Aktywność

  • Krzysztof Kina opublikował 8 miesięcy, 2 tygodnie temu

    Jak dobrze, że w Polsce mamy normalny rząd, który działa na korzyść obywateli, którymi rządzi… właśnie obejrzałem film, wywiad z Polką, która mieszka w Niemczech.. szokujące co tam się dzieję…. i oni mają czelność nas pouczać o demokracji… polecam obejrzeć jeśli ktoś jeszcze ma jakieś wątpliwości co do tego co się dzieje w momencie gdy próbuje się wymieszać kulturę wojny i kulturę.. powiedzmy “demokracji” – która ich zabije, ta demokracja, bo jak słusznie zauważyła ta Justyna z wywiadu, za 7-9 lat do władzy dojdzie legalnie demokratycznie wybrany, większością muzułmańską rząd, a więc szariat wejdzie od razu..

    Po co takie hardocore się dzieje na świecie? No jakoś nas trzeba przebudzić. Uśpieni dobrobytem, brakiem bodźców musimy być mocno kopnięci w cały nasz system wiary, całą naszą “rzeczywistość” abyśmy w końcu zaczęli iść innymi drogami, abyśmy w końcu zaczęli zadawać inne pytania o rzeczywistość w której żyjemy. Jak nas do tego zmusić? Wojną, bólem, strachem, niewygodą – wiadomo “jak trwoga to do Boga” i tutaj ten przykład będzie jaskrawie widoczny.

    Z narodami jest też podobnie jak z ludźmi, To też istota, dusza, też ma swoją karmę… Dusza Polski… oooj,…. wiele wycierpiała i wiem, że bardzo umęczona była…. były oczyszczane jeszcze przed wyborami 2015…. bardzo dużo dobrych, wzmacniających sił jest słane do Polski, tutaj na prawdę dobrze jest i będzie dobrze żyć. Wiele Istot tutaj pracuje bardzo intensywnie. Ale, jak mówię, każdy naród ma swoją karmę… Niemcy też…. po prostu teraz jest taki czas, który ma nas doprowadzić do czegoś zupełnie nowego w dziejach Ziemi i obecnej cywilizacji. Rodzi się jej nowa, dojrzała forma. Poród trwa, bóle porodowe są. Trzymajmy się swoich serc, mocno. Buja właśnie po to aby się ich złapać. Umysł to bardzo niepewna podpora, bardzo łatwo ją zmanipulować.