Stany umysłu powielają się

Stany umysłu powielają się i manifestują, urzeczywistniają w naszym życiu. To dlatego tak ważne jest aby mieć w głowie świadomość pokoju, dostatku, harmonii. Bułka z masłem 😉 W naszej głowie, w naszym umyśle hulają myśli i im bardziej biegają bez kontroli tym trudniej zapanować nad stanami umysłu, które one przywołują. Twoja myśl, która pobiegnie w strone porannego incydentu w sklepie, który był bardzo niemiły przyniesie Ci znów tę samą energię, która Ci wtedy towarzyszyła, a że ten stan umysłu będzie Ci towarzyszył przez pewien czas więc na 99% to samo znów Ci się przydarzy.

Stany umysłu powielają się. Zobacz jak pięknie się dzieje, gdy zaczynasz myśleć o przyjemnym temacie, o wspomnieniu ostatnich miłych chwil. Wszystko jaśnieje. Uśmiech pojawia się na twarzy… radosny nastrój zaczyna się przenosić nie tylko na Ciebie ale i na całe Twe otoczenie… na wszystko i wszystkich patrzysz życzliwym okiem i rozsiewasz ten klimat. Ten stan umysłu powiela się i ściąga do siebie jemu podone klimaty. Zaczyna się dziać coraz lepiej. Ty masz coraz więcej powodów by tak się czuć. Powody Twego dobrego nastroju zaczynają się urzeczywistniać w świecie doświadczalnym. Twe myśli je wytworzyły. Czyli Wszechświat zadziałał tak jak zawsze. Powielił i dał Ci to co masz w głowie, to o czym myślisz, to do czego śmieją Ci się oczy lub… to czego się boisz, uciekasz przed tym.

Bardzo ważnym jest pozostawanie w lekkim i radosnym nastroju. Jeżeli Twa myśl uporczywie biegnie ku jakimś złym przeżyciom postaraj się albo ją trzymać z dala albo spojrzeć na daną sytuację w sposób, który zapewni Ci spokój. Jaki? Wiedz, że wszystko Ci sprzyja i  że wszystko działa dla najwyższego dobra. Nie ma czegoś takiego jak grzech czy zło. Są tylko rzeczy, które Ci nie służą, które niesprawdzają się w Twoim życiu. A jak w Twoim to i w innych życiu. Pamiętaj, że żyjesz w społeczeństwie i jesteś jego harmonijną jednostką i tworzysz całość. Jeżeli działasz na szkodę ogółu, działasz na szkodę samemu sobie.

Pamiętaj też, że jesteś ze swej natury dobry, czystym, niewinny. Bezpieczeństwo jest gwarantowane przez Twoją niewinność a dostatek przez Twoją Tożsamość. Wiedz, że wszystko Ci sprzyja, że żyjesz w świecie duchowym i jesteś istotą duchową, która doświadcza ludzkiego losu. Wiedz, że wszystko zmierza do tego abyś się przebudził w świadomości Kosmicznej i że to jest to do czego zmierzasz i po co żyjesz i wiedz, że to jest coś wspaniałego. 

Wiedz też, że jesteś w oceanie świadomości, w miłości, radości i że jak zwrócisz się o pomoc to ją otrzymasz. Zawsze jest ktoś kto będzie chciał Cię wesprzeć i wyciągnąć do Ciebie rękę. Choćby wirtualnie. Choćby tylko modląc się o Ciebie, przesyłając Ci energię czy medytując z Tobą. Jesteśmy wszyscdy jedną świętą rodziną w Chrystusie i bawmy sie tym i cieszmy bo to wielka radość i zaszczyt żyć tu i teraz.

A teraz…. bądź Błogosławiony , Błogosławiona!  

ps. Jeżeli trzeba Ci wsparcia duchowego zajrzyj na oridea.net, zajrzyj na nasze forum, tak jest dział pomoc. Pisz na pomoc@oridea.net , wznoś się z nami. Jesteśmy bo pomagać, by sie wspierać w tej Drodze.

Pozdrawiam z głębi serca 🙂

Kris 

 

0 0 votes
Article Rating
Dziel się Dobrą Energią
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments