Proces odpinania

Proces odpinania pól rodowych. Przekonań, ograniczających, hamujących rozwój programów i myślokształtów. Ma to na celu natychmiastową pomoc, odwrócenie energii, sytuacji życiowej.  Aby to zadziałało potrzebna jest wiara, świadomość lub choćby otwartość i gotowość na przyjęcie tego typu ewentualności w naszym życiu. Sceptycy, nie marnujcie czasu.
Poniższy zapis to synteza wielu metod i dróg. Technika nie jest tak ważna jak odpowiednia świadomość i gotowość. No i to, czy Twa Dusza przewiduje takie uzdrowienie. Jeśli tak, efekty Cię mile zaskoczą 🙂

 

1. Łączymy się z Najwyższym Dobrem, Pięknem, Miłością, Harmonią, Doskonałością. Czystą Boską Mocą.
2. Wizualizujemy, łączymy się ze spływającym na nas z Góry Białym i Złotym promieniem światła.
3. Z Ziemi wypływa potężny słup filetowego ognia, promienia, który nas otacza, oczyszcza… chroni… wypala to co szkodliwe.
4. Umacniamy się w tych wizualizacjach… witamy je jako inteligentne siły, które przyszły by nas chronić i prowadzić. Błogosławimy je i dziękujemy im jako Bogu, który nas tworzy.
5. Łączymy się z naszymi Przewodnikami, Opiekunami, Mistrzami Światła, Archaniołem Michałem 🙂 Mój ulubiony ale jeśli ktoś czuje innego, to ciach.
6. Wybieramy jakieś przeżycie, zdarzenie z którym chcemy się pożegnać lub deklarujemy, że chcemy się pożegnać z energią, która w danej chwili najbardziej blokuje nasz rozwój, która w tym momencie jest dojrzała do uzdrowienia. (nie wszystko da się od razu uzdrowić)
7. Deklarujemy coś w stylu:  moją intencją, życzeniem i rozkazem jest aby energia która w tej chwili najbardziej utrudnia mój rozwój, która dojrzała już do uzdrowienia dała o sobie znać.
8. Poczujesz w ciele. Coś może zacząć swędzieć, boleć, uciskać… uczucia mogą być od bardzo delikatnych aż po bardzo bolesne. Wyczuj, zadaj pytanie “od kogo to mam?” – przede wszystkim powinien się pojawić któryś z Twoich rodziców mama lub tata ale czasem może to być ktoś z dalszej rodziny a nawet z poza. Mogą się też pojawić zupełnie inne istoty. Nie bój się. Jesteś pod opieką. Jesteś prowadzony. Wszystko jest w ręku Boga.
9. Wyczuj gdzie ta osoba stoi, jak daleko od Ciebie. To nie musi być dokładne. Wyraźne. Idź za wyczuciem… nie od razu Rzym zbudowano… spokojnie… pamiętaj o jednym, jesteś chroniona, otoczona miłością, prowadzona przez Przewodników… jesteś Miłością Światła… wracającą do swego Domu… spokojnie, oddychaj, to część Twojej podróży.
10. Gdy wyczujesz zwróć się twarzą do tej osoby – powinno się to robić raczej na stojąco ale też i na siedząco da się. Na przykład na krześle obrotowym – obracam się w tę stronę aby stanąć twarzą przed tą postacią. Ukłoń się jej z dłońmi skierowanymi wnętrzem w jej stronę – akt oddania, czystości, niewinności i dobrych intencji ( na krześle może być trudniej…;))
11. Gdy wyczujesz już w ciele tę energię wyrwij ją z ciała. Jeśli na przykład poczujesz uścisk na ramieniu to wyrwij go z tego miejsca i rzuć osobie, którą widzisz/czujesz przed sobą pod nogi. Zwróć jej jej energię. Wyobraź to sobie jakbyś fizycznie wyrywał z ciała chmurę jakiejś energii. Twoje palce wchodzą głęboko, bezproblemowo i wybierają wszystko co tam jest od tej osoby. Zwracasz jej to.
12. W zależności kogo tam wyczujesz wypowiedz formułkę, modlitwę, prośbę. Powiedz jej, że ją kochasz, że przebaczasz, szanujesz i akceptujesz jej drogę, jej wybory i to jaka jest dla Ciebie i co zrobiła. Że bardzo to doceniasz i cieszysz się, że była w Twoim życiu i że umożliwiła Ci odegrać te wszystkie role, rzeczy. Poczuj miłość do Niej i bezwarunkowo przebacz… podziękuj i  pozwól jej iść własną drogą.
13. Zacznij wydychać z siebie całą tę energię, sytuację. Wykonaj kilka energicznych wdechów i wydechów – wydech ustami. Tak aż poczujesz przetlenienie w głowie. Uważaj aby nie przesadzić.
14. Powinieneś poczuć ulgę i inną relację z daną osobą. Jeśli tak nie jest proces powinno się powtórzyć, lub dana osoba nie jest twórcą danego programu – może to być na przykład energia kogoś innego a Ty błędnie to zinterpretowałeś.
15. Programów jest dużo. I nie trać czasu i energii nad rozmyślaniem że jest ich tyle. Zdaj się na prowadzenie, na swe wewnętrzne dobro… przywołuj Prawo Łaski, Elohima Łaski. Przede wszystkim chodzi o świadomość. Jeśli ona będzie odpowiednio wysoka wzniesiesz się ponad te programy i w jednej chwili przestaną na Ciebie działać.
16. Dobrze jeśli robisz to z kimś, nawet jeśli ten ktoś jest fizycznie nie obecny. Dlatego informuj zawsze kogoś o tym, że będziesz robić to o tej i o tej godzinie. Życzliwa myśl, energia wysłana do Ciebie ochroni Cię dodatkowo i wzmocni Twoje odczucia. Zawsze dawaj znak o tych rzeczach. Na przykład na Drogowskazie 🙂 Codziennie o 12 odbywa się medytacja, która wzmacnia wszystkich zaangażowanych. Jeśli dasz znak o sobie będziesz dodatkowo wspomagana, wspomagany. Jeśli nie poinformujesz a tylko pomyślisz o tym i tak będzie szła wspierająca energia. Dużo dobrych istot jest w to zaangażowane i nie mam tu na myśli siebie (Kris) tylko Tych, Tam, Wyżej 🙂 ale wierzę, że śmiałość zainspiruje Cię do kontaktu.

Dziel się Dobrą Energią
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •