Przyciągaj obfitość

Jedynym powodem, dla którego ludzie nie mają dość pieniędzy jest to, że sami blokują ich napływ swoimi myślami. Każda negatywna myśl, uczucie czy emocja blokują Twoje dobro i nie pozwalają mu dotrzeć do Ciebie, nie wyłączając pieniędzy. Nie jest tak, że to Wszechświat nie dopuszcza do Ciebie pieniędzy, gdyż wszystkie pieniądze, jakie potrzebujesz istnieją w tej chwili na płaszczyźnie niewidzialnej. Jeżeli nie masz ich wystarczająco dużo to, dlatego, że sam powstrzymujesz strumień płynących do Ciebie pieniędzy, a robisz to za pomocą własnych myśli. Musisz przeważyć szalę myśli z „braku pieniędzy” na ich „nadmiar”. Myśl więcej i częściej o obfitości niż braku, a odpowiednio ustawisz szalę wagi.

 

Kiedy potrzebujesz pieniędzy przekłada się to w Tobie na potężne uczucie, i oczywiście poprzez prawo przyciągania będziesz ich potrzebował jeszcze bardziej.

Mówię o tym z własnego doświadczenia związanego z pieniędzmi, ponieważ tuż przed odkryciem Sekretu księgowi z mojej firmy powiedzieli mi, że przyniosła minionego roku poważne straty i że za trzy miesiące prawdopodobnie przestanie istnieć Po dziesięciu latach mojej ciężkiej pracy firma miała wymknąć  mi się z rąk. A ponieważ potrzebowałam więcej pieniędzy, by ją ratować, sytuacja wciąż się pogarszała. Wydawało się, że nie ma wyjścia.

Potem odkryłam Sekret i wszystko w mim życiu – nie wyłączając stanu firmy – uległo całkowitej transformacji, ponieważ zmieniałam swój sposób myślenia. Podczas gdy moi księgowi wciąż martwili się o wyniki i na tym skupiali, ja koncentrowałam swój umysł na obfitości i dobrym samopoczuciu. Wiedziałam każdą cząstką ciała, że Wszechświat da mi to, czego pragnę, i tak się stało. Dał mi tak, jak nigdy o tym nie marzyłam. Miałam chwile zwątpienia, ale gdy tylko się pojawiały, natychmiast kierowałam myśli na pozytywny wynik. Dziękowałam za to, czułam radość i wierzyłam!

Chcę Ci zdradzić sekret Sekretu. Skrót do osiągnięcia wszystkiego w Twoim życiu brzmi: być i czuć się szczęśliwym teraz! To najszybsza droga do dużych pieniędzy i wszystkiego, czego pragniesz. Skoncentruj się na przekazywaniu tych uczuć radości i szczęścia Wszechświatowi. Kiedy to robisz przyciągasz do siebie z powrotem to, co sprawia Ci radość i zadowolenie i chodzi tu nie tylko o obfitość pieniędzy, ale o wszystko, czego chcesz. Musisz wysyłać sygnał by przyciągnąć rzeczy upragnione. Kiedy promieniujesz tymi uczuciami radości zostaną Ci odesłane, jako obrazy i doświadczenia życiowe. Prawo przyciągania odbija w Twoją stronę najbardziej osobiste myśli i uczucia pod postacią Twego życia.

 

 

 

=========== tyle Rhond, dalej Kris 

To wszystko napisała Rhonda Bryne w swej świetnej książce Sekret . Zebrała w niej wiele mądrości, o której mówią wszyscy mędrcy świata. Jest to wiedza przekazywana przez mistyków i nauczycieli duchowych, teraz już i przez wielkich biznesmenów. Każdy, kto coś osiągnął w życiu stosował świadomie lub nie prawo przyciągania i wiedzę, którą właśnie przekazuje w swej książce Rhonda.

Jest to jedna z wielu zapewne publikacji o prawie przyciągania i o prawach rządzących naszym światem, ale tutaj jest to podane tak prosto i wymownie, że już chyba bardziej się nie da. Wielu zarzuca Sekretowi, że jest bardzo komercyjny i czuć, że wielka kasa za tym stoi i cóż… Mają rację. Na pewno jest to bardzo komercyjne wydanie i rzeczywiście może to obniżać jego wartość w naszych oczach, ale niech Cię to nie zniechęci! Nie pozwól swemu ego, swym strachom i swym uprzedzeniom odwieść Cię od tej wiedzy. Naprawdę jest to warte poznania. Jeżeli po przeczytaniu tego stwierdzisz, że to jakieś bajki i oszustwo, to przynajmniej będziesz wiedział, że jeszcze nie nadszedł Twój czas na tego typu rzeczy, choć osobiście wierzę, że prostota i piękno tego przekazu trafią do Ciebie. Może się to jedynie wydać zbyt piękne i zbyt proste, aby mogło być prawdziwe, ale zapewniam Cię, że nie jest to łatwe. Mamy w naszych głowach ogromną ilość przeszkadzaczy, którzy nam utrudniają właśnie takie proste życie w Miłości Wszechświata. W Jego obfitości i prawdzie. Na szczęście zbliża się czas Wielkiego Powrotu i Wielkiego Przebudzenia i prawdy, które są opisane w Sekrecie będą tak oczywiste i elementarne jak teraz tabliczka mnożenia. Choć to nie zbyt dobry przykład, bo bez tabliczki mnożenia można żyć i to całkiem dobrze, a bez znajomości Sekretu, czyli praw duchowych nie da się żyć dobrze… to tylko wegetacja.

Zachęcam gorąco do zapoznania się z tą książką a nowe fragmenty pojawią się niebawem.

0 0 votes
Article Rating
Dziel się Dobrą Energią
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments