O nas

Grupa Drogowskaz to kilka stron stworzonych w celu propagowania naszego punktu widzenia świata. W skład na ten czas wchodzą następujące strony: Drogowskaz – nasza główna startowa. Strona, która łączy wszystkie pozostałe tworząc naszą wizytówkę i nasze okno na świat. Duchowy Wymiar Życia – DWŻ – strona, która zgodnie z nazwą przekazuje naszą wiedzę na tematy życia i świata. To na DWŻ znajduje się nasze centrum edukacyjno informacyjne. Tutaj znajdują się artykuły opisujące, co robimy i jak patrzymy na świat. Tutaj też stwarzamy platformę do prowadzenia społeczności internetowej. Na ten czas odbywają się tutaj przekazy energii, czyli nasza inicjatywa mająca na celu wznoszenie świadomości do Źródła, uzdrawianie i nas samych i zarazem naszych bliskich, sytuację itd. Wiedząc to, co wiemy na tematy życia i ducha świadomie wkraczamy w sferę kreacji własnego losu. Oczywiście zdając się przede wszystkim na boską inspirację i opiekę.

 Na stronach jest uruchomiony również blog i forum . Zwłaszcza ten pierwszy działa dość intensywnie.

 Projektem, który obecnie jest w fazie rozwoju jest Oridea . Jest to nasza platforma mająca na celu zapewnienie osobom chcącym zaistnieć w sieci internetowej ze swoimi treściami takimi jak grafiki, zdjęcia, poezje, proza, felietony, ale nie potrafiącymi czy nie mającymi środków, aby to zrobić odpowiedniego oprogramowania, miejsca na serwerze i niezbędnej pomocy przy starcie w sieci.

Oridea udostępnia miejsce w Internecie i system, na którym autor może umieszczać swoje prace. Jedynym wymogiem z naszej strony jest jakość i zaangażowanie. Pragniemy stworzyć katalog ciekawych strony zaangażowanych ludzi. Więcej czytaj na stronie projektu.

 Drogowskaz to coś dla ducha i coś dla ciała. Prawa strona strony głównej to strona duchowa. Kalendarz Majów i „Kin Dnia”, artykuły, projekty i Kalendarz wydarzeń Drogowskazu, miejsce na ogłoszenia o wydarzeniach duchowych w Polsce. No i oczywiście DWŻ.

Lewa to strona „materialna” znajdziesz tu i wyszukiwarkę internetową Google i informację RSS Wprost. Gry i dużo odnośników do pożytecznych miejsc w sieci..

 Duży nacisk jest postawiony na programy partnerskie, o których jest osobna podstrona. Programy partnerskie to doskonały sposób na generowanie pasywnych dochodów. Jednak nie jest to strona “fachowa”. To nasza wersja. Nie wiemy czy działa… jak narazie nie bardzo 🙂

Drogowskaz jest wciąż w fazie rozruchowej. Kilka artykułów umieszczonych w serwisach typu Artelis nie zapewniło jak na razie większego ruchu.

DWŻ i jego duchowa treść przekazywana w artykułach i wciąż tworzonym kursie „na duchowej ścieżce” jest ciągle niszowym projektem. W całym tym zamieszaniu widać brak siły przebicia i jakiegoś pomysłu, aby to wszystko wykorzystać. Prawdopodobnie wciąż jako autor i motor tego borykam się z problemem intencji i odpowiedniego ukierunkowania swego umysłu, serca. Wiele „cieni” gardło dusi.

Strona ta zmienia się wraz z rozwojem mojej świadomości i tak ma być. Myślę, że na własnym przykładzie chcę pokazać jak odkrywa się życie. Moim ogromnym szczęściem będzie, jeżeli ta strona, choć jednemu pomoże stanąć na nogi i świadomie rozpocząć żyć w boskiej świadomości. Myślę, że dlatego moje życie jest tak „zacienione”, aby zgromadzić jak najwięcej przeróżnych doświadczeń. Stronę można traktować jako jeden wielki blog ale wciąż mam nadzieje, że przekształci się to w społecznościowy portal. I tak teraz ta strona i te artykuły i treści są afirmacjami tego jak myślę i widzę świat. Zdarza się że moje własne teksty czytane po jakimś czasie wywołują dreszcz na plecach… to dla mnie znak, że intuicyjne przekazy wykorzystywane są przy pisaniu, a później się to dopiero uświadamia na poziomie logiczno, społecznym. Pisząc afirmuję samego siebie. Jeżeli znajdziesz w tym moim pisaniu coś dla siebie, cieszę się bardzo i pozdrawiam gorąco. 🙂

Drogowskaz to wolna, niezależna i niedochodowa inicjatywa mająca na celu propagowanie wiedzy duchowej i nowego paradygmatu.

Drogowskaz powstał w celu zbliżenia dwóch światów, dwóch światopoglądów nowego i starego porządku. Powstał jako potrzeba określenia siebie i dania prawdy o życiu. Jako afirmacja tego w co wierzymy i co robimy. Powstał aby pomagać innym równie słabym jak my wstać i otworzyć oczy. Powstał jako potrzeba duszy i jej wołanie o sens i wartość życia.

 

Naszym celem jest stworzenie pomostu, po którym będzie można przejść w nową erę naszej ziemskiej świadomości. Każdy z nas widzi, że świat się zmienia i zmienia się nasze jego postrzeganie. Świat z jednej strony szaleje na punkcie materialnym – kasa stała się jedynym wyznacznikiem sukcesu i pozycji  człowieka w społeczeństwie, co jest oczywiście wielką pomyłką i niemiłym  w skutkach błędem. Ludzie stracili wszelkie autorytety i zworce. Lansowana na siłę wolność za wszelką cenę też już zaczyna powoli okazywać się nie dobra w skutkach. Życie zrobiło się chaotycznie i bardzo szybkie, nerwowe, nie mamy czasu ani ochoty je świętować, a przecież takie jest w założeniu. w Jeżeli jesteś porwany(ana) przez tego demona to ta strona jest też i dla Ciebie, o ile będziesz miał(a) na tyle czasu by spojrzeć na to i chwilę się zastanowić. Życie czeka cierpliwie… a z drugiej strony Ci co się już otwierają oczy i z ochotą zaczynają rozglądać się dookoła skąd by to nowej wiedzy zdobyć i jak zacząć ogarniać to życie które nam tu tak pięknie się wyłania z każdym świadomym oddechem. To dla nas ten serwis.

To, że nadchodzi nowe widać wszędzie. Ludzie dotarli już do granic tego, co może umysł zdziałać i wszystko zaczyna trzeszczeć w szwach. Naukowcy powoli zaczynają wspólnie twierdzić, że świat bez Boga – jakiejś doskonałej inteligencji, która tym wszystkim rządzi, nie ma racji bytu. Że nie ma możliwości, aby coś tak doskonałego jak życie powstało przez przypadek. Świat nauki dochodzi do granic gdy nie długo już odkryje, że materia jest przedłużeniem naszej myśli i że my jako ludzie możemy i  robimy to teraz – swobodnie nią kierujemy. Wszystkie prawa fizyczne są podległe prawom duchowym a my jako ludzie nie jesteśmy tylko zlepkiem atomów ale świadomością duchową. Im bardziej świadomą siebie tym bardziej zbliżoną do Boga – Prawdy. I tym sprawniej poruszającą się w tym świecie.

Poznanie praw i zasad rządzących naszym światem jest niezwykle ważne. Odpowiedzenie sobie na podstawowe egzystenjonalne pytania: po co jestem? Kim jestem? Dokąd zmierzam? Jest podstawą, jeżeli chcemy mówić o spełnionym, dostatnim i spokojnym życiu. Odkrycie Miłości która jest w nas i wszędzie dookoła, odkrycie i uświadomienie sobie tego będzie milowym krokiem i olbrzymim skokiem naszej świadomości. Będzie to całkowita zmiana płaszczyzn naszego sposobu postrzegania. Wtedy już wszystko będzie jasne.

Drogowskaz powstał jako drogowskaz na tej drodze. Nie zastrzegamy sobie prawa nieomylności i będąc ludźmi jesteśmy świadomi naszych ograniczeń, błędów, ułomności i… nieograniczonych możliwości. Wiemy, że wieki ciemności, które odcięły nas od światła naszej prawdziwej natury nie są tak łatwe do rozproszenia i pewnie obrońcy starego systemu będą się pienić ale to i tak nic nie da bo prawda sama się obroni i na wierzch wypłynie. „Prawda Was wyzwoli” Powiedział Jezus Chrystus. I tak też jest. A że Światło jest potężniejsze od ciemności… Więc będzie się działo. Wszystko już przesądzone i można się już cieszyć! 🙂

Naszą działalność na ten czas polega na uruchomieniu strony startowej pod adresem www.drogowskaz.pl wraz z jej głównym programem „Duchowy Wymiar Życia”. Zbieramy załogę i wymyślamy i pracujemy, aby stworzyć coś, co będzie dawać jak najwięcej światła i wiedzy, która ma być przede wszystkim praktyczna. Taka, której zastosowanie od razu przynosi wymierne efekty. Naszym celem jest jawność i przejrzystość. Wszystko, co robimy ma być wiadome i nie tajemnicze. Jedynym ograniczeniem będzie wasza zdolność przyswajania tych rzeczy, które tu umieszczamy. Niektóre sprawy są przez nas celowo podawane w taki sposób, aby trafiły do jak najszerszej społeczności i ktoś, kto jest bardziej zaawansowany na ścieżce duchowej może się z pewnymi rzeczami nie zgadzać. Prosimy o kontakt takie osoby i o współpracę.

Przyłączamy się sercem do tych wszystkich stron, które podobnie jak ta głoszą nowy czas i przebudzenie nowej świadomości. Każda głosi tę samą prawdę tylko podawana jest ona na wiele sposobów aby trafiła do jak największej ilości ludzi. Te tryskające źródełka mają na celu jedno. Przygotować jak największą liczbę ludzi na nadchodzący nowy czas – nową wspaniałą erę. I pewnie zjednoczą się w wielką rzekę, do której będą wszyscy sikali… 😉 no ale trudno 🙂 na miłość i tak nie ma mocnych bo wszystko nią jest więc tak czy owak będzie piękna i czysta. Nie ma innej możliwości!

Drogowskaz powstał w 2003 roku i od początku rozwijany jako niegroźne wariactwo dotrwał aż do tej chwili. Obecnie bardziej świadomie na to patrzę i wierzę, że za jego pośrednictwem i zgodnie z jego nazwą będzie docierał z wiedzą duchową do jak największej liczby ludzi.

 

Teoretycznie byłem sam i działałem solo, ale wraz ze wzrostem świadomości i otwieraniem się na nowe pojawiają się i ludzie i sposobności i czuję się prowadzony. Wymyśliła mi się strona i ją robię. Mam przeczucie, że robię dobrze, więc robię. Obecnie zmieniam całą stronę i działalność i otwieram się na współpracę. Kim jestem? Administracja, pomysł i wykonanie a także teksty i inne historie Krzysztof Piotr Kina 

 

Pozdrawiamy gorąco wszystkich i ślemy naszą miłość i myśl życzliwą, aby wznieść się nawzajem jak najwyżej w swej samoświadomości ku chwale i pożytkowi wszystkich ludzi.

SUNSHINE

Kris

ps. w podobnym klimacie jest artykuł Drogowskaz? A co to takiego?   i o tej stronie

0 0 votes
Article Rating
Dziel się Dobrą Energią
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments