Medytacja W Noc Świętojańską!

Dziś, to jest piątek 20 czerwiec o godzinie 22.00 zaczniemy pierwszą część Sobótkowej medytacji. Następnie druga część odbędzie się o godzinie 23.00 i trzecia o godzinie 23.50, bo dokładnie o godzinie 23.59 nastąpi początek kalendarzowego lata, czyli słońce osiągnie swój zwrotnik raka i nastąpi przesilenie wiosenno letnie, czyli tak zwana Noc Świętojańska, Sobótka, Noc Kupały. Jest to najkrótsza noc w roku i od dawien dawna jest ona ze szczególną uwagą traktowana przez wszystkie społeczności. W noc tę zostaje przesłana na Ziemie piękna energia i jak najlepiej warto to wykorzystać. Dlatego odbędzie się przekaz, medytacja, grupowa modlitwa na którą serdecznie zapraszamy!

 

O tej godzinie każdy kto zechce niech się przyłączy i w Imię Ojca/Matki wznosi swe prośby, modlitwy, kieruję swą energię do Tego Który Jest.

Bądź z nami o tej porze, wycisz umysł, odłóż na bok to, co Cię rozprasza, wyłącz telefon. Poszukaj swego wewnętrznego Mistrza, odkryj swą Prawdę i wznieś się na Jej skrzydłach. Niech ten czas będzie dla Ciebie jak najlepszy. Tego chce od Ciebie Ten co Cię stworzył, tego chce Twoja Dusza. To jest Twoją naturą i największą przygodą. Po to żyjesz. 

Opowiedz o tym co się będzie dziś działo wszystkim, którym czujesz, że warto powiedzieć, którzy potrzebują uzdrowienia, radości i pocieszenia. Ropuść wici po znajomych niech też się przyłączą i skorzystają z tego co się będzie działo. Dziś może być uzdrowienie i objawienie. Wiele się będzie dobrego działo. Wystarczy pomyśleć o kimś aby mu przesłać dobrą energię, ona go wzmocni i wspomoże. Każdy taki zabieg to wielka pomoc dla naszego rozwoju, dla naszej Drogi. 

Wnieś serce w intencji kogoś. Pamiętaj, że to co siejesz to zbierasz, to co dajesz to otrzymujesz. Kochaj, a będziesz kochany. Działaj bezinteresownie, a sam otrzymasz coś za nic. Klucz do Skarbu jest w Tobie. Ty jesteś centrum swego świata i centralnym jego Słońcem. Połącz się z konstelacją wielu, wielu słońc i stwórz ocean Światła. Bądź jego Aniołem. Świadomym swej prawdy i swej drogi Bożym Dzieckiem.

Przyłączasz się po przez samą intencję, samą chęć bycia tu i teraz z tym przedsięwzięciem. Zaufaj swemu Wyższemu Ja. Zaufaj swym Aniołom i Opiekunom, Przewodnikom. Oni Ci w tym pomogą. Oni Cię poprowadzą. Słowa same spłyną do serca. Uczucia wypełnią Cię. Nie bój się. Jesteś w świetlanej rodzinie. Właśnie wracasz do Domu. Do Ojca. Wszyscy tam wracamy. Cała Ziemia.

Nie nastawiaj się na nic niesamowitego. Wielkie oczekiwania znakomicie zabijaja wszelkiego ducha radości i spontaniczności. Bądź spokojny(a), cichy(a) i radosny(a). Jeżeli jesteś sam(a), to świętuj, jeżeli jesteś z kimś to świętujcie 🙂 Przygotuj się tak jak czujesz. Możesz sobie wybrać osoby o które chcesz się pomodlić, nad którymi chcesz pomedytować i przesłać im energię. Wybierz muzykę, którą chcesz posłuchać, wybierz coś do tańca, żeby się zmęczyć i do wyciszenia aby oddalic się do swego wewnętrznego sanktuarium. Zapal świece, kadzidło. Zatańcz coś. Niech radość i spontaniczność Cię prowadzą. Działaj sercem. Nie pozwól swemu umysłowi powiedzieć "to jakieś głupoty, śmieszne" bądź radosny(a) i niewinny(a). Bądź sobą.

Wizualizuj – wyobrażaj sobie, że posyłasz światło do tych których chcesz nim obdarzyć i wiedz, że tak się dzieje. Miej czystą intencję, poproś o jej oczyszczenie, o prowadzenie. Zaufaj. Ciesz się i błogosław. Przecież żyjesz 🙂 

Chodzi o zwracanie uwagii na takie rzeczy, jak to święto, ten czas. O świętowanie każdej chwili swego życia, o to by wszystko nas cieszyło, byśmy wypatrywali pięknych chwil zawsze, a takie okazje, to już obowiązkowo!

Zaproś radość do siebie, zaproś miłość, zaproś Światło i dobre energie. Oczekuj najlepszego. Niech się dzieje! 🙂

Jeżeli jesteś zainteresowany(a) to daj znak na forum lub shoutboxie. Będzie milej 🙂

 

Do spotkania o 22.00 dziś 20.06.

0 0 votes
Article Rating
Dziel się Dobrą Energią
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments