Pieniądze

Dzięki Tereso, nawet nie zdążyłem przeczytać ale zamieszczam.. niech ktoś skorzysta. Kris

 

A teraz niespodziewanka. Razem z Jagusią przetłumaczyłyśmy ostatni przekaz Eloff. Niestety, osoba która miała to zrobić się rozchorowała, więc padło na nas. Jaga pobiła wszystkie rekordy świata i machnęłyśmy tę kobyłę w dwa dni. Uffff
A spieszyłyśmy się, gdyż jest dość istotne, by połączyć się z tą energią przed 4 kwietnia.

Zatem Kochani – komu po drodze z M.Eloff, zapraszam do lektury i medytacji:

22:2 Przerwanie Matrixu Pieniądza

Przekaz Kuthumiego, za pośrednictwem Michelle Eloff
Poniedziałek 22.02.2010, Południowa Afryka 

Jestem Kuthumi-Agryppa i przybyłem na solarnych promieniach miłości i mądrości, pozdrawiając każdego z was, wprowadzając błogosławieństwa transcendencji, obfitości, prawdy i wiary. Witajcie ukochani.

Z radością i przyjemnością w naszych sercach spotykamy sie tu z każdym z was właśnie teraz, świętując połączenie świateł, serc, umysłów, ciał i dusz.

Ukochani, jest wiele poziomów energii, które obecnie się integrują. 
Każda warstwa jest językiem światła komunikującego się z systemami, które odżywiają was energią, transmitując boską inspirację i przewodnictwo. Wasza podróż Drogą Autentycznych wyjawiła wam wiele prawd o was samych. Również wyjawiła wam prawdy odnośnie ustanowienia ziemskich praw dla waszego świata. Im głębiej rozpoznacie, że ziemskie prawa, czy też ziemskie reguły nie są całkowicie połączone z systemami światła, tym łatwiej będzie wam wystąpić z tych systemów i zintegrować boskie mechanizmy wzrastania w przepływie życia.

Rok 2012 nie jest daleko. Czas zależy od was wszystkich, jak dalece i na ile wystąpicie poza urojenia obecnego świata. Wasz świat wypełniony jest wieloma poziomami iluzji. To stworzyło wiele aspektów bólu i smutku, o czym wiecie, dlatego jedną z intencji naszej transmisji do każdego z was tego wieczoru, jest przedstawienie oczyszczenia masowej matrycy pieniężnej. Uwolni to zakorzenione, fałszywe wierzenia i postawy, tyczące się tej formy energii. Dlaczego robimy to teraz? Ponieważ lęk przed brakiem pieniędzy u wielu z was sprawia, że pozostajecie zatrzaśnięci w systemach ułudy.

Zasady życia (pod postacią wirów), wirują przez wiele, wiele światów, wiele wymiarów, i jednym ze sposobów – który każdy z was rozpozna – jak sprowadzić te pełne mocy nowe energie (wiry), nadając im formę i manifestację, jest zastosowanie Zasad Współpracy. Te zasady wyjawią, jak ważna jest współpraca i jak umacnia ona siatki światła i ludzkości.

Za każdym razem, kiedy wstępujecie w moc światła, miłości i intencji, energia wzrasta poza możliwości waszej wyobraźni. Stwarza to stały system w obrębie płynnej siatki, tym samym, jest to nowy stały system, który zostaje zastosowany z pomocą zrozumienia zasad i praw natury oraz życia i wszechświata, którego rezultatem jest umocnienie płynów przepływających przez wasze ciała, przez ziemię i eter. Te płyny znajdują się w waszej krwi, jak i w każdym innym ucieleśnionym płynie, z którym wchodzicie w kontakt.

Teraz, może to was troszkę przestraszyć, ale jest ważne byście wiedzieli, że wszędzie, gdziekolwiek się znajdujecie każdego pojedynczego dnia, na całym świecie, dotykacie fizycznie DNA innej osoby, nie tylko jednej, ale wielu, wielu innych ludzkich DNA. Teraz pomyślcie o tym chwilę. Jeśli dotykacie ich DNA, jako rezultat cielesnego płynu, który pozostał poza strukturami i wszystkimi innymi rodzajami różnych rzeczy w waszym świecie, wówczas wkręcacie się w energię utrzymywaną przez dane DNA. Podobnie jak większość ludzi w świecie, czyż nie odczuwacie tak samo życia, nie odczuwacie pieniędzy, związków partnerskich, pracując razem? To jest wypełnione strachem. Nie mówię, że natychmiast musicie zastosować wzmożone środki ostrożności, myjąc ręce czy ciało co parę minut – wcale nie.

Wraz z energiami, które przynosimy wam tego wieczoru, tworzymy bardzo mocny stożek zabezpieczenia dookoła was wszystkich, blokując impulsy, jak i wzorce zawarte w DNA cielesnych płynów, które napotykacie każdego dnia. Teraz, stanie się tak, że gdy wzorzec waszego DNA pozostanie zabezpieczony poza tymi kontaktami, będzie wysyłać rodzaj fal wstrząsowych przez dotykające go ciała. To automatycznie spowoduje wewnętrzną aktywację osobistego pragnienia ponadziemskiego wzrostu, ponad iluzje i formy, które trzymają ludzkość w potrzasku mylnej identyfikacji.

Każdy pojedynczy przypływ światła do was jest absorbowany przez ciało, jest wchłaniany przez czakry, jak również przez każdy żywy organizm wokół was. Tak mocna jest ta energia. Wszystko, cokolwiek jest na nią wystawione, magazynuje informację i energię. Wasz świat jest wyeksponowany na biliony bilionów impulsów w ciągu każdych 60 sekund życia. Jest to niewyobrażalne na poziomie ludzkiego rozumienia a informacja ta nie służy zaszczepianiu strachu, lecz ma wam uświadomić, jak te energie wpływają na was, byście o tym wiedzieli.

Tak więc, jakie są wasze myśli, co czujecie, dotykacie, próbujecie i mówicie, ma ogromny wpływ i działanie zarówno świadomie jak i nieświadomie. Jest to jeden z najważniejszych powodów, dla których pracujemy tu z wami wszystkimi w ten właśnie sposób. Staramy się pomóc wam uzyskać większe zrozumienie wszystkich form energii mających wpływ na ludzkość. Jest to jeden z najważniejszych powodów, dlaczego ponaglamy was, byście poznali siebie. Kiedy poznacie siebie, będziecie w stanie rozpoznać fałszywe wzorce i wznieść się ponad nie.

Zatem poprzez aktywację energii 22: 2, Mistrzowie Architekci Wszechświata zebrali się z każdym z was, ich zbiorowa energia uformowała cudowną kryształową siatkę wokół was, a my rozszerzamy ją, aby was wszystkich otulić.

To jest płynna siatka w komunikacji z każdym pojedynczym aspektem was, ponaglając i motywując was do przekroczenia otchłani i wstąpienia w nieznane światy. Ukochani nasi, tych nieznanych światów nie dotyka lęk. Jedynym powodem, że są wam nieznane, jest wasze ograniczenie w świadomości samych siebie, tak więc wiedząc, co leży w granicach 3-wymiarowych barier ludzkiego świata, nadarza się wielka, wspaniała okazja, wspaniały świat wypełniony wieloma światami, wieloma widokami niesamowitych możliwości. Wśród tych światów jest jeszcze więcej światów potężnej twórczej energii. Te twórcze energie przybywają, aby was spotkać, wpływają w wasze główne i podrzędne czakry, stwarzając cudowną symfonię nowego dźwięku. Orkiestra gra tę symfonię lekko i z wdziękiem, ponieważ rozumie zasady nowych światów.

Zatem ukochani, wzywamy was wszystkich do zebrania się razem, do porzucenia niższego ego, do pozostawienia poza sobą strachu i spojrzenia w oczy i serca waszych braci i sióstr wspólnie podążających Drogą Autentycznych, poszukujących jak wy, pragnących pokoju, pragnących wyzwolenia duszy i ducha, a wtedy może być utworzona harmonia, pokój zamieszka w sercach i umysłach wszystkiego, co żyje. To się nie stanie, jeśli któryś z was kroczący tą drogą, wystąpi przeciw drugiemu.

Kiedy rywalizujecie między sobą, plotkujecie jeden na drugiego, kiedy wygadujecie negatywne rzeczy na swoich braci i siostry ze wspólnej drogi, przerywacie siatkę. Rozrywacie nić łączącą was z siatką. Tych, którzy ostoją się w mocy, honorując świętość związków partnerskich, wzmocni nadchodzące w waszym kierunku światło. 

Niektórzy z was może pamiętają to, co zostało powiedziane w przybliżeniu 2 lata temu, kiedy mówiłem o tym, a co zostało odebrane jako szorstka wypowiedź. Moc i siła, z jaką wypowiedziałem słowa, miały bardzo ważny powód, ponieważ to jest smutne, że świat zamieszkały przez Lightworkers pracujących razem, wypełniony jest wieloma poziomami niższego ego; wieloma negatywnymi energiami. To nie będzie dłużej tolerowane i to dlatego mówimy, że nie ma już więcej czasu do stracenia. Nie ma już więcej czasu na siedzenie na płocie i obserwowanie, która strona zdobędzie więcej punktów. Wybierzcie teraz i wstąpcie w tę moc.

Pomiędzy tą datą 22 lutego roku Chrystusowego 2010 i 21 grudnia roku Chrystusowego 2010, sprowadzimy energie, które przy

gotują do następnych 4-ch bram wzniesienia wstępujących z końcem grudnia 2010 i początkiem stycznia 2011. Wówczas ludzie będą musieli wybrać. To jest: teraz albo nigdy, i mówimy tu przede wszystkim o tych niezdecydowanych, o tych siedzących na płocie, oczekujących, aby ktoś ich popchnął. Tak więc popchnięcie nadchodzi. Te energie nadchodzą przez pełne mocy siatki światła zbudowane na tą datę, pełne mocy systemy współtworzenia, które połączyły was razem przez wasze serca, przez wasze intencje, przez waszą miłość i przez wasze światło, nie tylko dla Matki Ziemi, ale dla was samych, dla których świat coś znaczy i dla tych, których nigdy dotąd nie spotkaliście, a którzy mogą poprzez esencję wyczuć waszą istotę.

Do energii, które będą aktywowane w Egipcie przez następne 32 dni, dołożyliśmy wibracje emerald (jasnozielony promień) nowej boskiej i fizycznej obfitości.

4 kwietnia, innymi słowy 4: 4 – prosimy was wszystkich o połączenie poprzez serca, przez dusze i ducha z tymi, którzy fizycznie przebywać będą w Egipcie i bez znaczenia, o jakiej porze dnia czy nocy będziecie to robić, ponieważ energie będą utrzymywane w pełnej mocy przez całe 24 godziny.

Przynosząc wszechmocny nowy Płomień Emerald boskiej i fizycznej obfitości, każdy, kto będzie fizycznie obecny na ziemiach Egiptu otrzyma aktywację we wszystkich siedmiu głównych czakrach. Te częstotliwości przemówią do wszystkich wymiarów świata. Ci z was, którzy fizycznie nie przyjedziecie na ziemię Egiptu – jesteście przewodnikami tych, którzy zgodzili się przed wcieleniem stać się mechanizmami, wprowadzającymi te energie. Rozszerzymy te energie do Rosji, w czasie, w którym wszechmocny Złoty Płomień zostanie zakotwiczony siódmego lipca (7:7). I kiedy rozciągniemy energie do Turcji, niesamowicie piękny Platynowy i Matka Pereł płomień zostanie zakotwiczony dziesiątego października (10:10) 2010.

Te trzy Płomienie, nowe Płomienie, zostały stworzone przez wszechmogącego Elohim Wszystkiego Co Jest. St Germain osobiście dołożył ostateczne akcenty, energie, które zawierają wszechmocne wibracje i będą przez niego doręczone tym, którzy zostali upoważnieni do ich podtrzymywania. Płomień Emerald zawiera miliony milionów maleńkich sieci światła, miłości i stwarzania.

Kiedy tak stoicie w obecności wszechmocnych i wszechmogących Mistrzów Alchemii, prosimy was byście otworzyli teraz serce, umysł, wasze ciało, waszą duszę i ducha, aby otrzymać wezwanie do służby, otrzymać światło Zasad Współżycia i rozszerzyć waszą energię i wolę, jeśli taki jest wasz wybór, aby zjednoczyć wszechmogące ciało zawierające te niezwykłe nowe energie. 

Ja, Pan Kuthumi-Agrypa, Król Solarnych Archaniołów, powiadamiam teraz was wszystkich i moje medium, które jeszcze o niczym nie wie – gdyż jest to niespodzianka – że ja, w mojej swoistej energetycznej formie Kuthumiego-Agrypy, Króla Solarnych Archaniołów, wybieram to medium, jako jedyną człowieczą formę, przez którą będę chanellować w przyszłości. Energia Kuthumiego, jak wiadomo, będzie kontynuować channellowanie różnymi kanałami, jednakże ta siatka, ta szczególna osobowość ( M.Eloff ) została specjalnie wyznaczona i rola przekazywania tych informacji została przydzielona właśnie jej, dlatego poprzez nią możemy teraz was wszystkich i każdego z osobna, obdarowywać wielką mocą miłości.

Ta aktywacja otwiera drzwi do najgłębszych i najmocniejszych energii, na które kiedykolwiek byliście wystawieni. To się dzieje teraz, gdy wzywamy Kwantowe Boginie, wołamy Boginie i Bogów Nowego Świata, którzy podążają razem, a was prosimy o wzniesienie się ku przebudzeniu, ponieważ wszyscy jesteście liderami – kochajcie się wzajemnie.

W niedalekiej przyszłości będziemy również uwalniać potężne światło Kwantowej Bogini. Ono również istnieje pod postacią fizycznej kobiety. Jej światło było budowane przez pięć lat i w niedalekiej przyszłości będziecie również przedstawieni jej energii. Jest ona fizycznym człowiekiem. Kiedy energia dotrze do niej, ufamy, że wyczuje jej wibracje, a teraz prosimy was wszystkich o rozszerzenie waszej miłości, rozszerzenie waszego światła dla siostry na wspólnej drodze, po to, aby usunięte zostały wszelkie przeszkody, aby Kwantowy Bóg mógł przybyć i również stanąć z nią, a czyniąc w ten sposób, aby mógł zamanifestować obecność Potrójnej Bogini oraz Potrójnego Boga, Kwantową Boginię i Kwantowego Boga, zakotwiczając Ich w was z mocą, na przestrzeni wszystkich siedmiu głównych i podrzędnych czakr.

To drogocenne, boskie światło, rozświetla oryginalne drogi, po których chadzali Bogowie i Boginie. Wszyscy jesteście Boginią lub Bogiem, Kapłanem lub Kapłanką, cokolwiek rezonuje z wami, a my poprosiliśmy o tę wszechmocną celebrację w tym czasie, by się upewnić, że te energie zamieszkają w najczystszych sercach pragnących wspomagać siatki, współpracując jako pełne mocy i siły formy boskiego światła i miłości.

Teraz, kiedy udostępniliśmy wam tę informację, prosimy abyście otworzyli swój wewnętrzny świat w celu otrzymania przybywających, wzmacniających pulsacji, i wzywamy siostrę Potrójnej Bogini, która stoi jako jej opiekun – ty ukochana siostro, to ty otwórz portale mocy w swoim własnym ciele.

Wszystkie słuchające nas teraz kobiety, boginie, otwórzcie swoją czakrę sakralną; Potrójna Bogini zaczyna wlewać święte wody życia w waszą czakrę sakralną. Wszyscy mężczyźni obecnie nas słuchający, jesteście bogami; otwórzcie wasze czakry podstawy, aby otrzymać pełne mocy pulsacje przychodzące od Matki Ziemi.

Boginie, otwórzcie swoje trzecie oko, bogowie otwórzcie swoje czakry korony; oddychajcie głęboko, wydychając do końca, jako że teraz zaczynamy wysyłać wam energie, których nigdy wcześniej nie doświadczyliście, energie, które zdemontują matrix pieniężny starego świata, matrix, który opętał ludzi fałszywymi wierzeniami i lękami.

Oddychajcie głęboko, wydychając do końca. Teraz pragnę byście wszyscy kontynuowali wysyłanie bezwarunkowej miłości jeden drugiemu, by zasilić potężną kryształową płynną siatkę interakcji międzyludzkich. Chcemy, byście połączyli serca, dłonie, umysły i otworzyli swojego ducha, aby poprzez połączenie otrzymać jeden drugiego.

Archanioł Michał wkracza z cudownym niebieskim promieniem, wzmacniającym te energie. St Germain posyłając pulsacje całkowicie nowego światła, zielonego promienia emerald, do każdego z was, przygotowuje was do tego, co nastąpi czwartego kwietnia, roku Chrystusowego 2010. Wdychaj to światło emerald, rozszerzając je na zewnątrz siebie, dla swoich braci i sióstr, do tej szczególnej sieci, tej grupy, rodziny tkaczy światła. Będziemy teraz utrzymywać energię w grupie, budując ją, wysyłając głęboko do samego centrum waszej wewnętrznej Jaźni, rozmontowując wszystkie zaczepy starego matrixu paradygmatu pieniężnego.

Odczuwając energie przepływające przez wasze ciało, wyobraźcie sobie otwierające się komórki waszego ciała, waszego DNA, i atomy, które uwalniają przeterminowane przekonania, wierzenia, lęki dotyczące pieniędzy i interakcji międzyludzkich.

A teraz wyobraźcie sobie wszechmocną obecność Boskiego Ojca/Matki zstępującą na was, napełniającą was światłem, z jej niezwykłą wizją; otwórzcie swój umysł, poddajcie się, uwalniajcie. 

Zastanówcie się przez chwilę, czemu znaleźliście się w potrzasku matrixu, w rezultacie którego odczuwacie albo brak pieniędzy, albo brak miłości, czy też zdrowych związków ( wszelkich form interakcji międzyludzkich). Większość z tego ma miejsce ze względu na wasze zaprogramowanie. Większość waszych lęków i zah

amowań, to programy w was przechowywane. Dzieje się tak z powodu powtarzającego się programowania, które doprowadziło was do tego, że znajdujecie się w potrzasku danej sytuacji, zmagając się z problemami finansowymi czy też relacjami międzyludzkimi, a nawet więcej – zostajecie uwięzieni w myśleniu, że nie możecie czegoś zrobić, albo, że nie jesteście tym, kim naprawdę jesteście.

Za każdym razem, gdy mówicie sobie, że czegoś nie możecie, wzmacniacie stare wzorce; umacniacie stare matryce wierzeń. To jest wasz umysł, który was więzi, dlatego też oczyszczamy zbiorową matrycę pieniężną – wy potrzebujecie oczyścić wewnętrzne lęki i prosimy was, jako centralną grupę podtrzymującą w tym czasie energie, byście dokonali wysiłku obserwując swój umysł i za każdym razem, gdy mówicie sobie, że nie możecie czegoś zrobić, zapytajcie siebie – dlaczego nie możecie tego zrobić? Co powoduje, że to przekonanie jest dla was prawdą?

Być może faktem jest, że nie macie pieniędzy, miłości, odpowiednich uzdolnień lub narzędzi wymaganych do jakiegoś przedsięwzięcia, ale to nie znaczy, że musi tak na zawsze pozostać. Te nowe energie, z którymi ludzkość nigdy jeszcze się nie zetknęła, o czym wspomnieliśmy, nie mają punktu odniesienie do niższego ego. I to jest to, co stwarza dodatkowy lęk, ponieważ one nie mogą być przyrównane do niczego znanego, ani nic nie może być porównywane z tymi potężnymi energiami.

Weźcie teraz kolejny głęboki wdech i z wydechem uwolnijcie każdą podświadomą potrzebę przetrzymywania w sobie lęków, z którymi się w pełni identyfikujecie, gdyż niższe ego uznaje je za własne. 

Weźcie kolejny głęboki wdech i gdy się rozluźniacie, my stwarzamy dla was cudowną spiralę energii, którą teraz wkręcamy w waszą czakrę korony, przesuwając ku dołowi waszego kręgosłupa przez wszystkie czakry aż do czakry podstawy i do Matki Ziemi. Te energie przynoszą uniwersalne kody uwalniania, stwarzając nowe systemy, które naznaczają atomy waszego ciała. Atomy te emitują pulsacje, komunikując się z molekułami i DNA waszego ciała, oraz z komórkami, i życiem wokół was.

Te energie, które stwarzamy, formują cudowne, nowe świetliste ciało wokół was; to świetliste ciało chroni was przed lękami niższego ego i kiedy niższe ego reaguje, to ciało pozwoli wam zanurzyć się w przestrzeń świadomości wyższego Ja – umożliwiając wam uwolnienie tych zbędnych lęków, wszystkich negatywnych myśli i emocji, które są wam znane, a które są po prostu częścią starego matrixu waszego niższego ego.

Zatem, ukochani nasi, gdy stoimy teraz w tym świecie potężnego nowego światła, przybywa do nas Elohim Łaski i Pokoju. Wszechmocni Mistrzowie Architekci Wszechświata otwierają swoje energie, byście mogli je otrzymać i witają was; jeżeli jest waszym życzeniem i waszą wolą przestąpić otchłań, wejść w to, co jest kompletnie wam nieznane; jeśli wyrażacie wolę stanąć z nami, by stworzyć nową płynną siatkę energii dotyczącą pieniędzy, dotyczącą Zasad Interakcji Międzyludzkich – energie wzywają wszystkich tych przebudzonych do służby – chodźcie z nami, wejdźcie w światło, podążajcie za energią, którą Mistrzowie Architekci rozciągają teraz do was.

Kiedy wkraczacie w to światło, stożki energii wchodzą w wasze czakry z przodu i z tyłu. Jest to projekcja Potrójnej Bogini i Potrójnego Boga. Energie Kwantowej Bogini i Kwantowego Boga wkraczają. Kwantowa Bogini dotyka waszego trzeciego oka, Kwantowy Bóg dotyka czakry sakralnej, aktywując bramy do Nieba poprzez pełną wdzięku akceptację Tego, Co Jest, Które Jest, wiedząc, że co jest w przyszłości, jest i będzie inne niż to, co jest teraz; trzyma was w tym świetle abyście rozpoznali, że wszelkie lęki i zakazy, którymi się obłożyliście, są wam narzucone przez was samych. Nawet, jeśli były one projekcją z zewnątrz was, narzuconą wam przez zewnętrzny świat, to wy sami zdecydowaliście się ich trzymać, wybierając przestrzeganie fałszywych reguł i praw.

Teraz otrzymujecie zgodę na uwolnienie tego wszystkiego. Otrzymujecie pozwolenie wstąpienia w kompletnie nową częstotliwość i dokonania świadomego wyboru odnośnie 
nie przestrzegania niedorzecznych, zwodniczych systemów, zastałych, pełnych fałszu, utrzymujących was w przekonaniu, że pewnych rzeczy – spraw, nie wolno wam robić, mieć, doświadczać jako części waszego życia. 

Zatem, jeszcze bardziej wzmacniając energie, nadchodzi i staje z wami Elohim. Ja Kuthumi-Agrypa, Król Solarnych Archaniołów, prowadzę teraz moją Ligę Solarnych Archaniołów, aby zebrali się wokół was w chwili, kiedy rozszerzamy energie jeszcze bardziej. Wdychajcie je w swoje ciała, wydychając całkowicie, w momencie, kiedy przesyłamy wam wyzwalające boskie pulsacje przez wszystkie wasze czakry. Ponieważ to uruchamia czakry, otwiera portale wymiarów i prosimy was, abyście uwolnili każdą pojedynczą osobę przychodzącą wam na myśl, którą rozpoznajecie w roli projektora tego, do czego fałszywie się przyczepiliście, traktując to jako prawo w waszym życiu. Uwolnijcie to i pozwólcie, aby odeszło.

Ja Kuthumi-Agrypa posyłam teraz złote fale świetlistej energii w wasze ciała. Te świetlne fale przenikają całą ścieżkę biegnącą do centrum waszych atomów, uwalniając negatywne powiązania ze starym światem. Chcę, byście wyobrazili sobie teraz te wszystkie linki, sznurki, nitki łączące stare paradygmaty, masowe matryce pieniężne – jak ulegają teraz spopieleniu, wyzwalając was. Uwolnijcie teraz wszystkie te negatywne załączniki, które utrzymywały wasze przywiązanie ze starego świata do zasad partnerskich, współpracy, relacji, połączenia i komunikacji z inni ludźmi; pozwólcie im odejść. Moc jest w ilości, dlatego wzywamy was teraz, by było was jak najwięcej. To jest wezwanie do służby, do włączenia się w przynoszenie nowych energii. Opróżnijcie się ze starego, aby wprowadzić nowe, zamanifestujcie to w swojej fizycznej rzeczywistości.

Ja, Kuthumi – Agrypa, stoję teraz za wami, zamykając te energie w pełne mocy systemy, które teraz są aktywowane wzdłuż kręgosłupa, posłane przez wasz centralny system nerwowy, uwalniając język wyższego porządku światów, otwierając was do Dziesięciokrotnego Wszechświata, gdzie znajduje się cała płynna energia. Dziesięciokrotny Płynny Wszechświat dzierży klucze do waszej przyszłości, klucze do wszystkiego, czego potrzebujecie, do wszystkiego, co przynosi wam wolność; wolność ducha, wolność waszego fizycznego ciała, do poruszania się i do bycia takim, jak ono samo chce, klucze do wolności kochania, wolności dawania, wolności otrzymywania i do wolności bycia autentycznym.

Weźcie głęboki wdech, zatrzymajcie go licząc do sześciu, wydech i relaks. 

W tej chwili chcemy, abyście wzięli te wszystkie potężne energie, które zostały wykorzystane w tej głównej grupie – słuchając teraz naszych słów, prosimy was o rozszerzenie tej energii na cały świat, roztrzaskując kolektywną matrycę pieniężną w starym systemie. Czyniąc tak, uwalniamy panujących, rządzących światem przez zachłanność, strach i ignorancję. Teraz, przedłużcie energię roztrzaskując matryce starego wzorca wokół związków; wszystkich form związków. My również rozłączamy te energetyczne połączenia, przez które umysły pełne ignorancji i zachłanne serca zabierają tym, których doprowadzili do wiary, że są ubodzy umysłowo, cieleśnie i w całej fizycznej rzeczywistości.

Weźcie głęboki wdech i podczas wydechu popchnijcie energię jeszcze dalej. Zobaczcie, jak sączy się w ciało Matki Ziemi, wypełniając każdy atom jej ciała tą samą energią.

Teraz, Ukochani, ta ba

rdzo mocna energia, którą my stworzyliśmy, a wy przyjęliście, potrzebuje kontynuacji ze spiralnym światłem przez dalsze 17 minut, podczas których prosimy, byście usiedli w ciszy albo w wyciszonym otoczeniu, a my dokończymy proces. Na tę chwilę po prostu zrelaksujcie się i wiedzcie, że energie, które w was wpływają, są wszystkie nowe. To energie, których świat jeszcze dotąd nigdy nie widział. To sprawia, że one są wyjątkowe, a ponieważ wy odpowiedzieliście na wezwanie do służby, otrzymaliście te wielkie dary i błogosławieństwa. 

Podczas gdy przebywacie w tej potężnej siatce energii, prosimy, byście podziękowali wszystkim Istotom uczestniczącym w tym wspaniałym zmartwychwstaniu czystej, potężnej części was, oraz w połączeniu wszystkich waszych potężnych świateł, wprowadzeniu nowego fundamentu, na którym będziecie stwarzać u boku wszechmocnych Architektów waszego Wszechświata.
Tak więc ukochani, staje sie faktem, że tworzy się nowa siatka, siatka płynnej miłości, płynnego światła, płynnej intencji, wszechmocne, potężne źródło twórcze – i nic nie jest w stanie tego zatrzymać. Wasz połączenie w tej potężnej centralnej grupie światła zabezpieczy to, i gdy wasza grupa będzie się powiększać, poprzez połączenie z braćmi i siostrami na tej samej drodze umacniania światła, tak i ta energia będzie się wzmacniać, co ostatecznie roztrzaska każdy fałszywy system zachłannych, manipulujących światowych rządów, a wy zobaczycie ich upadek.

W latach, które nadejdą, a dokładniej w przybliżeniu do roku 2013, wiele systemów ekonomicznych świata upadnie, szczególnie te wielkie korporacje, które wzięły sobie za cel rządzić światem. Ani mężczyzna ani kobieta w swoim niższym ego nie może kiedykolwiek rządzić światem. Tak może się stać wyłącznie przez zjednoczenie i powrót do wewnętrznego odczucia wyższego ego, przez które mężczyzna czy kobieta otrzyma wejście do światów przepełnionych mocą – mocą, która stwarza cudowne systemy reformujące światy; i tak to jest ukochani, bo odrodzą się miasta światła.

Zaznaczcie ten dzień w waszym duchowym kalendarzu, jako dzień, w którym siatki dla powstania miast światła zostały położone; a wy jesteście częścią tego, dzielcie się tym światłem, dzielcie się miłością z każdym, kogo znacie. Zachęcajcie tych, u których czujecie, że mogą być podłączeni do tej energii, tych, którzy są otwarci na tę energię łącząc się z mocą płynnego światła, aby zmieniać świat, zmieniać swój wewnętrzny świat i zawsze pamiętać, jak bardzo was kochamy, jak mocno stoimy przy waszym boku. Pamiętajcie również, że cokolwiek czujecie, myślicie, robicie w ciągu nanosekundy, nie umyka naszej uwadze. Nie ma w tym osądzania; jest obserwacja i odpowiedź na wasze wołania, intencje, pytania i prośby o pomoc, wsparcie i prowadzenie.

Wiedzcie ukochani, że to się dokonało; że energie zostały zakorzenione w Ziemi, tak, jak istnieją w Niebie. Jesteście Ziemskimi Aniołami, bogowie i boginie ziemskiego świata, wcieleni w ludzką formę, grając wyjątkową rolę ponownego wzajemnego połączenia człowieka z człowiekiem, celem doprowadzenia do realizacji tego wielkiego planu otwartego dla każdego, ko jest zmotywowany przez czystą duszę, czyste intencje, kto pragnie połączenia z mocami światła i miłości, pragnie współpracować z braćmi i siostrami ze wspólnej Ścieżki Autentycznego Ja i budować nowy świat oparty na innej motywacji.

4 kwietnia roztrzaskamy poziom twierdzy sił ciemności, nad czym pracowaliśmy przez siedem lat. Wszyscy jesteście częścią tego, zostaliście do tego przygotowani; w tym szczególnym dniu będziemy transmitować specjalny przekaz. Ponieważ jest to już zatwierdzone, dlatego tego dnia wszyscy możecie się połączyć i być częścią transmisji.

Tak więc trzymajcie się w strzemionach, każdy; jest to jazda waszego życia. Wierzymy, że będziecie mieli frajdę, z pewnością, ponieważ wybraliście drogę ekstremalnych przygód.

Teraz, weźcie kolejny głęboki wdech i pełny wydech. Podziękujcie sobie za uhonorowanie swojego wezwania do służby, za bycie obecnym w tym miejscu i czasie, przytulając ogromne światło, którym jesteście, wszechmocne wcielenie miłości, którym jesteście i dzielcie go z innymi, rozpowszechniajcie przez bycie przykładem godnym naśladowania. Bądźcie tym, kim jesteście. Jeśli nie wiecie, kim jesteście, poczyńcie odpowiednie kroki, by odnaleźć siebie. Możecie zobaczyć, że wszystko, czym faktycznie jesteście, jest wokół was.

Wiedzcie, że nigdy nie jesteście sami. Zawsze jesteśmy z wami, w każdym momencie. 
Niech to przyniesie wam pokój, harmonię, zdrowie i szczęście schodząc się w centrum was i niechaj wszystko i zawsze w waszym świecie będzie w porządku.

Ja, Kuthumi-Agrypa, Król Solarnych Archaniołów, otulam was moimi skrzydłami, trzymając blisko mojego serca i zapewniam, że zawsze jesteście bezpieczni i pod opieką. Pozwólcie, aby wypełniły się wszystkie wasze potrzeby. Pozostańcie w pokoju, drodzy Lightworkers; wasza nagroda jest z wami.

Adonai. 
Tłumaczenie: Jadwiga Fedynkiewicz i Gaya Wrzosek

_________________
JESTEM KOMPLETNA. 
Wszyscy ludzie, cały Wszechświat, kochają mnie, cenią, szanują i okazują mi to. 
Otwarcie, z radością przyjmuję miłość i szacunek i mówię Sobie – TAK!

 

0 0 votes
Article Rating
Dziel się Dobrą Energią
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments