Święta

To najważniejsze święta w kalendarzu chrześcijańskim. Dzień kiedy to ukrzyżowany Jezus Chrystus w cudowny sposób zmartwych wstał. Po prostu. Kiedyś nie wierzyłem w to…. myślałem sobie, że to jakaś bajka naciągana, że coś tam wymyślili, coś się im zwidziało… że za bardzo chcieli i coś takiego wymyślili aby po prostu powetować sobie tę stratę jaką było ukrzyżowanie ich ukochanego Mistrza. Ale dziś już tak tego nie widzę. Dziś jestem przekonany, że było zmartwych wstanie i że musiało być, że nie mogło być inaczej, że po prostu taki był i jest Boży Plan dla nas na te czasy.

 

To święto symbolizuje odrodzenie Boga w człowieku. Pokonanie Śmierci, ludzkich słabości i tryumf Boskości. To śmierć dla Ego i wszystko co mogli zrobić ludzie Bogu zostało przekreślone. Ten dzień i ten Czyn ma również dużo głębszą symbolikę. Odczynia on bowiem GRZECH PIERWORODNY. To co Adam i Ewa namieszali, czyli odwrócenie się od Boga to właśnie śmierć i Zmartwychwstanei Jezusa Chrystusa odczynia. Jest pierwszym krokiem ku pełnemu odkupieniu, przebaczeniu i to co zrobił dla nas Jezus Chrystus jest naprawdę… niebagatelne, że tak oględnie się wyrażę, bo i tak się tego słowami nie da opisać i najlepiej jak każdy to sam poczuje.

Dziś dzień Zmartwychwstania. Cieszymy się i świętujmy Tryumf Boga. Człowieka nad siłami Egoizmu, nad wielkim zamieszaniem i zapomnieniem Prawdy. Zwycięstwo nad uzurpacją siły, bo jedyna siła jaka prawdziwie działa to siła Boga a reszta to tylko mirraż od którego trzeba się jak najszybciej uwolnić aby zacząć żyć. Dziś jest nasze święto! Dziś jest wielki dzień i radujmy się, bo wreszcie możemy PRAWDZIWIE ŻYĆ. 

 Życzę wszystkiego świadomego w ten czas. Wielu cudownych chwil z najbliższymi i wszystkiego co wymarzycie sobie. Wszystko jest w naszym – Twoim zasięgu! Wystarczy w To wierzyć..

Pozdrawiam z głębi serca

Kris 

0 0 votes
Article Rating
Dziel się Dobrą Energią
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments