Nowe dane

Nowe dane się wyłaniają i zmieniają bardzo wszystko co do tej pory zostało objawione. Teraz wszystko zaczyna być coraz bardziej jasne. Życie, nasza egzystencja tu, na Ziemi staje się coraz bardziej świadoma. Teraz sie to wszystko wyłania i sprawia, że WSZYSTKO jawi się jako bezgrzeszne i niewinne… jako po prostu konieczny etap Drogi, Boskiego Planu, który koniecznie musiał być aby przyszło to co teraz przychodzi. Stoimy Kochani przed zmianą Epok. Stoimy na progu wielkiej zmiany świadomości. Stoimy a raczej uczestniczymy, bierzemy w tym udział w pierwszej osobie w wielkich Zmianach. To jest to ucho igielne o którym mówił Jezus Chrystus, że będziemy musieli przejśc. Właśnie to się teraz dzieje.

 

 

To wprost niesamowite i przepiękne co teraz się będzie działo i co już się dzieje. Jak sobie pomyślę w jak wielkim i wspaniałym Planie biorę udział. W jak pięknym, wielowiekowym, wielowcieleniowym przedsięwzięciu bierzemy udział to po prostu…. dech mi zapiera z radości, wdzięczności i ogromu Piękna i Miłości jaka się teraz będzie działa naszymi rękami, naszymi ustami i sercami. To Bóg przejawi się w każdym z Nas. To Jezus Chrystus odrodzi się w każdym z nas. To Niebo połączy się z Ziemią w rajskim uścisku. Coś pięknego.

Kochani dziwnie się czuję pisząc w takim tonie do Ciebie, do czytającego, czytającej ten tekst. Jednak patrząc z tej strony na świat, na nas, na nasze PRAWDZIWE twarze i to widząc tylko jeszcze niewielką tego cześć – nie da się inaczej. Wszystko i wszyscy jawią się teraz jak wspaniali, dzielni poszukiwacze Prawdy. Jak odważne dusze, które zeszły na ziemie aby nauczyć się prawdy o samych sobie. Widzę nas wszystkich jako Jedność. Jako wiele aspektów tej samej Istoty. To jak palce u tej samej ręki. Wszyscy jesteśmy właśnie częściami jednego, boskiego organizmu. Wszystko teraz zmierza do tego by się przebudzić w tej Prawdzie. By Z MARTWYCH WSTAĆ w Chrystusowej Świadomości i wiecie co….. to będzie właśnie takie zmartwychwstanie o jakim mówią wszystkie księgi religijne. Biblia, Tora, Koran. One wszystkie zwiastują nadejście tego czasu. I to teraz właśnie naszymi rękami, sercami i umysłami się dzieje. To naprawdę coś przewspaniałego! :)

Wiesz co… hihi :) to będzie coś tak pięknego i radosnego, że się to w głowie nie mieści. Jak popatrzymy za jakiś czas wstecz na obecne czasy to będziemy ze zdumieniem i podziwem kręcić głowami. To będzie wielka radość i ogromna wdzięczność za wszystko co się teraz dzieje, za to co się działo do tej pory. Na prawdę Kochani… jest pięknie.

Odkrywamy teraz Prawdę. Na całą ludzkość na Ziemi zaczynają działać takie siły, takie energie że ludzie albo się budzą albo fiksują. To jest ostateczne rozdzielenie na tych co już dojrzeli do tego by przejść wyżej w swej świadomości i na tych co jeszcze potrzebują czasu by się rozwijać. Teraz Ci pierwsi przejdą do Nieba. Zmartwychwstaną w swej świadomości. Odzyskamy naszą Prawdziwą Boską – Chrystusową Tożsamość (bo wierzę, że też się załapię do tego Cudu ;) ) a Ci drudzy w mniej lub bardziej spektakularny sposób odejdą z Ziemi.

I teraz będzie się działo jeszcze coś pięknego. Odzyskamy także naszą Kosmiczną Tożsamość. Uświadomienie Uniwersalne… to będzie to teraz jest jeszcze przedmiotem strachu i wysuwania jakiś pomrocznych teorii – wejdziemy w świadomą współpracę z cywilizacjami Kosmosu. Oni od dawien dawna nas prowadzą w tej drodze powrotnej do Domu i Oni są DOBRZY. Oni nas Kochają i zawarli z nami umowy o wzajemnej współpracy. My zeszliśmy niezwykle daleko w tej grze w oddzielenie od źródeł Prawdy a Oni nam pomagają odzyskać pamięć i powrócić do swej prawdziwej Boskiej rzeczywistości. Boska – Kosmiczna – Uniwersalna… zobaczysz jak pięknie się to zjednoczy.

Piszę ten wątek rozradowany, że doszliśmy aż tutaj. Chcę rozwinąć tę stronę. Chcę sprawić aby kwitła, aby pomagała ludziom przechodzić ten jednak dość trudny czas. Aby pomogła Ci dostroić się do nowej prawdy o samym – samej sobie. To wielka, zdumiewająca prawda która wyzwala. To co powiedział nasz Ukochany Jezus Chrystus to przepiękna obietnica, która właśnie teraz zaczyna stawać się naszą doświadczalną rzeczywistością.

Tego Ci z całego serca życzę – spokoju, rozwagi i świadomego spojrzenia na siebie i swe życie.

Z Miłością

0 0 votes
Article Rating
Dziel się Dobrą Energią
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments