Projekty Drogowskazu

 

Projekty Drogowskazu to nasze szersze i bardziej usystematyzowane działania mające na celu długofalową zmianę świadomości poprzez zaangażowanie jak największej ilości ludzi. Chodzi o to, aby umysłami, sercami – całą naszą energetyką zmieniać otaczającą nas rzeczywistość. Tu chodzi o zwracanie uwagi na aspekty, które wydają nam się ważne, a które są mało popularne, nie mówi się o nich wcale lub mówi się według nas niewłaściwie. Jakie to projekty?

Więc pierwszy projekt to Alchemia Sztuki. Chodzi o to, aby zmieniać wibracje i intencje sztuki, która nas otacza, osacza i kształtuje. Sztuką jest muzyka, filmy, malarstwo, literatura itp choć dla mnie najważniejszą dziedziną i inspiracją do tego projektu jest muzyka i cały liryczno-mentalnie-energetyczny przekaz jaki idzie wraz z nią. Np. twórczość polskiej sceny punk-rock, np. Lady Punk i ich “kwaśne”  utwory: Mniej niż zero, Zamki na piasku, Kryzysowa narzeczona itd. Chodzi o zmianę wartości słów z kwaśnego na zasadowe – czyli np. zamiast “idziesz ulicą, uśmiechasz się, skonstruowałeś bombę, skondensowaną śmierć” – zamiast śmierć, dajemy śmiech – zmienia się wtedy zawartość energetyczna utworu. Zmienia się zatem i program, który wgrywamy sobie do podświadomości. Inny przykład: Big Cyc “Wszystko gnije”. Zamiast z wielką pasją wyśpiewywać, że wszystko gnije zmień to na wszystko żyje. “Wszystko żyje, wszystko żyje, wszystko żyje! Woń unosi się, unosi się i wije” – zmienia energetykę, wibrację całego utworu. Np. Wieża miłości, wieża samotności – Sztywny Pal Azji –  “jutro będę duży, dzisiaj, jestem mały” program, który totalnie niszy nasze obecne tu i teraz, dlatego prosta zamiana na “dzisiaj jestem duży, wczoraj byłem mały” itd. Zmienia się energia, zmienia się cały przekaz utworu. O to chodzi w tym projekcie.

W chwili obecnej na koncertach ludzie z wielką pasją i radością wykrzykują, wyśpiewują masy negatywnych programów, które później niszą ich i ich światy. Ten program ma na celu odwrócenie tego. Zwrócenie uwagi na ten problem, bo jest to bardzo szerokie i niszczące nasze społeczeństwo zjawisko., niszczące ludzi i artystów. Np. Pan Wiśniewski z Ich Troje wyśpiewał sobie dokładnie w jednym ze swoich utworów jak właśnie wielcy ludzie go potraktują. Masę artystów zabiła własna twórczość. Np. Ryśka z Dżemu, z zagranicznych to Curt Cobain, Amy Winehause i podobni. Wszyscy śpiewali bardzo kwaśne, obniżające wibracje utwory. Wszystko to działa do jakiegoś czasu ale ciągłe igranie z niskimi wibracjami w końcu zabija.

Na polskim rynku np. Kazik i Kult, scena punkowa, ale też np. country też jest kwaśne. Wielu artystów kwaśno śpiewa i na tym zbijają kapitał ale szkodzą i sobie i słuchaczom. I teraz chodzi w tym projekcie o to, aby znajdywać utwory i je przemieniać na wersje bezpieczne, zasadowe. W specjalnym dziale zgłaszaj utwory do zneutralizowania – to może i powinna być dobra zabawa 😉

Na tym właśnie polegają projekty Drogowskazu – im więcej osób w ten sposób będzie patrzyło na muzykę, sztukę, którą widzi tym więcej tych destruktywnych programów będzie przemienione. Świat będzie się stawał bardziej przyjaznym miejscem do życia. Wszystko co widzisz i słyszysz tworzy Twoją wibrację. Twoje przekonania, które znów tworzą Twoje wibracje, które tworzą Twój świat. Dlatego tak ważne jest aby czyścić to co do nas wpadło, bo jesteśmy odpowiedzialni za to co z nas wychodzi.

Inne projekty będą się pojawiać z czasem. Jeśli masz ochotę pomóc, coś Ci chodzi po głowie, pisz. Chodzi o to abyśmy tworzyli pozytywne, wysokie wibracje. Inaczej się na Ziemi nie zmieni.

Dziel się Dobrą Energią
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •