Walentynkowy szał

Ludzie ze wszystkiego biznes zrobią 🙂 Co ciekawe tylko jak jest z czegoś biznes to jest to jakoś obchodzone, pielęgnowane. Zewsząd płynące sielskie obrazy miłości, szczęścia, różowe kwiatki, pluszowe misie serdusza… “baloniki na druciku” wszystko to sprawia, że w człowieku narasta przeświadczenie, że jeżeli on tego nie robi to jest nie normalny! Przecież wszyscy to robią! Przecież wszyscy kupują coś dla swoich ukochanych, a Ty co? Nic? No dalej! Kupuj! Przecież to takie piękne święto.. święto zakochanych, święto miłości… ta rarara… 🙂 Pic na wodę i fotomontaż! Po prostu przemysł chce jeszcze bardziej Cię omotać abyś zrobił to do czego jesteś stworzony – skonsumował ten towar produkt który Ci podsuwają. To takie proste. A co dostałaś na Walentynki od swojego Męża? Ja diamentową kolie…. ale później już nie pamiętam co mi się śniło… 😉

Ale jak zwykle są dwie strony tego medalu. Dzięki temu w ogóle się o tym myśli, mówi i działa! To sprawia, właśnie zwracamy uwagę na to, pojawiają się miłe gesty i ludzie, choć przez chwilę starają się, żyć Miłością. Zwracają na Nią uwagę. A to już bardzo dużo.

Przy okazji zapominamy o tych wszystkich, którzy akurat to święto szczerze nie lubią, bo przypomina im ono o ich samotności. I jak tu się cieszyć jak właśnie się człowiek rozstał z kimś kto miał być tym księciem z bajki lub okazało się, że królewna znalazła innego… księcia… zaklętego w żabę albo odwrotnie… wszyscy chodzą i szukają księcia lub księżniczki i wiecie co… tak mi się wydaję, że to jest prawda! Że pełno jest takich właśnie zaklętych książąt i księżniczek, które same o tym nie wiedzą! Tak! To jest to! Świat cały jest właśnie taki. wszyscy ludzie, wszyscy którzy żyją są takimi zaklętymi żabami, które czekają na wywalający pocałunek PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI! O wielkie Nieba! Nawet w Bajkach jest zakodowana droga do prawdy! Wszystko i wszyscy o tym mówią tylko mało kto potrafi to zobaczyć…

A więc moi Kochani, pocałunek prawdziwej Miłości robi CUDA! Uwalnia nasz prawdziwy potencjał i sprawia, że wszystko jaśnieje i stajemy się tym Kim naprawdę Jesteśmy. Czego to się człowiek nie dowie z okazji Walentynek ;):)

Wracając do Walentynek i wracając do mego wywodu o finansowym wymiarze tego święta mam dla Was 3 ciekawe propozycje wydawnictwa Złote Myśli. Są to:
1. Pakiet Miłosny Jak wprowadzić do związku jeszcze więcej miłości i udanego seksu?
2. Pakiet Przyjaciela Wykorzystaj walentynkowy czas do zbudowania trwałej i szczęśliwej przyjaźni
3. PAKIET ZDOBYWCYWykorzystaj walentynki i zdobądź kobietę, o jakiej marzysz.

A dla tych co sami będą spędzać ten czas? Oprócz tej uwagi, że na pewno czeka na nich partner, który wypełni ich pustkę i że jedyne dlaczego jeszcze go nie spotkali to fakt, że boją się tego i część z nich tego nie chce to może jeszcze te prezenty (prezenty to duże słowo 😉 to trzeba sobie kupić 😉 chyba, że artykuły, te są za darmo.):
1 Pakiet: Zarządzanie sobą Przejmij kontrolę nad swoim czasem i życiem.
2 Pakiet: Motywacja w praktyce – podnieś jakość swego życia.

Dodatkowo polecam dla samotnych skorzystanie z artykułów które są na DWŻ i do zapisania się na forum pomocy Drogowskazu i Oridea. Co da taki wpis? Wystawiasz Twarz do Słońca i prosisz o pomoc. Otwierasz się na zmiany i to już jest wszystko. To, że na forum zaglądają ludzie i po prostu modląc się przykładają swe serce dla Twego wzorstu tylko dodatkowo przyspiesza sprawę. Wzmocnisz się Ty i będziesz sama to dalej robić. To reakcja łańcuchowa. A jak zharmonizujesz swoje osobowości, będziesz spójna(y) wtedy na pewno pojawi się taki partner jakiego pragniesz CAŁĄ SOBĄ.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego najlepszego na waszej Drodze…

z naszego stawu, z wyrazami szacunku 🙂

Kris

ps. wpadła mi jeszcze jedna książka, która może być “warta grzechu” Jak doprowadzić mężczyznę do ołtarza. Może być dobra. Sam bym ją przeczytał 😉

0 0 votes
Article Rating
Dziel się Dobrą Energią
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments