Otrzymuj i bądź wspierany

Otrzymuj i bądź wspierany

wiadomości od Archanioła Uriela ptrzymana przez Jennifer Hoffman

3 sierpnia 2009

Podczas swoich wielu żyć jako lightworkers, uzdrowiciele i nauczyciele byliście światłem dla świata w chaosie ciemność i strachu. Byliście gotowi byli odkładać swoje potrzeby by skoncentrować się na uzdrawianiu i nauczaniu, które były niezbędne w celu doprowadzenia do ludzkości światła zrozumienia i wiedzy o pokoju i miłości. Dawanie stało się Waszym sposobem życia, to jest to, czego nauczyliście się robić i ścieżka, którą podążaliście aby wykonać swoją pracę. Teraz możecie być wspierani i przyjmować- to jest nowy sposób bycia dla Was, który zaprowadzi Was do pokoju, radości i miłości, których szukacie.

Nauka otrzymywania bycia wspieranym i trwałe podtrzymywanym we wszystkich swoich relacjach jest dla Was nowością. Jest to dla Was nieznane, ponieważ jesteście tymi , którzy dają, którzy wspierają innych i którzy odkładają swoje potrzeby, aby pomóc potrzebującym. Jesteście więc tak przyzwyczajeni do bycia uzdrawiającym światłem, źródłem siły i łącznikiem ze Źródłem, że czujecie się niewygodnie wymagając by Wasze potrzeby otrzymały równą uwagę, by zastąpić swoje obowiązki wobec innych obowiązkiem własnej radości i aby być otwartym na przyjmowanie bycie wspieranym w taki sam sposób jak robiliście to dla innych.

Wielu z Was jest w miejscach, gdzie trzymacie światło dla ziemi i jesteście przenoszeni w inne obszary, gdzie możecie być wspierani i żyć w radości. Gdy będziecie gotowi do przyjmowania zostaniecie umieszczeni w sytuacjach, które będą Was obdarowywać, wspomagać i pielęgnować. Czas cierpienia jako wyrazu w męczenników świadomości Chrystusa dobiegł końca. Czy potrafisz być skłonny do otrzymywania błogosławieństw, które pomagasz tworzyć i utrzymać dla innych? To doświadczenie istnieje dla Ciebie i jego czas nadszedł. Lightworkers wszędzie są proszeni aby odbierać , aby uczyć się być najwyższym wyrazem swojej boskości przez gotowość do przyjmowania dobrodziejstw i błogosławieństw.

Mieliście wykonać swoją pracę dobrze, a teraz nadszedł czas, aby odłożyć swoje obciążenia, aby umożliwić osobom. dla których pracowaliście korzystanie z tego, co się nauczyli. Tak długo, jak jesteście by utrzymywać, uzdrawiać i asystować im – nie mogą użyć swojej mocy, aby odnaleźć swoje własne światło. Wykonaliście już pracę uzdrowienia dla ziemi i w swojej grupie dusz, uzdrowiliście karmę i byliście skłonni wybaczyć, aby zakończyć swój karmiczny cykl. Zostaliście obciążeni transformacją energii i uzdrowienia i jesteście gotowi do kroku do nowego paradygmatu bycia otrzymującym a nie dającym. Bądźcie otwarci na przyjmowanie, bycie wspieranym, ukierunkowanym na radość. To jest Wasza nagroda na drodze do wniebowstąpienia i tak to pokażecie innym drogę radości i miłości, przez otrzymywanie.

 

http://www.urielheals.com/Archives.html

tłumaczenie A.Hrybacz

 

0 0 votes
Article Rating
Dziel się Dobrą Energią
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments