Opanuj Swój Cel

Opanuj Swój Cel

wiadomości od Archanioła Uriela otrzymana przez Jennifer Hoffman

5 października 2009

Każdy z was ma cel uzdrowienia i cel, który wykracza poza wasze uzdrowienie. W większości wasych wcieleń  nacisk kładziony był na uzdrowienie, uczenie się i zrozumienie sensu prób, których doświadczałeś jako część swojego człowieczeństwa. Byłeś więc tak skoncentrowany na uzdrawianiu, że nie mogłeś wyobrazić sobie w drogi, na której jesteś wolny od lekcji i wyzwań. Uzdrowienie było celem ścieżki prowadzącej do wniebowstąpienia, a poza tym istnieją wymiary, w których jesteś wolny od leczenia i możesz poznawać nowe modele życia.

Opanujesz swój cel, gdy odkryljesz rany swojej duszy i uzdrowisz je. Lekcje te będą pracować w całym swoim życiu, ale możesz wybrać jak bardzo trudne te doświadczenia będą dopóki jesteś w nich, gdy tylko zrozumiesz, czym są. Możesz zaznać życia bez uzdrawiania i bólu, kiedy wiesz, że opanowaniem twojego  celu jest otwarcie się na wyższe wibracje i wymiary. Twoje życie może być prowadzone przez cel, gdzie kierujesz swoją własną ścieżkę do spełnienia intencji, zamiast przepełnione celem, gdzie jesteś na drodze karmy i przeznaczenie, nieświadomy niczego poza gojeniem się ran.

Twoim celem było stworzyć świat, jaki jest dzisiaj, a następnie zdemontować swoje dzieło i ponownie utworzyć go w inny sposób. Tak długo, jak jesteś odłączony od źródła twójj cel koncentruje się na leczeniu, pozbywaniu się strachu, transformacji i niesienniu światła światu.Zostaliście mistrzami w tworzeniu świata poprzez ego bez ducha. Teraz jesteście w procesie burzenia go przez połączenie z  Duchem i  tworzenia raju na ziemi. Prowadzi to do opanowania. Kolejnym krokiem na tej drodze jest źycie poza swoim celem uzdrowienia.

Istnieje źycie poza uzdrawianiem i to jest życie, o którym  możecie tylko pomarzyć w tej chwili. Wzywa was ono gdyź jest częścią tej podróży, w której  jesteś wolny od strachu, smutku, niepewności i zamieszania. To jest życie które moźesz prowadzić wychodząc poza uzdrowienie akcepyując i potwierdzając swoje mistrzostwo. Czy wiesz, czego chcesz w swoim życiu, poza podróżą uzdrowienia? Czy jesteś gotów zaakceptować opanowanie swój cel i poznajnie nowych wymiarów bytu? Jesteś gotowy na tę część podróży, i możesz z radośnie tworzyć nowy paradygmatu raj na ziemi dla siebie i dla ludzkości.

http://www.urielheals.com/Archives.html

tłumaczenie A.Hrybacz

0 0 votes
Article Rating
Dziel się Dobrą Energią
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments