Szanuj Swoją Obecność w Tu i Teraz

Szanuj Swoją Obecność w Tu i Teraz
Jennifer Hoffman
wiadomości od Archanioła Uriela channeled przez Jennifer Hoffman
Poniedziałek, 27 lipca 2009

Twoja obecność jest objawieniem boskości w ludzkiej postaci, światłością dla świata i na świecie. Twoja obecność w społeczności ludzkości została stworzona dla spełnienia wzrostu Twojej duszy i dopełnienia cyklu duszy, człowieka i wszechświata oraz wniebowstąpienia na wyższe wymiary bytu. Twoja obecność to więcej niż fizyczne wcielenie, obejmuje ona całość Twojego istnienia Twoją historię, karmę, światło, wibracje na wszystkich poziomach i we wszystkich wymiarach, które uczestniczą w ścieżce każdego kogo spotkasz, w każdej sytuacji, którą tworzysz dla uzdrowienia siebie i innych. Twoja obecność obejmuje każdy aspekt Ciebie, boski i ludzki, przeszłość i teraźniejszość, nauczyciela i ucznia, miłość i strach, wiarę i wątpliwości, twórcę i niszczyciela.
Całkowita obecność jest częścią każdej sytuacji, nawet jeśli koncentrujesz się na ludzkim aspekcie i pozostajesz ograniczony wibracjami ego- emocji i strachu. Bądź całkowicie obecny w teraźniejszość w każdej sytuacji, tak abyś w pełni doświadczał uzdrowienia, którego potrzebujesz na poziomie duszy i uzdrowienia które rozszerzasz na każdą osobę, w tym ziemię. Uczysz się nauczając, tworzysz niszcząc, przekształcasz przez gotowość do wymiany ograniczeń na możliwości, strachu na prawdę. Wszystko cokolwiek robisz jest Twoim darem tej chwili w procesie wniebowstąpienia ziemi, narodzin nowego wymiaru istnienia dla ukochanej planety , galaktyki, Układu Słonecznego, i Wszechświata, którego jesteś częścią.
   Pełna obecność którą ucieleśniasz jest potężna ponad Twoje wyobrażenia, ciągle jednak korzystasz z niej tak oszczędnie ograniczając jej potencjał. Ograniczasz się w wyrażaniu siebie pozostając w aspektach ego swoich lekcji, które są zaledwie wstępem. Poszukaj energii poza tym, co może rozpoznać ego. Użyj swojej pełnej obecności w tu i teraz aby zbadać wiele poziomów wibracji, które każda lekcja zawiera. Każda lekcja zwraca uwagę na całkowitą obecność z udziałem we wszystkich Twoich aspektach, abyś uczył się, uzdrawiał i przekształcał na wszystkich poziomach i we wszystkich wymiarach. Pamiętaj, że Twoje trzeciowymiarowe doświadczenia są jednym z aspektów Twojego istnienia, istnieją równolegle wymiary, które również w nich uczestniczą w zależności do wibracji i misji duszy. To jest czas wielkiego uzdrowienia i wzrostu, wprowadzeniem do każdej lekcji jest strach, który Twoje ego rozpoznaje , ale co kryje się poza nim? Każde doświadczenie zawiera wszelkie uzdrowienie, naukę i transformację której potrzebujesz w danym momencie. Pamiętaj całość swojej obecności i bądź całkowicie obecny w każdej sytuacji. To jest świętowanie Twojej potęgi i boskości, czas radości zakończenia cyklu i początku nowej ziemi. Dla Twojego ducha jest to czas wielkiej radości i błogosławieństwa, jest to koniec dualizmu i polaryzacji na ziemi, w galaktyce i we Wszechświecie. Twoja dusza z radością oczekuje wzrostu ludzkiej energii na ponowne połączenie. Każdy aspekt Twojej obecności jest potężny i posiada klucz do zrozumienia wniebowstąpienia i mistrzostwa. Użyj daru Twojej obecności w tu i teraz do zrozumienia, uzdrowienia i transformacji.

http://www.urielheals.com/Archives.html

tłumaczenie A.Hrybacz 

 

0 0 votes
Article Rating
Dziel się Dobrą Energią
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments