Radość z życia

Cieszysz się, że żyjesz? Błogosławisz swe życie i wszystko co jest w nim? Co Cię w nim spotyka? Czujesz WDZIĘCZNOŚĆ za nie? Nie bardzo? No i to jest odpowiedź na Twoje problemy. Jeżeli nie czujesz wdzięczności za swoje życie, nie widzisz w nim nic radosnego, to będzie ono UTWIERDZAĆ Cię w tym co i jak widzisz. Jeżeli czujesz się zmęczony, da Ci więcej podów do zmęcznia. Jeżeli zawodzą Cię ludzie, będziesz miał(a) jeszcze więcej powodów, by czuć się zawiedzionym(ą). Życie genialnie powiela Twój stan emocjonalny umysłu. Emocje, to jest klucz do Twego szczęścia.

Szczęście nie jest emocją. Szczęście jest stanem umysłu. Więcej, szczęście jest Twoim NATURALNYM stanem umysłu 🙂 Teraz żyjesz w świecie po to aby się właśnie nauczyć być szczęśliwym, aby odkryć swą prawdziwą szczęliwą naturę i być PRAWDZIWYM SOBĄ.

:):):) To wszystko jawi się jak piękna bajka! Jak dla mnie jest to tak oszałamiająca i radosna wiadomość, że aż się chce krzyczeć z radości!! :):):) To jest wspaniałe, zwyzwlające i radosne. Wreszcie! :):) Wystarczy Być. Być szczęśliwym, być wdzięcznym, że się jest, że się żyje i to już wystarczy! :):) Niesamowite!! Zakładam teraz na głowę czapkę szczęścia i okulary Prawdy i widzę teraz już jak jest naprawdę! 🙂 teraz już nie ma na mnie lewara! :):):) Normalnie rewelacja i tylko wdzięczność wzrasta w sercu i rolewa się na wszystko na czym spocznie mój wzrok. Wszystko o czym pomyślę, na kogo spojrzę – Kocham. Czuję wdzięczność, że jest to też część mnie, cześć mojej istoty, sam to wytworzyłem, ściągnąłem do swego świata właśnie po to by mnie to nauczyło być. Być wdzięcznym, być świadomym. Być WOLNYM.

 Jak to się nie cieszyć  z życia?? No nie da się! :):):) Ook, wiem, że to dobry nastrój, że podoga, ciśnienie i że jutro może znów przyjść zły nastrój, tak jak miałem wczoraj wieczorem, ale… wiem to już coraz bardziej, że świat kopiuje mój nastrój, że jest On wielkim systemem Miłości i że kocha nas bezgranicznie. Że jest wielką obfitością i ogromną radością. Że jest wypłeniony Dobrymi, potężnymi Istotami świetlistymi i że my, ludzie, tu i teraz żyjemy aby się właśnie dostroić do tej czestotliwości.  Bo żyje i cały świat to tylko i aż DRGANIA, czestotliwość, wibracje JEDNEJ ENERGII i to energii Miłości.

 

Kochaj i świętuj swe życie bo jest co i jest przepiękne! Raduj się i błogosław wszystko i wszystkich. Bądź wdzięczna i szczera. Przecież Żyjesz :):):)

 Serdeczne pozdrowienia z głębi serca dla Ciebie dzielny Wędrowcu! 🙂

  Kris

0 0 votes
Article Rating
Dziel się Dobrą Energią
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments