«Wiadomość od Kręgów Zbożowych»

«Wiadomość od

Kręgów Zbożowych»

wg Wernera Johannesa Neunera

22 maja 2010 r. pojawił się nowy krąg zbożowy z zakodowaną informacją w Wilton, w południowej Anglii. Ten krąg mówi o głębokiej przemianie paradygmatu, o odwróceniu biegunowości.

Ma związek z dwiema datami – Wielkim Krzyżem 26 czerwca 2010 i 21 grudnia 2012. Zawiera potężne ostrzeżenie, wspomina o globalnym kryzysie, a jednocześnie ukazuje rozwiązanie.

Dnia 26 czerwca 2010 planety ułożą się w nadzwyczajny sposób, w formę Wielkiego Krzyża. Takie ustawienie zdarza się niezwykle rzadko. Raz na kilkanaście tysięcy lat. [Jak to się ma do wymienionych wyżej dat, odległych od siebie o około 2,5 roku?, przyp.] Zgodnie z przesłaniem kręgów zbożowych, tego dnia słońce stworzy nowe, uzdrawiające miejsce, nowe pole świadomości.

 

Bieguny Słońca się jednoczą, a ten proces zakończy się 26 czerwca. Połączenie biegunów prowadzi do spięcia, innymi słowami do kosmicznego orgazmu, który stworzy nową przestrzeń. Ta przestrzeń jest darem, bo w niej to wszystko co wydawało się wcześniej pozbawione sensu, nagle nabierze znaczenia. Dla wielu ułoży się w nową (i tu niespodzianka) często logiczną całość. Pojawi się nowa, poprawiona rzeczywistość, na wyższym poziomie. Zgodnie z tym, co mówią kręgi zbożowe, każdy będzie miał dostęp do tej przestrzeni poprzez moc swojej świadomości.

Jeśli na Ziemi będzie MIŁOŚĆ, nawet przez kilka godzin, albo w jednej osobie, czy kochającej się parze, doświadczenie MIŁOŚCI zostawi swój ślad na tej dopiero co stworzonej przestrzeni, ślad który będzie wieczny i na zawsze pozostanie aktywny.

Każda osoba, która ośmieli się opuścić matrycę władzy i przemocy, każdy, kto nie będzie się obawiał uwolnić od dawnego systemu wierzeń i zamiast tego żyć w harmonii z Matką Ziemią i WSZYSTKIM, co ISTNIEJE, będzie mógł wkroczyć w tę przestrzeń.

Każdy będzie odbierał uzdrawiające impulsy mające źródło w tej przestrzeni poprzez serce i świadomość i będzie przekazywał swoją uzdrawiająca moc z powrotem. To, co odnajdziemy w tej przestrzeni, będzie istniało w nas i na zewnątrz nas … pozostanie wewnątrz nas i dookoła nas.

To właśnie jest Tajemnica Wszechświata, że wszystko, co się materializuje na zewnątrz, jest dostępne z poziomu wnętrza – zobaczysz to w swojej własnej uświęconej wewnętrznej przestrzeni, w swoim własnym centrum. I kiedy ów matrix uzdrowienia, który zostanie powołany w Przestrzeni Uzdrowienia, będzie wystarczająco mocny, wówczas matrix strachu się rozpuści, zaś matrix uzdrowienia się rozprzestrzeni.

Przestrzeń Uzdrowienia jest oddalona od nas o odległość mniejszą, niż jeden atom. Przestrzeń Uzdrowienia jest wewnątrz naszego własnego uświęconego centrum naszej przestrzeni, gdzie jesteśmy w zgodzie z sobą samym, w zgodzie z Matką Ziemią i ze WSZYSTKIM, CO JEST.

Najsilniejsze oddziaływanie opisanego zjawiska w kategoriach astronomicznych będzie miało miejsce tuż po pełni, która jest 26.06. o godz. 11:30, czyli 13:30 naszego czasu. [Koniec]

● ● ●

Tydzień temu dotarła do mnie informacja z wiarygodnego źródła o “szczycie energetycznym” w dniu 26 czerwca br. o godzinie 12:36, mająca związek z inauguracją pola nowej świadomości. Wczoraj (22 czerwca, kin 75, MEN 10) przyszła, cytowana wyżej, jakże podobna w swej wymowie wiadomość, tyle że odczytana z kręgów zbożowych.

Podobnie jak Johann Kössner do kręgów zbożowych (tych naturalnych!) odnoszę się bardzo poważnie. Powstają one w miejscach przecinania się rezonansów, w punktach harmonii rezonansowej. Są fizyczną manifestacją wewnętrznie zjednoczonego pola rezonansowego Ziemi z polem solarno-galaktycznym i jednocześnie dowodem na rozpad czy też powstanie kolejnej wyrwy w „dachu mentalnym” technosfery, czyli budowli współczesnej cywilizacji, o czym pisał Jose Argüelles już w Faktorze Majów.

PRACA NEUNERA

Werner Johannes Neuner (ur. 1962) jest matematykiem, astrofizykiem, pisarzem, badaczem m.in. kręgów zbożowych. Proces odczytywania informacji Kręgu Zbożowego w Wilton opisał w pracy „Krąg zbożowy nieopodal wiatraka w Wilton – Zwiastun Nowej Rzeczywistości”. Materiały w języku niemieckim i częściowo w angielskim są dostępne pod linkiem http://www.meinthema.com/de/wernerneuner/News/W9News

Jego odkrycie jest o tyle interesujące, że zdołał nie tylko rozszyfrować przekaz graficzny, ale i odczytać sensowne przesłanie.

Kwestię wiarygodności zjawisk astronomicznych i skomplikowanych wyliczeń pozostawiam fachowcom – astrofizykom i astrologom. Na ten temat nie mogę się wypowiadać.

To, co mogę potwierdzić, to spójność informacji odczytanych z kręgów z przesłaniem Kalendarza Majów i kierunkiem, w którym obecnie zmierzamy.

DATY I ICH KINY W TZOLKIN

Poniżej kilka dat, które wymienił Neuner w swoim dwuczęściowym opracowaniu, oraz ich energie wg Kalendarza Majów:

22 kwietnia 2010 – zatonięcie platformy wiertniczej w Zatoce Meksykańskiej,

początek wielkiej katastrofy ekologicznej (pożar wybuchł w nocy 20 IV),

kin 14, IX 1 – Biały Magnetyczny Mag

Siła praworządności kontra pogoń za materią.

5 maja 2010 – powstał pierwszy Krąg Zbożowy w Old Sarum

kin 27, MANIK 5 – Niebieska Magnetyczna Ręka,

siła uzdrowienia i moc dokonań

9 maja 2010 – powstał drugi Krąg Zbożowy nieopodal Stonehenge

kin 21, CHUEN 5 – Niebieska Wiodąca Małpa

Siła magii miłości i magii strachu – analogia do «matrixa strachu i «matrixa uzdrowienia».

22 maja 2010 – powstał trzeci Krąg Zbożowy w Wilton

kin 44, KAN 5 – Żółte Wiodące Ziarno /Fala Słońca,

siła nowych możliwości – szansa wyrwania się z pogoni za materią, władzą, karierą.

26 czerwca 2010 – dzień „Kosmicznego Krzyża” –

Narodzin pola Nowej Świadomości – Otwarcie Tunelu Czasu (z. J. Kössner Kompendium, s. 104)

kin 79, CAUAC 1 – Niebieski Magnetyczny Wicher,

siła odnowy, regeneracji sił, transformacji relacji między ludźmi.

Godzina 13:30 naszego czasu:

Według «doby 13/20:72/111» – jest to spektrum EB (Żółtego Człowieka),

czyli siła mądrości i doświadczenie życiowe kontra siła manipulacji.

Według G. Fosar i F. Bludorfa (światowej rangi astrofizycy): najsilniejsze impulsy z Kosmosu docierają do naszej świadomości o godzinie 13:47. Najbardziej optymalny przedział czasowy dla hiperkomunikacji (np. medytacja, telepatia, PSI-fenomeny) otwiera się pomiędzy godziną 12:00 a 14:00.

ZNACZENIE LICZBY 13

● Krąg Zbożowy w Stonehenge powstał 13 dni przed Kręgiem w Wilton.

● Krąg Zbożowy w Old Sarum powstał 13 dni po zatonięciu platformy wiertniczej.

● Pierwszy Krąg Zbożowy w Old Sarum powstał 52 dni (4 x 13) przed datą 26 czerwca.

Liczby 4, 13, 52 są nam dobrze znane z Tzolkin!

Werner Neuner odkrył jeszcze wiele innych, niemniej zadziwiających związków pomiędzy liczbami zapisanymi w Kręgu Zbożowym w Wilton.

Środa, dnia 23 czerwca 2010

Kin 76, Żółty Spektralny Wojownik

Siła wyższej inteligencji i rozładowywania napięć – połączenie logiki z intuicją

Serdecznie pozdrawiam

Joanna Nowak

515 280 967

0 0 votes
Article Rating
Dziel się Dobrą Energią
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments