Narzędzia Nowej Energii

Narzędzia Nowej Energii


Oddychanie – wnosi życie i mówi całemu waszemu ciału, że chcecie dalej żyć. Nigdy więcej duszenia się. Nigdy więcej częściowej obecności. Oddychanie mówi waszemu ciału “Tak, pragnę dalej żyć. Tak, pragnę się odmłodzić. Tak, uważam, że moje życie jest wartościowe. Jestem Tym Który Jest w tej chwili”.

 

Oddychanie jest tak proste. Nie jest to skomplikowane narzędzie. Jest naturalne, dane od Boga i pełne mocy. Używajcie go, kiedy znajdujecie się w trudnej sytuacji, pod ogromnym naciskiem. Używajcie oddechu, aby wprowadzić nowe życie, aby doprowadzić nowe “bycie” do mocy “Ja Jestem”.

Czucie – odczuwanie, pozwalanie sobie na otwarcie się i czucie, kim jesteście. Oczywiście czasami będzie to trudne, ponieważ będziecie czuli wasz ból i ból innych. Ale znacie ten ból, ponieważ go doświadczaliście. Ból służy pewnemu celowi. Ból jest częścią procesu. Kiedy uznajecie ten fakt, ból już nie rani.

Ból tworzy energię, która pomaga kontynuować wam wasz rozwój. Ból nie jest już wtedy czymś negatywnym. Kiedy otwieracie się na czucie, możecie także czuć wasze własne bóle z przeszłości. Ale zrozumcie, że jest to właściwe.

Odczuwanie pozwala także na objęcie życia waszego, życia innych ludzi, na czucie słodyczy, na czucie czystości, na czucie wdzięku życia. Otwarcie na wasze uczucia pozwala wam na cieszenie się byciem człowiekiem, jak nigdy przedtem, na cieszenie się z prostych rzeczy, żartów, jedzenia, seksu, wszystkich tych rzeczy, które są darami dla ludzi.

Czujcie swoją własną jaźń, tożsamość, którą stworzyliście. Wiecie, jak wiele przychodzi z waszego umysłu. To właśnie temu głosowi nauczyliście się nie ufać i ten głos spowodował, że nie ufaliście temu, kim naprawdę jesteście. Wejdźcie w uczucia, w pełnię, do waszego serca. Wtedy umysł może zająć się detalami. Zajmie się tym, co jest potrzebne w waszej codziennej rzeczywistości. Ale pozwólcie sobie czuć. Oddychajcie i czujcie.


Bycie w chwili, bycie w Teraz – bycie w pełni obecnym. Życie w przeszłości wyzwala wewnątrz was proces umierania. Życie w przyszłości dusi was. Dusi waszą boskość. Bądźcie w Teraz, w pełni obecni, w pełni świadomi.

Teraz zawiera nie tylko to krzesło, na którym siedzicie i pokój, w którym jesteście, ale także wszystko, co się wydarza w waszym życiu. To jest częścią Teraz. Jesteście w pełni obecni, w pełni ugruntowani i ześrodkowani. Kiedy jesteście w Teraz, przyciąga to do was wszystko, co jest odpowiednie. To prosta duchowa fizyka.

Bądźcie w Teraz, a droga porusza się poprzez was. Wiemy, że ciągle próbujecie to uchwycić, próbujecie zrozumieć, o to znaczy. Ale dochodzicie do zrozumienia.

Kiedy będziecie z tym pracować, zaczniecie rozumieć tę magię, tę synchroniczność. Kiedy jesteście w pełni obecni w teraz, oddychacie i czujecie, przyciągacie do siebie wszystkie odpowiednie rzeczy. Jesteście jak magnes. Wszystko przyjdzie do was w chwili. Wszystkie zasoby. Wszystkie narzędzia. I cała wasza praca w służbie.

Kiedy jesteście na zewnątrz Teraz, jesteście jak opuszczony Dom: kiedy narzędzia i ludzie i okazje przychodzą do waszego Teraz, nie ma was w domu, aby je przyjąć.

Kiedy żyjecie w Teraz, wszystko, czego potrzebujecie, przychodzi do was. Wy pozostajecie w Teraz, a droga się porusza. Droga przynosi wszystko, czego potrzebujecie. Będziecie w stanie poczuć, co jest ważne do objęcia, a co można po prostu dotknąć i pozwolić temu odejść. Kiedy oddychacie, czujecie i żyjecie w Teraz, macie siłę boskiego płomienia, aby zająć się wszystkim, co przychodzi waszą drogą.


0 0 votes
Article Rating
Dziel się Dobrą Energią
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments