Aktywność

 • Krzysztof Kina opublikował 1 rok, 5 miesięcy temu

  Jaka masa negatywizmu leje się przez telewizję. Właściwie to wszystko co negatywne co teraz się dzieje, to tylko i wyłącznie nasza – ludzi wina. Wszystko przez brak kontroli nad swoimi umysłami i brak świadomości odnośnie szkodliwości myślenia. Np. takie Szkło Kontaktowe TVNu. Cały TVN, zwłaszcza ten 24 to świątynia nienawiści, psują, szczują, podjudzają, jątrzą, knują i spiskują – ciężko tam znaleźć pozytywną informację, a jeśli coś już muszą przyznać że dobrego się wydarzyło, to zawsze znajdą jakieś ale…. Jestem pod wrażeniem jak potężnie i skutecznie atakują ludzkie umysły.

  Sprawili, że ludzie, którzy ich oglądają są skrajnie negatywnie nastawieni na obecny rząd. Nie mówię tutaj, że jestem jakimś szczególnym zwolennikiem ale widzę co się robi teraz, a co się robiło wcześniej i po prostu – niebo a ziemia. Ale w tym wszystkim trwa wojna informacyjna w której telewizja to jeden z głównych frontów. Dziwne czasy ale tak to wygląda. Wojna się toczy o naszą uwagę, o to abyśmy byli tacy jacy oni chcą, abyśmy byli, abyśmy co najmniej zagłosowali na nich ale jeszcze lepiej, jak w przypadku TVNu abyśmy poszli na ulicę, abyśmy zrobili rozruchy, abyśmy “zatrzymali rząd”, bo przecież poprzednia władza nie może się pogodzić z przegraną. Choć to nie o pogodzenie chodzi tylko o strach, po prostu boją się, że te wszystkie szwindle będą wychodzić, że okaże się jakimi tak naprawdę są ludźmi – tego się najbardziej boją i stąd tak zaciekłe ataki, które, na szczęście na Polaków działają odwrotnie – im mocniej się nas atakuje tym bardziej się wzmacnia to co się atakuje. Tutaj przegrają. Nie ma na to mocnych.

  Gorsze jest to, że jest ogromny przemysł pogardy, nienawiści, wściekłości, które są uprawiane przede wszystkim w mediach typu TVN. Słucham codziennie motywu muzycznego ze Szkła kontaktowego z TVN24, czasem rzucę na to okiem. Jedna wielka szydera, kpina, koncert nienawiści, koncert złych wiadomości, podawanych tak aby tylko wzbudzić jak najniższe uczucia u oglądających. Dzwonią co chwile słuchacze, wierni wyznawcy i wzmacniacze tego przemysłu pogardy, dodają swoje, cieszą się. Pocieszają się w tym strasznym nieszczęściu jakim jest obecny rząd, obecna władza. Paranoja. Ale co się dzieje na poziomie energetycznym?

  Na poziomie energetycznym są ciągle poruszane i wzmacniane myślokształty, które są pełne negatywnej siły. Te energie cały czas wzmacniają wszystkich uczestników. Tworzy się egregor – swego rodzaju istota energetyczna, która ma własną świadomość i setki tysięcy, miliony wyznawców, którzy ją wzmacniają. Ta powstała z nienawiści i pogardy istota ze swej natury walczy ze swoim przeciwieństwem, z tym do walki z czym została powołana. Tworzy to ogromne pola energii ścierających się, tworzy się po prostu front walki energetycznej. W wymiarze astralnym – czyli miejscu gdzie dzieją się nasze emocje trwa walka, wojna. Sprawia ona, że podnosi się ogólny poziom agresji w Polsce, na polskiej scenie politycznej. Jest coraz bardziej niebezpiecznie, nerwowo, agresywnie, wulgarnie…. To wszystko daje nam tak silna polaryzacja lansowana głównie przez TVN, WP, Onet i podobne media. Jasne, ta druga strona też się odgryza, broni się też sięgając po propagandę, tworzy się drugi, przeciwstawny egregor, który też ma swoich żołnierzy, którzy też są coraz bardziej gotowi zabijać za to…. do czego to doprowadzi?

  Obecna sytuacja ogólnie na świecie, nie tylko w Polsce, bo to co u nas się dzieje się w każdej innej części Ziemi, ma na celu nasze przebudzenie. Nasze dostrzeżenie, że to my sami, naszymi myślami, naszym brakiem samoświadomości doprowadzamy do tego wszystkiego. Ile tak jeszcze wytrzymamy?