"NOWA ZIEMIA I NOWE ŚWIATŁO"

….Wiemy, że matka Ziemia przez długi czas przygotowywała się do podniesienia swojej świadomości z czwartego do piątego wymiaru, tak więc wiele jej sił było i nadal będzie uwalnianych w czasie przygotowań do tego, co nazwane zostanie Nową Ziemią…..

To fragment artykułu ściągniętego ze strony Autoriego, tego który ogranizuje Kongres Światła. Coraz bardziej mi się ten człowek podoba! 🙂 On mówi tak jak ja bym chciał mówić. Myśli o tym wszystkim i pisze o świetle i prawdzie, Miłości. Coraz większą mam ochotę tam pojechać… 🙂 Hej! Potrzebuje noclegu we Wrocku w tych dniach… może ma ktoś jakąś opcję? 🙂

Pozdrawiam gorąco i zapraszam do przeczytania całego artykułu.  

Letnie upały były często czasem celebracji żniw- dzikiego piękna natury gotującej się w żarze światła. Bez wątpienia jesteście świadomi, że miało miejsce wiele różnego rodzaju domysłów w odniesieniu do zmian następujących na planecie Ziemi – bezlitosnych napadów huraganów, trzęsień Ziemi, fal tsunami przydarzających się z narastającą regularnością, nie wspominając już o ekstremalnych upałach, które związane były właśnie z ziemskimi przemianami.
Wiemy, że matka Ziemia przez długi czas przygotowywała się do podniesienia swojej świadomości z czwartego do piątego wymiaru, tak więc wiele jej sił było i nadal będzie uwalnianych w czasie przygotowań do tego, co nazwane zostanie Nową Ziemią.
Z całą pewnością możemy połączyć się z nią w celebracji tego wszystkiego czym ona jest i czym się staje, tak samo jak możemy również celebrować wszystko to, czym my się stajemy.
Joshua powiedział: „W tym życiu przygotowujemy się do następnego życia, wiecznego życia w świetle”. Ta prosta prawda może zostać wykorzystana jako narzędzie do poszerzania świadomości jednostki. Ponieważ jesteśmy bezpośrednio połączeni z tym, czego doświadcza nasza wielka matka, dlatego wzniesienie świadomości powinno być priorytetem dla nas wszystkich połączonych ze światłem.
To nie jest tak, że uzdrowienie wymaga podniesienia wibracji. Im wyższa wibracja tym więcej uzdrowienia. Ziemskie zmiany stanowią dowód tego, że Ziemia uzdrawia się podnosząc swoją wibrację. Ciągle jednak jestem świadkiem pełnego drżenia lęku w świadomości ludzkości, lęku przed światłem, przed staniem się światłem. Nawet mimo tego, że jako kolektyw mamy coraz mniej opcji, mniej wyborów, strach ciągle jest wszechobecny. Sytuacja nie jest inna również w duchowych społecznościach na całej planecie. Byłem u wielu z nich i widziałem strach ukryty w oczach pełnych wiedzy.
Jeśli idę ulicą w kraju, któremu jest daleko do tego, co nazywamy pierwszym światem, wtedy brak świadomości czy skupienia na świetle w tym miejscu jest zrozumiały, ponieważ wielu z tych ludzi zwyczajnie gromadzi energię, aby przeżyć dzień z odrobiną godności dla siebie i swoich bliskich. Można jasno zobaczyć, że wiedza, mądrość światła jeszcze w nich nie zagościła. Z tego właśnie powodu Joshua utrzymywał bliski kontakt z ludźmi, tak ażeby i oni mogli mieć siłę, do której mądrzy i pełni mocy mieli już dostęp.
Wielu z Was wie wiele o świetle, o jego nieskończonej mocy, jego kosmicznej inteligencji. Wiecie, że płynie ze Źródła, od Boga, który jest absolutną miłością. Jednak ciągle zachowujecie dystans utrzymując graniczną linię, za którą są wszyscy inni. Pozostajecie pewni, że Wy, z Waszą wiedzą i Waszą mocą będziecie bezpieczni wśród społeczności tkwiącej w matrixie.
Nie myślcie, że macie większą ochronę dla siebie i Waszych bliskich w obrębie systemu matrixa. Nie sądźcie, że ta wiedza, ta moc zapewni Wam wejście do domu Ojca. Jeśli Wasze serce nie jest otwarte dla chwały miłości, niebo pozostaje marzeniem, mimo całej Waszej wiedzy. Czy wiecie czym jest niebo na Ziemi… to życie w świetle przez cały czas.
Dlatego rozmyślałem nie tylko o narodzinach nowej Ziemi, ale również o tym, co musimy uczynić by zapewnić narodziny nowej ludzkości. Mamy do podjęcia decyzję dotyczą pełnego oddania się objęciom światła w całości naszych serc i umysłów. To, panie i panowie, jest  jedyny pozostały do wykonania wybór i jak widzicie/czujecie inne opcje znikły już ze stołu. W związku z tym iluminacja, dawanie przykładu i przywództwo muszą zostać zademonstrowane, ale jeśli duchowe społeczności będą niezdolne do pełnego oddania się światłu wówczas cały kolektyw będzie się szamotał…

Joshua powiedział:
„Ktokolwiek szuka, musi kontynuować poszukiwania,
 dopóki nie znajdzie będzie mu to utrudniane, a gdy będą mu przeszkadzać
on zadziwi się i zdobędzie panowanie nad wszystkim”.

Cóż jest więc do zrobienia? Matka Ziemia uzdrawia się i wznosi do nowego światła. Nawet świadomość uniwersalna wznosi się odkrywając samą siebie i rozprzestrzeniając swoje światło. Co z nami, z ludzkością? Cóż, pocimy się w letnim słońcu, pod naciskiem syntetycznego systemu, który nie służy sercu. Możemy podtrzymywać światło, możemy być pełnymi przedstawicielami światła wyższego porządku, dając miłość, każdemu kto jej poszukuje. Bądźcie pewni i wiedzcie, że jeśli zostało Wam powiedziane, że wielu  się wzniesie i upomni o światło, to tak właśnie będzie. Poszukujący będą potrzebowali prowadzenia, wsparcia, pomocy, uzdrowienia, czyli tego wszystkiego co jest zgodne z boskim harmonogramem, w którym żadna sekunda nie jest pozostawiona przypadkowi.
Teraz jest Wasz czas. Wy, którzy posiadacie wiedzę o świetle, jesteście wzywani przez tworzoną właśnie nową Ziemię; nową Ziemię dla ludzi światła, tę która została opisana w dawnych czasach. Bądźcie spokojni i wiedzcie, że gdy praktykujecie i poruszacie się w świetle, będziecie zaopatrzeni w obfitość naturalnej harmonii i ochrony, byście mogli posuwać się dalej i działać bez utrudnień jakiegokolwiek typu.
Poprzez praktykę, wytrwałość, wiarę i modlitwę odnajdziecie i doświadczycie subtelnej, aczkolwiek wielkiej mocy światła, która będzie oddziaływać na wszystkie obszary Waszego życia. Znajduję akceptację rozszerzającego się coraz bardziej światła, kiedy mówię do dyrektorów, sprzedawców, recepcjonistów i różnego typu ludzi o świetle i oni generalnie zgadzają się, że przyspieszenie następuje i że powinno być wspierane.
Dla tej pięknej planety i dla wszystkich ludzi, niezależnie od tego kim są i jaki jest ich sposób postrzegania, Przywództwo światła, przez światło i dla światła jest arką, która poniesie nas do wolności od wszystkiego, co światłem nie jest. Daj siebie światłu w Tobie i dookoła Ciebie. Postaw wszystko na jedna kartę wiary, bądź pewien i wiedz, że jesteś pewien; wiedz, że światło zobaczy Cię i ochroni bardziej niż kiedykolwiek, ponieważ teraz jest Twój czas, a i światło jest nowe, pełne wielkiej mocy. Ale to Ty będziesz musiał uwolnić całe  Światło, całą Miłość, którą jesteś. Niech tak będzie. Niech pokój zapanuje na Ziemi.

Z miłością Autori

0 0 votes
Article Rating
Dziel się Dobrą Energią
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments