Miłość Uniwersalna

Odkrywanieróżnych rodzajów miłości, prowadzić będzie do wejścia w wymiar kosmiczny tej miłości. Warto znać prawa kosmiczne, które regulują nowy wymiar miłości uniwersalnej na nowe czasy.
Każdy z nas posiada pamięć tej wyjątkowej dla niego miłości uniwersalnej. Przez całe  życie otrzymujemy jedynie namiastkę tej miłości w postaci:
– miłości rodzicielskiej
– miłości małżeńskiej
– czy przyjacielskiej.

Wszystko to stanowi niewielką cząstkę tego, co pozostawiliśmy w Raju. Doświadczenie to powoduje, że powraca pamięć czegoś pięknego ( utraconego raju)  z którego wszyscy pochodzimy. Dlatego ludzie poszukują tej miłości ale nie bardzo zdają sobie sprawę, jak ogromna jest jej wartość.

To my, każdy z nas jest tą miłością od której pochodzi iskra naszego życia. Poprzez zaplątanie świadomości w świat materii, pamięć miłości została utracona. Tylko zagubiliśmy się na chwilę w czasoprzestrzeni. Teraz tej miłości na nowo poszukujemy.

Każdy to czyni na swój własny sposób. Potykając się o warunkową miłość, zaczynamy wątpić  w sens poszukiwania. Ale mimo porażek i często bolesnych przeżyć, odżywa na nowo chęć dotarcia do oceanu miłości. Jest to skarb, który warto szukać. To miłość boska, która jednoczy wszystkich ludzi w jedną całość. W jednego Syna Boga.

Czym jest miłość uniwersalna?

To miłość Boga, która nas stworzyła jako istoty duchowe. Dlatego dzieci przychodzą na świat z  miłości. Bez niej nie mogą się tu narodzić. Związki pozbawione miłości, nie są w stanie  wydać na świat potomstwa. Sztuczne zapłodnienie może wydawać na świat potomstwo bez duszy. Czy nie łatwiej jest połączyć się w miłości, aby wydać na świat normalne dziecko?
Po co skrzywiać naturę?

Płomień miłości płonie w każdej żywej istocie, jako znak łączności z Bogiem. Jest on niekiedy maleńki i ledwie podtrzymuje życie. Ten troisty płomień jest zamieszczony w sercu. Gdy kończy się jego ogień, to dusza opuszcza ciało i następuje śmierć ciała.  Życie przenosi się do uśpionej wcześniej duszy  w świecie  materii i  żyje dalej w innych wymiarach.

Miłość nigdy nie umiera. Jest światłem duszy, które prowadzi do zjednoczenia z Bogiem. Stąd usilnie poszukujemy czegoś znajomego ale nieświadomego dla ego.

Jak objawia się miłość uniwersalna?

Jest przeciwna do miłości warunkowej. To totalna miłość ponad podziałami do wszystkich i wszystkiego stworzenia na tej ziemi. Wszystko z niej bierze początek i do niej musi powrócić.

Wchodzimy teraz jako ludzkość w czwarty wymiar w którym doznajemy połączenia z jednolitym polem energii i miłości uniwersalnej.  Wielu ludzi, zwłaszcza młodych, osiąga to doświadczenie. Niektórzy bardziej rozwinięci duchowo zaczynają smakować ten wymiar miłości uniwersalnej na co dzień. Są to niewielkie grupy ludzi oświeconych lub idących drogą oświecenia.

Miłość uniwersalna jest przeciwnym doświadczeniem miłości ego w tworzonych przez niego związkach partnerskich. Dlatego teraz tak wiele związków małżeńskich ulega rozpadowi, gdyż nie spełniają już swojej  funkcji. Miłość warunkowa coraz bardziej się wycofuje z życia, aby mogła ją zastąpić miłość uniwersalna.

Jesteśmy przecież wszyscy dziećmi Boga i mamy się wzajemnie kochać a nie wydzielać ze społeczności i tworzyć ego – związki. To nam jako ludzkości się nie powiodło. Sam fakt małżeństwa zabija miłość i ogranicza. Dlatego jest tak dużo singli, którzy szukają coś nowego. Nie zawsze wiedzą czego tak naprawdę szukają.

O co w tym wszystkim chodzi?

Człowiek wolny zaczyna postrzegać, że potrafi obdarzać takim samym uczuciem wielu partnerów jednocześnie. Nie może się zdecydować, którego wybrać. Jest to przygotowywanie na inny rodzaj rodziny, która będzie skupiać ludzi o podobnych zainteresowaniach duchowych. W ten sposób zostanie wyeliminowana karma, gdyż zwierciadła w związkach karmicznych nie będą potrzebne. Skończy się gra o dominację i ból rozstania.

To naturalny stan wchodzenia w poziom miłości uniwersalnej, gdzie nie będzie miejsca na tradycyjne małżeństwa. Ludzkość dąży do zjednoczenia, gdyż rozpad na jednostki już się zakończył. Człowiek nie znający tego prawa zaczyna się gubić, gdyż nie wie, co ma zrobić ze swoim życiem.  Chce żyć inaczej lecz nie ma wzorców do naśladowania. Myśli, że coś z nim jest nie w porządku.

Będziemy powoli wchodzić w piąty wymiar, który jest związany z piątym ośrodkiem i V czakrą gardła w ciele, który łączy energię żeńską i męską w całym systemie energetycznym człowieka. Zaczyna rodzić się nowa istota o zupełnie innym spojrzeniu na życie. Seksualność jako akt dopełnienia drugiej osoby, będzie powoli zanikał.

U ludzi oświeconych seks jako instynktowne przeżycie nie ma miejsca. Nowo narodzony człowiek skieruje swe uczucia miłości do wielu swoich braci i sióstr o podobnych wibracjach. Będą powstawać związki miłości uniwersalnej, łączące wiele ludzi różnej płci w jedną wspólną rodzinę duchową.

Początki już są gdzieniegdzie widoczne. Gdy ludzie zasmakują w znanej sobie podświadomie miłości uniwersalnej, to nie będą chcieli wchodzić w żadne uzależnienia partnerskie.  Nowy człowiek stanie się totalnie wolny, łącznie ze sferą uczuć wyższych.

Miłość uniwersalna połączy nas wszystkich w jedną całość. Zjednoczony zostanie Syn Boga i powróci  do swego Ojca w Niebie. Droga powrotna jest poprzez rodziny duchowe, które będą scalać związki biegunowe  w jedną całość. Miłość uniwersalna połączy wszystkich w jedno. Przepływ miłości będzie możliwy przez okna duszy, którym są nasze oczy. Nie będzie łączenia ciał, tylko łączność dusz. To stan pełni do którego każdy z nas zdąża.

Danuta Wachowska www.danuta.stronawww.eu

0 0 votes
Article Rating
Dziel się Dobrą Energią
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments