Leczyć się czy uzdrawiać?

Czy jest jakaś różnica między tymi zagadnieniami?
Co takiego chcę nam powiedzieć choroba? Czy w ogóle ma nam coś do zakomunikowania? Czy wycinając bolący organ usuneliśmy przyczynę tego bólu?
Czy choroba to błogsławieństwo i sposób komunikacji z nami? Krzyk o zmiane sposobu życia?

"odkąd dowiedziałem się, że mam AIDS moje życie zmieniło się znacznie….. Na lepsze…." to cytat pewniego Pana którego zwariowane życie zostało uzdrowione przez chorobę….

 

Choroba to nic innego jak wołanie naszego organizmu o pomoc, uwagę troskę. O to abyśmy zmienili tryb życia i perspektywy, co gdy się wydarzy przyczynia się do radykalnego uzdrowienia.

 

Obecnie nasza cywilizacja zupełnie nie uzdrawia tylko leczy. Co ma się do siebie jak poprawienia sytuacji protestujących i wyeliminowania przyczyn protestu do rozganianie protestów czołgami, nie tu to gdzie indziej ale będzie strajk i to na taką skale że nic go już nie rozgoni.

I nasza medycyna niestety jeszcze tak postępuje chociaż już się budzą wszędzie na świecie nowe prądy myśleniowe które na pewno to zmienią. Kwestia czasu.

Nie zrozumcie mnie źle! To co potrafi nasza medycyna i sztuka lekarska jest fascynujące i wielkie (uratowai mi życie) ale ….. za tę ich ignorancję i "przemysłowe" podchodzenie do pacjęta i jego przeżyć to… należy im się reforma! 😉 🙂 takie czasy i taka świadomość ale… idzie lepsze i dzisiejsi co bardziej wyczuleni i rozwinięci duchowo zauważają tę prawdziwą naturę człowieka i wtedy stają się super lekarzami – uzdrowicielami. 🙂 taka będzie przyszłość medycyny. Połączenie obu ścieżek.

 

Nie od dziś wiadomo, że większość chorób jest wywoływana przez naszą psychikę. Tzw. Choroby psychosomatyczne wywoływane przez nasz zazwyczaj podświadomy umysł i mogą być i przez samego sprawce wyeliminowane. To jest tak proste, że aż niedowiary, że nie jest to szeroko znane.

 

Nasza świadomość – umysł, ciało i duch są jednym organizmem i błędem jest utrzymywanie, że coś jest niezależne od drugiego.

Nasze przekonania, twierdzenia, myśli i opinie kształtują całe nasze życie i świat. (oczywiście żyjemy w społeczeństwie… więc i ulegamy wpływowi zwłaszcza w dzieciństwie i zarazem wywieramy wpływ) Nasze fobie i urazy zepchnięte do podświadomej części umysłu „śmierdzą” tam sobie zatruwając całe nasze życie i do póki nie uprzątniemy tego to będą wywoływać choroby lub inne przykre dla nas sytuację życiowe (wypadki, nieszczęśliwe „zbiegi okoliczności itd.)

 

Nasza psychika wypracowała rozmaite mechanizmy obronne i ochronne które zapewniają nam tarcze- pancerz osłaniający nas i nasze rany. Im dłużej żyjemy nieświadomie tym większy i mocniejszy pancerz się wytwarza i tym trudniej się przez niego przebić. Czasem pancerz jest tak wielki i mocny że nie zdajemy sobie sprawy że coś jest nie tak. Nikt nie wie że coś nas gryzie a my skutecznie spychamy jakiekolwiek objawy z pola naszej świadomości. Włączamy muzykę, oglądamy film, rzucamy się w życie zawodowe, towarzyskie udając przed wszystkimi kogoś zupełnie innego niż jesteśmy a wtedy do nas zapuka choroba i poklepie nas po plecach jakieś raczystko czy jakieś inne przewlekłe schorzenia i wtedy się zastanawiamy… skąd się to wzieło?? A z naszej ignorancji i niewiedzy i braku troski o nas samych. Życie się samo upomni o siebie, na to nie ma mocnych. Im bardziej będziesz wbijał głowę w piach uciekając przed sobą samym tym gwałtowniej Cię dorwie.

 

Jesteśmy stworzeni do tego by kochać i być kochanymi. 🙂 i by dawać dobro i rozsiewać życzliwość wokół nas 🙂 ( o naszej naturze też w innym miejscu poczytacie teraz tylko skrót aby wyjaśnić dlaczego chorujemy- polecam ksiązki!!) Każda nasza negatywna emocja którą wyprodukowaliśmy ciągu naszego życia złorzecząc, złoszcząc się czy nienawidząc odkłada się w naszej podświadomości przyciągając inne sobie podobne. Jeżeli taka sytuacja trwa długi czas to w tym miejscu powstają choroby.

 

Ciało nasze ma wspaniałe możliwość samouzdrawiania ale i samodestrukcji… jeżeli usuniemy z niego czynnik wywołujący chorobę wkrótce ono wyzdrowieje. Podobnie jak w przypadku wirusa usunięcie tej złej emocji pociąga za sobą uzdrowienie całego ciała czy organu. W niejednokrotnym przypadku ciężkie traumatyczne przeżycie z dzieciństwa wprowadza do naszej podświadomości tak negatywny ładunek emocjonalny że rzutuje on na całe życie danej osoby i w momencie usunięcia tego problemu całe jego życie zmienia się o 180’. Jak usunąć takie coś? Zlokalizować (zazwyczaj taka emocja kryje się gdzieś w ciele) zrozumieć i przebaczyć albo coś w tym stylu. Wszystko to zależy od indywidualnego przypadku i najlepiej to robić pod okiem doświadczonego terapeuty. To są bardzo delikatne i wrażliwe zagadnienia.

 

Proste. 🙂 Wystarczy odpowiednio spojrzeć na chorobę, aby pokazały się jej przyczyny. Następnie należy z nią „pogadać” i dowiedzieć się, o co jej chodzi i jaką wiadomość ma dla nas i zrobić coś z tymi informacjami. 🙂 Proste nie? 😉 Ale dość….trudne do wykonania i bez jakiejś pomocy z zewnątrz może być na początek ciężko 🙂 ale twierdze że każda choroba jest do wyleczenia a każda sytuacja do uzdrowienia.

 

Nie sposób jest opisać jakieś gotowe metody samouzdrawiania. Do tego jest potrzebna wiedza którą zdobędziesz z polecanych w naszym serwisie książek.

 

Poprzez przekazy Energii Uniwersalnej, które odbywają się regularnie na drogowskazie możesz wspomóc i samo uzdrawianie i zarazem Twój wzrost duchowy i wiedzę jako taką. Nasze przekazy mają na celu głównie właśnie wywołanie wzrostu i rozwinięcie Twojej świadomości do wyższych poziomów duchowych na których nie tylko uzdrawianie będzie normalne.

 

Zapraszam na forum i proszę Was o zadawanie pytań odnośnie tych tematów.
Z radością podzielę się tym co wiem.

ps. już nie długo opiszę tu jakie choroby wywołują konkretne stany naszego umysłu.
Czyli jakie myśli niszczą nam serce a jakiej wątrobe…. choć pewnie sami potraficie to intuicujne wyczuć…

 

0 0 votes
Article Rating
Dziel się Dobrą Energią
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments