Manipulacja

Zostań Mistrzem Manipulacji! Hipnotyczny marketing. Sztuka uwodzenia i inne tematy, które elektryzują i sprawiają, że ludzie idą za tym. Jak pierwszy raz usłyszałem o szkoleniu Mistrz manipulacji, stwierdziłem co za skandal! Jak można coś takiego oficjalnie mówić, że się kimś manipuluje? Przecież to zwykłe oszustwo! A jednak, kurs zrobił wielka karierę (sam kupiłem, zbajerowany tym wszystkim, miałem nadzieję, że się dowiem jak manipulować SOBĄ, ale oddałem) a ludzie zaczynają się zachłystywać podobnymi klimatami. A przecież… to zwykła kradzież, oszustwo. Każde Twoje działanie które nie ma na celu dobra innych jest działaniem nie dość, że szkodliwym dla kogoś, to także samobójczym dla Ciebie.

 

Pisanie tekstów perswazyjnych, hipnotycznych to teraz jest szał. Wszyscy chcą to robić, wszyscy chcą aby ich teksty sprzedawały. Aby po przeczytaniu takiego tekstu klient kupił. Nie ważne czy mu potrzebne, czy towar jest dobry, czy to się opłaca. Nie ważny jest klient, ważny jest cel – sprzedaż. Klient jest tu traktowany jako średnio inteligentna narośl na portfelu, którą trzeba zmanipulować i zbajerować, aby kupiła to o co nam chodzi. Czy to jest dobra droga? Czy ktoś w ogóle sie na tym zastanawia? Czy w czasach gdy liczy się przede wszystkim skuteczność i konsumpcja takie rzeczy jak dobro klienta, który przecież jest takim samym człowiekiem jak my jest ważne?

Przy takim zagęszczęniu manipulacji i przy tak wręcz oficjalnym manipulowaniu naszą obawę i podejrzliwość budzi każdy ruch społeczny. Wszędzie można teraz podejrzewać, że ktoś chce nam coś wcisnąć lub z nas coś wycisnąć. Wszelkie akcje zaczynają być podejrzane już z natury i tym się ta manipulacyjność sama wykończy. Przecież w końcu okaże się, że to zwykła chała i złodziejstwo i ludzie odwrócą się od wszelkich tego typu rzeczy. Wróc do nas zwykła ludzka życzliwość. Tak myślę.  

Wszyscy stanowimy jedno. Jeżeli Cię oczukam to tak jak bym oszukał siebie. Jeżeli coś Ci wcisne to to samo mnie spotka. Elementarne prawo przyczyny i skutku działa. To nie są jakieś wymyśly z Matrixa tylko na prawdę działające na codzień i bezwględnie prawo Kosmosu. Tak działa świat, a my się odurzamy chwilowym "sukcesem", tym, że mamy więcej pieniędzy, lub, że w ogóle mamy… To dlatego patrząc na to wszystko i widząc jak to wszystko jest sztucznie i na siłę nadmuchane, że cała ta nasza gospodarka trzyma się na kłamstwie, manipulacji mam takie jakieś dziwne odczucie, że coś może strzelić. Jakieś obwody nie wytrzymają i się przepalą. Choć może tak wcale nie być i może się wszystko się łagodnie "rozejść po kościach". Tak, myślę, że tak będzie. Że ludzi świadomych coraz więcej będzie i sami ukrócą tego typu zachowania jako nienaturlane, niezdrowe i wręcz szkodliwe społecznie. A zdrowe społeczeństwo to Ty i ja. To każdy z nas, od najmniejszych do największych. I wszyscy jesteśmy jedną rodziną i wszyscy żyjemy na jednej Planecie i wszyscy podlegamy tym samym prawom Kosmosu. Działając nieharmonijnie działasz wbrew temu Systemowi i on Cię zniszczy, a jeżeli będziesz jego harmonijną częścią będzie Cię wspierał i błogosławił. To wielki system Miłości. Nie zapominaj o tym. 

 

Jakie to prawa? Czytaj w książkach, które polecamy. Ponieważ Sekret robi złe, komercyjne wrażenie równie dobrą będzie Siedlisko Duszy lub Anatomia Duszy .  

0 0 votes
Article Rating
Dziel się Dobrą Energią
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments