Teraz jest właściwy czas- przekaz Archanioła Uriela

Teraz jest właściwy czas

a message from Archangel Uriel channeled by Jennifer Hoffman

Monday, 7 January, 2008

 

Czy otrzymujesz kierownictwo i wiadomości o nowym pomyśle, o czymś co możesz zrobić albo co okazuje się być następną rzeczą do zrobienia przez ciebie? Kiedy postępujesz według nich? Czy czekasz na potwierdzenie, martwisz się skutkami albo możliwymi problemami albo tworzysz powody dla niepodejmowania działania? Czy czekasz na “odpowiedni czas “? Odpowiedni czas teraz jest, teraz jest jedyny czas, który jest. Przyszłość czeka, abyś ty ją napisał, i to są sprawy, którymi zajmujesz się teraz, w tym momencie.

Jedynym elementem twojej podróży, która jest z góry zdecydowany, jest ten, który włącza karmę, co sprawia, że podejmujesz decyzje dla siebie i dla innych. A jednak i wtedy masz wybór decydowania o tym, co się wydarzy. Możesz przejść przez to doświadczenie jak dotąd albo możesz wybrać przebaczenie i zmienić swój kurs w innym kierunku. W tym czasie przesunięcia każde z was ma moc, by wybrać kurs swojej ścieżki życia. I ty stale masz do dyspozycji różne ścieżki potencjału.

Kiedy postępujesz zgodnie z otrzymaną informacją, że przyjmować kiedy otrzymujesz, przez co ukazujesz swoją wiarę i pokładasz ufność w dwóch rzeczach – w twojej własnej władzy i we Wszechświecie. Robiąc krok do przodu uznajesz swą gotowość do tworzenia swojej rzeczywistości, uczestniczenia w manifestacji tego, czego pragniesz. Odpowiedni czas jest zawsze obecnym momentem, ponieważ to jest jedyny moment, który istnieje we Wszechświecie. Kiedy masz wątpliwości albo boisz się, żyjesz w przeszłości. Kto może bać się obecnego albo przyszłości nie pamiętając przeszłości?

 

Każda lekcja, którą przerobiłeś, dostarczyła ci wiedzę, z której pomocą dokonasz zmian na swej ścieżce. Prosiłeś o przewodnictwo dla siebie i otrzymałeś je. Cokolwiek zamierzasz uczynić, teraz jest na to odpowiedni czas. Próbując każdej możliwości zbadaj bezgraniczny potencjał, który otwiera się dla ciebie. Każda okazja może prowadzić do następnej. Zbadaj swoje wątpliwości i odkryj strach za nimi ukryty. Pamiętaj o swojej mocy i pracy, którą przyszedłeś tu wykonać. To jest odpowiedni do działania dla czas dla Lightworkers i Wszechświat zawsze jest z tobą. Każda chwila dostarcza ci nieograniczonej okazji, by rozszerzyć twoje światło, zamanifestować pragnienie twego serca i utworzyć życie, w którym używasz twoich darów i żyjesz w radości.

 

0 0 votes
Article Rating
Dziel się Dobrą Energią
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments