O tej stronie

Strona powstała jako potrzeba serca. Obecnie jest prowadzona przez jedną osobę. Ale jest wspierana duchowo przez wielu 🙂

Administracja, pomysł i wykonanie a także teksty i inne historie Krzysztof P. Kina 

 

 

Poczytaj. Podumaj, zaangażuj się.

Zapisz się na listę jeśli chcesz lub działaj solo. Wszystko dozwolone.

Ty jesteś ostatecznym wyznacznikiem tego co jest dobre dla Ciebie a co złe i to Ty poniesiesz za to konsekwencje.

My tu tylko podajemy inne alternatywy, a Ty w ciszy własnego serca wybierasz.. i pamiętaj… zawsze zadawaj pytania i szukaj odpowiedzi… wszystko ma być jasne i wiadome.

Nie ma tajemnic na świecie… jest tylko niewiedza.

Strona powstała po to aby właśnie przybliżać w sposób maksymalnie łatwy i przystępny wiedze z dziedziny duchowej czyli o naszej prawdziwej naturze.

Prawda was wyzwoli…. powiedział pewien bardzo mądry Człowiek, i w 100% racja!

Ta strona jest kolejnym przykładem, że idą nowe czasy i nowy światopogląd puka do naszych drzwi.

Jak wszystko co nowe będziemy musieli się przebijać przez obrońców starego systemu i strażników moralności i pewnie będzie wesoło.

Nie jest naszym celem wbijanie kija w mrowisko i nie sprawia nam przyjemności to, że u niektórych ludzi czytane tu teksty będą wywoływać niestrawność czy ataki furii.

Wierzymy, a nawet wiemy, że to co tu robimy i to o czym mówimy jest najwyższej jakości i pierwszej klasy i prosto ze Źródła. Tylko nie zawsze podane tak jak należy, bo i nie ma takiej możliwości aby każdemu trafić w gust a i my sami nie jesteśmy doskonali. Choć brzmi to jakbyśmy mówili o towarze to tak nie jest. Mówimy tu o Życiu przez duże “Ż” i o prawdzie, świecie i Bogu jako o wyzwalającej z wszelkiej niedoli, niedogodności i niełaski Pra Przyczynie Życia.

Wiemy, że dzięki zdobyciu tej wiedzy i ZASTOSOWANIU jej w życiu wszystko się zmieni na lepsze. Perspektywy się wyklarują, a świat i życie nabiorą właściwego smaku, koloru i sensu. To wszystko jest w naszym zasięgu i chcemy o tym mówić i w miarę możliwości pokazywać to na naszym przykładzie.  Teorie zamieniać w praktykę.

Wiemy, że pracy jest moc i każdy z nas ma przed sobą walkę do stoczenia z samym sobą aby osiągnąć to co wyżej napisane. A żeby zacząć walczyć trzeba określić z kim, czym i jak? Na tych stronach będziemy się starać przekazać to co wiemy o tych rzeczach.

Zapraszamy do korzystania z DWŻ i do brania udziału w jego życiu. Piszcie i mówcie co byście chcieli aby tu było i o czym byście chcieli porozmawiać. Jesteśmy jedną rodziną i wspólnie musimy zadbać aby każdy z nas otworzył oczy i z miłością patrzył na drugiego brata. A Ojciec nasz niech będzie widoczny w każdym z nas.

Tego Wam i sobie gorąco i z całego serca gorąco życzę.

Kris

 

ps. każde wsparcie finansowe mile jest widziane 🙂

Podoba Ci się DWŻ? Popierasz idee, która nas prowadzi? Możesz wesprzeć nas finansowo przesyłając jakąkolwiek kwotę na dalszy rozwój serwisu i tym samym przyczynić się do rozwoju tego jakże pożytecznego przedsięwzięcia.
Każda wpłata ze szczerego serca jest mile widziana i bardzo pomocna. Zajrzyj tu.
 

0 0 votes
Article Rating
Dziel się Dobrą Energią
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments