Ręce które leczą?? Co za ubaw…..

Uzdrawianie energią boską płynącą przez nasze ręce jest naszym naturalnym boskim darem który dzięki temu że jest obecnie tak wyśmiewany przez opinie społeczną leży zapomniany… a my tymczasem faszerujemy się prochami na przeróżne bóle gdy możeym sobie sami pomagać …..

 

Załóżmy biznes "ręce które leczą"! i nabijamy ludzi w butelkę i będzie wszystko jasne…

Ta śmiała idea pojawia się u ludzi którzy smieją się z tak podstawowej ludzkiej umijętności jak czytanie czy uśmiechanie się… tylko że poprzez lata (wieki) niewiedzy i zabobonu zatraciliśmy tę zdolność, zapomnieliśmy o niej a wiadome… jak się czegoś nie rozumie to się z tego śmiejemy… a tymczasem jeden z naszych prezentów od Boga jest ciągle nierozpakowany i nie używany dzięki właśnie niewiedzy….

Spróbujemy tu teraz trochę rozjaśnić temat i przybliżyć tę wiedzę… może trafimy do kogoś, bo i tak wcześniej czy później będzie to równie powszechne i znane jak dziś chodzenie do lekarza. Tylko że o niebo lepsze.

Nie jeden raz byliśmy świadkami jak dotyk uleczał. Matka czule przytulając dzieciaka sprawia że dziecko zdrowieje, bóle ustają i uśmiech pojawia się na twarzy. Przytulamy się do kogoś bliskiego i natychmiast czujemy się lepiej następuje wymiana dobrych fluidów. A im bardziej świadomie to robimy tym bardzie jest to skuteczne.
Poprzez dotyk (głównie) możemy przekazywać Energię życiową która uzdrawia.

Ta Energia zawsze uzdrawia a cały wic polega na tym abyśmy my byli w stanie przekazać Jej dostatecznie dużo aby nastąpiło uzdrowienie.

Aby ta Energia Boska popłyneła przez nasze dłonie muszą być one "drożne" to znaczy czyste bo ta siła płynie tylko przez ręce miłości i dzięki dobrej woli – intencji uzdrawiającego człowieka.
Dlatego nie jest tak łatwo uzdrowić, bo mało kto (na szczęście coraz więcej ludzi) jest na tyle świadomy aby przekazywać energię. A przedewszystkim ludzie NIE WIEDZĄ o tym że można coś takiego robić.

Nie myślmy że Bóg – nasz wspaniały Ojciec zostawił nas tak na pastwe tego całego paskustwa jakimi są choroby bez żadnej pomocy.
Nie, my mamy pod ręką dostępną w każdej chwili Jego boską Moc i wystarczy się do Niej zwrócić aby nastąpiło uzdrowienie ciała lub duszy.

Mamy niesamowitą moc bo możemy przekazywać tę Boską Moc. 🙂
Poprzez nasze ręce płynie uzdrawiająca energia i na prawdę boskim zamysłem jest abyśmy jej dowolnie używali.

Poprzez tzw. czakry na rękach możemy skierować Energię życiową aby popłynęła bezpośrednio do chorego misjca.

Czym są choroby i jak powstają?

Choroby powstają gdy w naszym systemie dostarczajcym energię życiową powstaje zaburzenie i energia przestaje swobodnie krązyć.
Czyli choroba jest skutkiem zaburzenia krążenia życiowych fłuidów zdorwia.
Jak powstają te zaburzenia? Głownie w skutek naszego złego nastawienia do życia. Dyscharmonia powstaję gdy robimy coś złego, wściekamy się, złościmy, boimy się czy nienawidzimy kogoś lub coś… wszystkie niskie uczucia długo trwale utrzymywane w naszej świadomości i podświadomości powoują choroby. I tak:

Ciągłe tłumienie prawdy. Czyli gdy ktoś nie może powiedzieć tego o czym krzyczy jego dusza. Z powodu jakiś warunków musi się ukrywać wtedy długo trwale blokowane gardło i centra energetyczne z tego obszaru są blokowane co prowadzi do chorób krtani czy tarczycy.

Smutek i cięzki nastrój rozbroim nam układ trawienny… będziemy mieli kłopoty ze śledzioną a wraz z nią z całą masą innych narządów w organizmie.

Gdy ktoś ma problemy z dumą… 🙂 choroba atakuje kolana 🙂

I tak dalej… (listę będę powiększał)

Kązdy długo utrzymywane zaburzenie przepływu życiowych fluidów wywoła choroby aż do zgonu włącznie. Sam wiesz że człowiek pogodny żyje dłużej i szczęsliwiej i to jest właśnie to.

Jak możemy wywołać przepływ tej energi?
Przedewszystkim trzeba uwieżyć że coś takiego jest możliwe. 🙂 Że jako spadkobiercy Pana Jezusa i Boże Dzieci też potrafimy coś takiego robić i jest to jedynie kwestją naszego spojrzenia na życie 🙂
Na początek powienieneś popracować nad swoja wiarą i poobserwować ruchy energi.
Dobre ćwiczenia są opisane na stronie www.astraldynamisc.civ.pl w dziale energia NEW. Trening czyni mistrza. Staraj się i czytaj dużo na ten temat. Jestem pewien że jak poświecisz na to trochę czasu to efekty wkrótce się pojawią. 🙂

Póki co skorzystaj ze wspomagających przekazów które się odbywają na tej stronie. Mają one za zadanie róznież rozwijać te umiejętności i świadomość duchową. Wszyscy jesteśmy jedną wielką Bożą Rodziną i wspieramy sie na wzajem ku naszemy dobru 🙂

Pozdrawiam Wszystkich i życzę prawdy, miłości i radości! 🙂
 

0 0 votes
Article Rating
Dziel się Dobrą Energią
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments