie, gdyż jest to jedna z najważniejszych dla człowieka spraw. Jak możemy „żyć” nasze życie, jeśli sami jesteśmy dla siebie „białą plamą”?. Nasza świadomość siebie i tego, co jest wokół jest raczej mizerna. Walczymy ze sobą, nie rozumiejąc zasad rządzących naszym światem. Nie rozumiemy przyczyny różnych zdarzeń w naszym życiu. Pytamy: dlaczego ja?. Nie rozumiemy własnych reakcji (najczęściej). Nie rozumiemy dlaczego ludzie tak, a nie inaczej nas odbierają. Ale tu nie ma przypadków. Nasze myśli kreują nasze życie. Czy jednak kontrolujemy nasze myśli, nasz umysł?. Nie, my pozwalamy im robić co zechcą.

http://www.dkb-mevlana.org.tr/spforme.html

Księga Wiedzy została przetłumaczona na kilka języków, w tym na język polski przez Panią Jolantę Nowak z Monachium. Wraz z Księgą zostały nam podarowane programy do pracy z nią. Są to programy czytania i przepisywania Księgi. Wszystkie one pomagają nam ludziom przejść trudny okres Zmartwychwstania Świadomości i przygotowania na Zbawienie.

Pozdrawiam serdecznie
Grażyna

 

Nie wiem co to za Grażyna bo znalazłem ten tekst na kilku stronach ale dziękuję bardzo zań.

z Miłością

0 0 votes
Article Rating
Dziel się Dobrą Energią
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments