Przekaz – modlitwa – medytacja w niedziele o 22.30

Hej! Zapraszamy wszystkie otwarte serca i gorące umysły do przyłączenia się do dzisiejszej medytacji, modlitwy w intencji wszystkich potrzebujących, którzy prosili o taką pomoc i dla wszystkich forumowiczów, użytkowników i ludzi w ogóle. Możesz do tej medytacji w myśli dołączyć kogo chcesz i jakąkolwiek sprawę chcesz. Po prostu pomyśl o niej, nim, tym i powierz ją Bogu, temu by w tym czasie uzdrowił i doenergetyzował tego lub to co chcesz. Mamy wielką siłę jeżeli połączymy nasze serca.

O tej godzinie 22.30 niech każdy kto chce przyłączy się do tego swym sercem – chodzi o szczere uczucie i chęć pomocy, do Boga, do swego Wyższego Ja i wyśle różowy promień Miłości do wszystkich potrzebujących. Nie potrzebujemy wiedzieć konkretnie dla kogo i po co. To jest wszystko kierowane Wyższą Inteligencją i my wystarczy, że przyłożymy do tego naszą chęć. Reszta się będzie działa sama. Otwórz się na dawanie i branie. Wszystko będzie się samo działo.

Wycisz się i zrelaksuj. Oddaj się swemu wnętrzu. Zaufaj sobie, temu, że jesteś pod opieką i prowadzony(a) i po prostu rób to, co możesz i do czego jesteś stworzony(a). Zawsze robisz przekazy, modlitwy kiedy myślisz o kimś lub o czymś ale jeżeli robisz to świadomie i z intencją robienia dobra, kierowany(a) Miłością – robisz to o co w życiu chodzi.

Ciesz się tym co robisz, relaksuj się i skupiaj się na tym ale nie rób to z wysiłkiem. Lekko i radośnie, bez napinania, spokojnie… tak działa się w miłości… tam jest wszystko miłe i spokojne… miłość potrafi w prawdzie wejść w życie i tak nim potrząsnąć, że się człowiek przewraca ale w tym przypadku robi dobrą, harmonijną robotę. Nie bój się i zaufaj. Jesteś w dobrych Rękach.

Poproś o pomoc i opiekę swoich przewodników i anioły ze swej grupy osobistej. One tylko czekają na to, by móc świadomie z Tobą współpracować. Ciesz się Życiem i tymi ogromnymi możliwościami jakie Ono Ci daje. Życie to wspaniała przygoda, która jest dostępna dla Ciebie zawsze i wszędzie – wystarczy tylko spojrzeć.

Więcej o przekazach znajdziesz w artykule Grupowy przekaz – modlitwa

I niech to się stanie naszą cotygodniową tradycją 🙂

0 0 votes
Article Rating
Dziel się Dobrą Energią
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments