"Nasz" rząd

Nasz rząd jaja sobie z nas robi… choć to tak właściwie nie jest śmieszne tylko tragiczne… tylko po to by załatać jakieś swe braki finansowe sprzedają co się da… właśnie widziałem fragment w wiadomościach tego, że chcą polską energetykę sprzedać komuś co może spowodować wzrost cen bo nie będzie konkurencji albo będzie ona osłabiona. Jeśli jest dwóch graczy na rynku, to jaki problem dla nich dogadać się i windować ceny tyle ile się da? Mamy przykład z polskimi sieciami komórkowymi, które zanim nadszedł Play trzymały sztamę i windowały ceny jakie chciały… przyszedł Play, nie chciał grać z nimi w te same, obrzydliwe jak dla mnie gierki więc się na niego obraziły.. próbowły go ustawić tym, że ceny do niego wyższe miały… strzeliły sobie same gola… oto polska mentalności… ale tutaj jest gorzej… tutaj nasz rząd robi coś znacznie gorszego… ehhh….

Słyszałem jak nasz zatroskany premier z zatroskaną twarzą mówił o tym, że to dobrze jak sprzedamy te elektrownie czy tam jakieś udziały w rynku energetyczny, bo to obniży nam ceny za prąd… i z drugiej strony po nim wypowiada się ekspert, któy mówi, że to sprawi, że będziemy uzależnieni od dwóch, dużych graczy… ceny na 100% pójdą do góry… a Premier swoje, bo mu są potrzebne pieniądze na łatanie dziury w budżecie. Sprzeda wszystko byle by w oczach wyborców się wybielić… byle by załatać jakąś dziruę… to tak jakby z głodu zjadać kurę, któa znosiła jajka… ok, najedliśmy się, kilka godzin spokoju ale później znów głodniejemy i nie mamy ani kury ani jajek… a tutaj jest podobnie… sprzedadzą wszystko byle by zatkać bierzącą dziurę… zostaniemy z niczym…

A jeszcze jaja kwadratowe sobie robią z nas bo chcą nam wcisnąć ELEKTROWNIE ATOMOWE!!! To jakiś totalny koszmar…. Coś odchodzi w wielu krajach do historii u nas będzie wdrażane… chcą zrobić z nas śmietnik atomowy. Polecam tu artykuł  o tym temacie – rozgłaszajcie gdzie się da “Perwersje jądrowe”

Staram się nie oglądać dziennika, faktów… nagonka na PiS jest wręcz monstrualnych rozmiarów i już tylko za to można by ich lubić a co najmniej zastanowić się dlaczego tak komuś zależy aby ich wywalić… o wszelkie zło są osądzani ale to nie o to chodzi jaka partia jest cany a jak nie… chodzi o zmasowany wręcz atak emocjonalny, mentalny i ilość nienawiści i cięzkiej energii, która płynie z telewizora… to jest wprost ogromna ilość… zatruwa nas jak jad, a zmęczeni ludzie nie mają czasu i ochoty myśleć… oddają się biernie temu wpływowi… machina manipulacji i propagandy robi swoje… eh.

Sprawa jest w oczywisty sposób manipulowana przez jakiś układ ludzi. Przez istoty z wyższych wymiarów. My, tu, na Ziemi “słodko” i nieświadomie sobie żyjemy ale tak na prawdę to jesteśmy hodowani jak bydło… doi się nas emocjonalnie i wysiska z nas soki… jesteśmy społeczeństwem zombi… bez wyższej świadomośic. Bez wiedzy duchowej, bez naszej tożsamości.. uwiedzeni bajką o grzeszności zapadamy się i zapadamy… dobrze, że to się już kończy…

dziś nie byłem wesoły pisząc to……….

0 0 votes
Article Rating
Dziel się Dobrą Energią
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysztof Kina

Eh… tak patrząc na to z tej perspektywy to nie wiele się zmieniło tylko, że teraz… tym manipulatorom już się nie uda. Ludzie nie są już na tyle głupi by dać się zmanipulować TVNom i innym “wolnym mediom”.
Widzę, że w tym tekście jeszcze patrzyłem na to, że jesteśmy wypasani… jak owieczki 2.0 aż się boję czytać 😉 ale ok, taki był etap i trzeba było myśleć i w tę stronę. Wszystko jest potrzebne.