TRANSORMACJA SWIADOMOŚCI I CIAŁA 20.03.2012 – 21.12-2012

20 marca 2012 zaczyna się bardzo ważny proces transformacyjny. Wchodzimy  w 9-cio miesieczny okres PRZEMIANY naszego ciała (można to porównać do ciąży).Nasze ciała przejdą w tym czasie przemianę z podstaw węglowych na krystaliczne (krzemowe). Możemy czuć wtedy, ze niektóre pokarmy już nam nie służą (nie mowie tu o mięsie bo to nigdy nam nie służyło) i nasze ciała będą potrzebować coraz to lżejszych. Jeżeli tego nie wyczujemy mogą pojawić się dość drastyczne objawy (torsje, biegunki, bóle itd).Warto w tym czasie nastawić się na prawdziwe potrzeby ciała a nie naszego ego bo to często jest mylone. Bedzie to tez przyspieszony proces wzniesieniowy nie tylko naszego ciała ale tez i świadomości, która chociaż ma wyższe wibracje niż ciało, jednak nie wibruje jeszcze w duchu 5D.

OCZYWISCIE TRANSFORMACJA SWIADOMOSCI I CIAŁA ZACZĘLA SIE JUZ DAWNO (OK 1987 R), ALE TERAZ 0D 20.03 TEN PROCES NIESAMOWICIE PRZYSPIESZY.

 9-cio miesięczny cykl kończy się dokładnie 21.12.2012 czyli w tej magicznej od dawna zapowiadanej dacie (dzień porodu). 20.03 (dzień poczęcia) to tez wspaniała data, bo to przede wszystkim równonoc, pierwszy dzien wiosny (a przeciez wchodzimy w galaktyczna wiosnę a to jest jakby tego symbolem). 20.03.2012 to numerologiczna 1 czyli poczatek czegoś nowego.

Wibracja dnia 20 nawiązuje do energii żeńskiej i jest to dodatkowo liczba oznaczająca duchowe przebudzenie. Marzec jak wiemy jest miesiącem związanym z neutralnością i przyporządkowanym Matce Ziemi (to ona będzie w tej symbolicznej ciązy ). Ważne jest, aby w tym 9-cio miesięcznym cyklu nie poświęcać zbyt wiele uwagi światu zewnętrznemu, a skupić się głownie na swoim wnętrzu (medytacje, wejście w siebie) i na wszystkim, co podwyższa nasze wibracje i w konsekwencji prowadzi do wzniesienia. Cały ten 9-cio miesięczny proces 20.03.2012-21.12.2012 będzie kulminacyjnym i najbardziej niesamowitym okresem transformacji świadomości i ciała.

 Oczywiście tylko Ci którzy świadomie w ten proces wejdą odczują go we wszystkich aspektach, natomiast ludzie będący w nieświadomości odczuja go w dużo mniejszym stopniu. Dlatego tak ważne jest zeby wejść w ten proces z pełną świadomością. W całym tym cyklu będą daty, które pomogą nam w zrozumieniu i odczuwaniu tego, co sie będzie działo. Poniżej podaje te najbardziej kluczowe.

 20 marzec – równonoc, Kosmiczny Trygger osiąga 4-tą i ostatnia falę, importowanie i inicjalizacja krystalicznych kodów.

 20 maj – zaćmienie Słońca – ludzka makro-integracja, równoważenie Boskiej Męskości.

 4 czerwiec – zaćmienie Księżyca – ludzka mikro-integracja, równoważenie Boskiej Kobiecości.

 6 czerwiec – tranzyt Wens, integracja unii Syriańsko – Plejadiańskiej, pełny powrót energii Złotego Delfina, wstępna integracja Boskiej Kobiecości z Boską Męskością.

 20 czerwiec – przesilenie letnie – niezwykle potężne uzupełnienie kwadryki danych z zaćmienia Słońca z 20 maja, zaćmienia Księżyca z 4 czerwca oraz tranzytu Wenus z 6 czerwca. To będzie bardzo intensywna energia, która pozwoli na zintegrowanie ostatniego napływu kodów energetycznych oraz na uwolnienie przeszkód.

 22 wrzesień – jesienna równonoc – początek tworzenia sieci wszystkich 12-tu głównych tarcz słonecznych w formacie krystalicznym.

 13 listopad – całkowite zaćmienie Słońca – aktywacja 144 satelitarnych dysków słonecznych do 12-tu głównych dysków. Ostatnia integracja sieci Boskiej Męskości w równowadze.

 28 listopad – zaćmienie Księżyca – półcień – dokończenie i integracja Boskiej Kobiecości.

 12 grudzień – 12-12-12 – portal potrójnej daty. Kulminacyjny finał i dokończenie krystalicznej sieci. Aktywacja ostatnich Atlantydzkich Kryształów Świątynnych z nowymi kodami i połączenie ze strukturami piramidalnymi oraz dyskami słonecznymi. Kombinacja równowagi energii męskich i żeńskich w Boskiej Jedności. MAX, ostateczne kodowanie w wirze krystalicznym.

 21 grudnia – restart sieci wstępowania i osieciowania krystalicznego pola kwantowego. Poszerzenie z lepszym dostępem do 12-go wymiaru. “Palec Boży” składający się z energii Saturna, Jowisza i Plutona.

 Z datą 12-12-12 wszystkie systemy będą w pełni zakodowane. Aktywacja> Kryształu Ognistego w Bimini. Skorelowane z krystalicznym wirem i kryształowym dyskiem słonecznym z Arkansas. Później nastąpi krótki restart i wszystko zostanie reaktywowane w pełnej funkcjonalności, wszystkie krystaliczne systemy pól w dniu 21-12-12, 21 grudnia 2012.

 Ważne jest jeszcze, że z tego, co wiem wszystkie linie czasowe z dniem 21-12-2012 zredukują sie w jedną, chociaż nie wszyscy będą mieli dostęp do tej samej rzeczywistości ze względu na różnicę w ich wibracjach.

0 0 votes
Article Rating
Dziel się Dobrą Energią
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments