WEZWANIE O POMOC DLA HAITI


Jest to wezwanie skierowane  do wszystkich świadomych  dusz, które zamieszkują naszą ukochaną planetę.

Coraz bardziej jesteśmy połączeni ze sobą. Tak jak jesteśmy połączeni przez Internet i wszystkie sieci, do których się  zarejestrowaliśmy, tak samo jesteśmy połączeni  w sieci planetarnej, lub w sieci elektromagnetycznej planety. Ta  uniwersalna konstrukcja powoduje, że to co następuje w jednym miejscu odbija się w całej sieci planetarnej i w każdym z nas.

Jesteśmy w rezonansie z całą ludzkością. Trzęsienie ziemi  na Haiti wywołuje w nas  poczucie odpowiedzialności za  cierpienia naszych braci. Są  oni częścią nas, znajdują się  w nędzy i są  pozbawieni ochrony. Naszym  duchowym kompromisem jest   pomóc im  wysyłając energie światła i uzdrawiania,  również w celu, aby   otrzymywali bardziej efektywnie pomoc materialną.

W wielu rejonach planety są braki równowagi energicznej, które się wyrażają także w braku równowagi  między ludźmi. Jako operatorzy  światła jesteśmy świadomi naszej odpowiedzialności zanosząc nasze  modlitwy, intencje, medytacje, każdy w swoim własnym języku, symbolach albo  energetycznych przesłaniach.

 

ORĘDZIE OD SAINT GERMAINA

Pilne wezwanie skierowane do wszystkich operatorów światła na Świecie.

 

Drogie Dusze:

Proszę  was wszystkich o przesłanie  Fioletowego Płomienia na Haiti, TERAZ!

Przesyłajcie mentalnie  Fioletowy Płomień codziennie, tyle razy w ciągu dnia, ile jesteście w stanie. Prośby  muszą być przesyłane z poziomu ziemskiego.

Proście, aby  Fioletowy Płomień   przetransformował cały ból, cierpienie, strach, i wszystkie negatywne aspekty   w NADZIEJĘ, MIŁOŚĆ, CUDA i BŁOGOSŁAWIEŃSTWA dla wszystkich istot Haiti. Bardzo proszę pamiętajcie także o  zwierzętach.

Proście, aby  Fioletowy Płomień  oczyścił WSZYSTKICH,  którzy “przechodzą na drugą stronę” , aby oni mogli dostąpić Wniebowstąpienia.

Aby służył i został  użyty w  Służbie dla Ziemi i dla każdej formy życia, gdyż my jesteśmy wszyscy  JEDNYM.

Mistrzowie Wniebowstąpieni nie mogą interweniować, chyba, że  prosicie o naszą pomoc. Wzywajcie, proszę naszą pomoc a my odpowiemy.

Błogosławieństwa dla Wszystkich.

 

JA JESTEM Sain Germain.

 

 

 

Wezwanie o Interwencję Boską dla naszych Braci i Sióstr na Haiti

Droga  Obecności JAM  JEST  całej ludzkości, Nieskończona i potężna Obecność JAM JEST z Wielkiego Centralnego Słońca, Wszystkie Wielkie Istoty Kosmiczne i Legiony Światła, Wszyscy  Mistrzowie  Wniebowstąpieni, Wszyscy Patronowie i Organizatorzy Anielscy, Pani Athena i jej  Legiony Aniołów, Energia Uniwersalna,  Ekipy Lekarskie, Uzdrowiciele Akturiańscy i Wszyscy Uzdrowiciele Galaktyczni.

Wzywamy i prosimy o Waszą  Boską Interwencję TERAZ , wołamy i wzywamy  Fioletowy Płomień do  transformacji całego bólu, cierpienia, strachu, i wszystkich  negatywnych aspektów, w NADZIEJĘ, MIŁOŚĆ, CUDA i BŁOGOSŁAWIEŃSTWA dla  wszystkie osób i zwierząt na  Haiti.

 

Zamanifestujecie się teraz! Zamanifestujecie się teraz! Zamanifestujcie się teraz!

 

Wzywamy i prosimy Fioletowy Płomień, aby  oczyścił WSZYSTKICH, którzy „przechodzą na drugą stronę” , aby oni mogą dostąpić  Wniebowstąpienia.

Wielki Organizatorze i  Wniebowstąpiony Panie,  błogosławimy i dziękujemy  Ci  za Twoją pomoc i  natychmiastową obecność, jak również Interwencję Boską dla osób na Haiti będących w ogromnej potrzebie.

 

Dziękujemy! Dziękujemy! Dziękujemy!

 

0 0 votes
Article Rating
Dziel się Dobrą Energią
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments